3-1/2 (Кол.) Воскресна Панел Малку (Quadra-Cut)

3-1/2 (Кол.) Воскресна Панел Малку (Quadra-Cut)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Бидејќи тоа е изградена со Фројд е ексклузивни Тико Hi-Густина Карбид Micro Grain материјал, ова трајни рутер малку е дизајниран да трае.offset Top-100); }); }); Од Производителот Фројд е ексклузивни 2+2 покрена панел битови произведуваат покрена панели кои се стакло мазна, дури и на крстот жито и никогаш нема да имате досаден парична казна splinters на врвот на профилот на раб.Фројд сечење алатки се поддржани од страна на Фројд Ограничен Живот Алатка за Сечење Гаранција за да се осигура задоволството на клиентите со секое купување.Оваа иновативна машина дизајн работи со користење на две од секачи за нагорна сечење акција, додека другите две секачи истовремено намалување надолу.com или да контактирате со услуга на телефон : 800-472-7307.Целокупната дијаметар 3-1/2-Инчен, имајќи дијаметар 1/2-Инчен, карбид висина 5/8 Инч, голем радиус 25/32-Инчен, целокупната должина 2-1/2 Инчи.Употреба на маса-монтирани преносни уреди.$проширувач[0].Намалувања сите состав материјали, plywoods, hardwoods, и softwoods.Лесен за употреба.За Фројд : Историја на Иновативни Manufacturing An индустриски лидер за повеќе од 50 години, Фројд Америка, Inc.Како резултат на панели ќе покажуваат glassy мазност, дури и кога ќе се развиваат преку-жито апликации.Ogee Профил Покрена Панел 3/4-Инчен Акции Рутер Бит - 1/2-Инчен месо тело П.Ова остава ништо на fuzz поврзани со стандардни три-крило секачи.Ова малку произведува убави две-радиус дизајн со голем радиус на 25/32 инчи и мал радиус на 5/32 инчи за уникатни, custom изглед.Користете 1/2" висина за 5/8" берза Употреба 5/8" висина за 3/4" берза.

Избор на клиент

Mesee 4 Парчиња Горниот Крај Имајќи Флеш Трим Рутер Битови Во Собата, 1/4 Инчи Месо Тело Индустриски Одделение Образец Обновено
Yonico Рутер Битови Шема Малку Цврсти Карбид Флеш Трим Спирала 1/2-Инчен До Намалување 1/2-Инчен месо тело 31200-КОМЕТАЛ Обновено
Фројд 1/4 (Кол.) Солидна Карбид Bevel Намали Малку со 1/4 месо тело (66-100) Обновено
Фројд 1/4 (Кол.) Солидна Карбид Bevel Намали Малку со 1/4 месо тело (66-100)

На 66100 солидна карбид малку создава 7степен bevel и вклучува автопилот функција која ја елиминира трошок и

DEN 0.00
SLV Осветлување 1701191U Поларните Вдлабнати Осветлување Трим, Мат Бела Завршница Обновено
SLV Осветлување 1701191U Поларните Вдлабнати Осветлување Трим, Мат Бела Завршница

Користи (1) 5Вати GU5.3 сијалица (не се вклучени).Димензии : 2.1" висок x 4.35" дијаметар.Дизајниран во Германија.ET

DEN 0.00
Aexit 1/4 ударна дупка Посебна алатка 5/16 Сечење Дијаметар Двојно Остро Флеш Трим Рутер Малку Модел:46as201qo541 Обновено
Aexit 1/4 ударна дупка Посебна алатка 5/16 Сечење Дијаметар Двојно Остро Флеш Трим Рутер Малку Модел:46as201qo541

Вкупна Должина : 60 mm / 2.4";Материјал : Метал.Име на производ : Рамна Намали Малку ;ударна дупка со Дијамета�

DEN 1058.40
Aexit Директно Ударна Дупка Посебна Алатка Двојно Остро Метал Флеш Трим Рутер Малку 1/4 x 1/2 Модел:54as646qo414 Обновено
Aexit Директно Ударна Дупка Посебна Алатка Двојно Остро Метал Флеш Трим Рутер Малку 1/4 x 1/2 Модел:54as646qo414

Сечење Дијаметар : 12 mm / 1 / 2";Сечење на Длабочина : 30мм / 1.2".Име На Производ : Рамна Намали Малку;Материјал

DEN 2172.00
[6-Pack] PROCURU 6 Метал Вдлабнати Светлина Може да го Намали Маска, Чекор Одбивни со Прстен, Бела Обновено
[6-Pack] PROCURU 6 Метал Вдлабнати Светлина Може да го Намали Маска, Чекор Одбивни со Прстен, Бела

Одговара на 6" домување лименки (Хало, Elco, Juno, Нора, Елита, Комерцијални Електрични, и други).Издржливи мет�

DEN 839.76
ОРЕОЛ 410W-Р E26 Серија Вдлабнати Осветлување Одбивни со Трим Прстен, 6 Во, Бела Обновено Одлична цена
ОРЕОЛ 410W-Р E26 Серија Вдлабнати Осветлување Одбивни со Трим Прстен, 6 Во, Бела

Бела фенолни Coilex одбивни со посебни пластични прстен.Серпентина пролет задржување.Карактеристики пого

DEN 215.28
FAJOPQW LED вградна светилка Пакување од 2 9W, 12W Ентериерно уредување Таванот Панел Светлина центарот на Вниманието 4inch Обновено
Jesco Осветлување TM630PBWH 6-Инчен Отворот Линија Напон Трим Вдлабнати Осветлување, Ѕидот за Миење со Рефлектор, Полиран Обновено
Напредок Осветлување P868-28 Вдлабнати 5 Чекор Одбивни Трим, Бела Обновено
Напредок Осветлување P868-28 Вдлабнати 5 Чекор Одбивни Трим, Бела

Вдлабнати одбивни уреденост 5 инчен Бела одбивни уреденост.Користи 1, 50Вати max.Медиум база PAR 30 / R30 сијали�

DEN 334.56
Месо тело Рутер Малку, Рамна Трим Рутер Малку со Врвот и на Дното Имајќи 1-1/2H 1/4 месо тело Дрво Алатка Обновено
Месо тело Рутер Малку, Рамна Трим Рутер Малку со Врвот и на Дното Имајќи 1-1/2H 1/4 месо тело Дрво Алатка

Ова е 1 / 4inch месо тело и долга 11 / 2inch сечилото флеш трим patter со врвот и на дното лежишта рутер малку.Остри с

DEN 0.00
WAC Осветлување R2BSA-S927-WT Oculux 2 ПРЕДВОДЕНА Плоштадот Прилагодливи Трим со Светлината на Моторот и Универзална Домување Обновено
Juno Осветлување Група 28W-ПОТ 28 WWH Светлина, 6, Бела Обновено
Juno Осветлување Група 28W-ПОТ 28 WWH Светлина, 6, Бела

Juno Осветлување 28 WПОТ 6Инчен Целосно Ограден УлтраТрим Бела Одбивни, Бела Уреденост.Опис на производот Ju

DEN 0.00
Whiteside Рутер Битови 1984 Круг Над Малку со Мала Пилот 3/8-Инчен Радиус, 7/8 Инчи Голем Дијаметар и 5/8 Инчи Сечење Должина Обновено
БОШ 85442M Во 1/2. x 2 In. Карбид Падна 2-Flute Флеш Намали Малку Обновено
БОШ 85442M Во 1/2. x 2 In. Карбид Падна 2-Flute Флеш Намали Малку

Идеален за брзо, мазна, рамна трим намалувања.Контрола намали дизајн помага да се минимизира провизиите

DEN 0.00
ОРЕОЛ 410W, 6 Бели Украси со Бела Одбивни Обновено
ОРЕОЛ 410W, 6 Бели Украси со Бела Одбивни

Направен во сад.Пакет должина : 23.0".Пакет ширина : 7.5".Пакет висина : 7.25".Опис на производот Coilex Ореол Одбив�

DEN 0.00
4 in. 3000K Мека Бела Интегрирани LED Вдлабнати ЦИК-T20 Одбивни Украси во Бронза Обновено
4 in. 3000K Мека Бела Интегрирани LED Вдлабнати ЦИК-T20 Одбивни Украси во Бронза

Номинална за влажно и влажни локации, заверена воздухtite според ASTM E28304.Оваа функција го прави лесно да се

DEN 324.00
Aexit 1/4 x Посебна Алатка 1/4 Straigth Ударна Дупка 2-Flute Флеш Трим Тример Рутер Малку со Имајќи Модел:84as312qo443 Обновено
Aexit 1/4 x Посебна Алатка 1/4 Straigth Ударна Дупка 2-Flute Флеш Трим Тример Рутер Малку со Имајќи Модел:84as312qo443

совршен за средување на ламинатни countertops и прави моделот работа.Индустриски Квалитет Рутер Битови.Карб�

DEN 0.00
Микро 100 РК-250040 Завртка машинската - Cut Off - Brazed.040 Ширина.120 Proj.236 Плоштад месо тело, 6 OAL, Соголени Обновено
Микро 100 РК-250040 Завртка машинската - Cut Off - Brazed.040 Ширина.120 Proj.236 Плоштад месо тело, 6 OAL, Соголени

Дизајниран за отсечени апликации; РК за десната рака и LC за левата рака.Солидна карбид падна со цинк, обл

DEN 0.00
WAC Осветлување HR-3LED-T818N9W-БЛАГАЈНИЧКИ Тесла ПРЕДВОДЕНА од 3-Инчен Квадратни Туш Трим, 28 степени Агол, 3000K, 90 Обновено
WAC Осветлување HR-3LED-T818N9W-БЛАГАЈНИЧКИ Тесла ПРЕДВОДЕНА од 3-Инчен Квадратни Туш Трим, 28 степени Агол, 3000K, 90

Пакет Димензии : 2.145 H x 2.886 L x 2.106 инчи (инчи).Тоа е лидер во Цврста Состојба Осветлување и производи постој�

DEN 0.00
Whiteside Рутер Битови 1406 Круг Носот Малку со 3/8-Инчен Радиус, 3/4-Инчен Дијаметар на Сечење и 7/16-Инчен Сечење Должина Обновено
Whiteside Рутер Битови 1406 Круг Носот Малку со 3/8-Инчен Радиус, 3/4-Инчен Дијаметар на Сечење и 7/16-Инчен Сечење Должина

Whiteside Рутер Битови се направени со Премиум Карбид.Прецизност основа за правилна рамнотежа при високи ВР

DEN 630.72
Eurofase TE110-05 3-Инчен Diecast Зачекори Прстени Вдлабнати Трим, Хром Обновено
Eurofase TE110-05 3-Инчен Diecast Зачекори Прстени Вдлабнати Трим, Хром

Производствени капацитети постои во Торонто, Европа и Азија.Иако стилот и дизајнот се централни за комп

DEN 0.00