Јога Мат Вежби Душеци 8мм TPE Не се Лизга Екстра Дебели Висока Густина Еко Пријателски за Јога,Тренингот,Пилатес

Јога Мат Вежби Душеци 8мм TPE Не се Лизга Екстра Дебели Висока Густина Еко Пријателски за Јога,Тренингот,Пилатес

DEN 935.76

Обновено

Достапно за нарачка

[Насочуваат користи]; Поради дебелината на 8мм(1/3inch), TPE материјал, заштита на животната средина, здравјето, подобра изолација од влага и прашина на теренот, тоа може да се користи како остатокот мат, може да се користи за отворен, затворен, отворено, mountaineering, патување, вечера, итн.Лесно да се избрише чисти.Заштита на безбедноста на јога љубовници., Тежината е само 1kg, светлина и лесно да се носат.Ако имате било какви прашања или незадоволство со производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение ПОБРЗО. [Лизга-отпорни дизајн и двојно-layer абење отпор]; 1/3-инчи дебела јога мат има двострано лепило не се лизга текстура која обезбедува одлични влечење и одлични зафат, кој е најсоодветен за вршење на разни форми на јога. [Лесно да се чисти и да се гарантира]; јога мат може да се спречи пот и мирис од запишување. [8мм дебелината, многу погодна за јога почетници]; Големина : 72inch x 24inch x 1/3inch, 8мм дебелината е светло и спокојно, одлична флексибилност, 8мм дебелината може да обезбеди најдобро ниво на амортизирање и заштита на зглобовите и колената, во исто време Тоа се уште ви овозможува да се одржи на подот за да ја задржи својата рамнотежа.TPE влошки немаат силна остаток мирис како и другите подлоги.Еколошки-пријателски, без мирис, здрава и рециклира материјали.Тоа е не се лизга на дрвени кат, плочки на подот и цемент подот, и може да се протегала постојано, обезбедувајќи одлична трајност и тапацир.[Еколошки TPE високо квалитетни материјали]; јога мат е направен од високо-квалитет TPE материјал, флексибилен материјал кој може да се протегала постојано, и има одлична издржливост.

Избор на клиент

Naanle Музика Забелешка Јога Мат со Носи Торба во Собата, Музика Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот Обновено
Siebzeh Пердув Стрели и Fox Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Обновено
Unicey Sunflowers Жолта Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 Обновено
Unicey Sunflowers Жолта Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
6mm Екстра Дебели Јога Мат, Црно Куче Печати Еко-Пријателски TPE Вежба Душеци Пилатес Мат со за Јога, Тренингот, Core Фитнес Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Мермерна Текстура Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Мермерна Текстура

И ние обезбедуваме бесплатно diy прилагодување услуга, можете да ни ги испратите вашите омилени слики.▶З

DEN 0.00
MCHIVER Патување Јога Мат Не се Лизга - Камелеон Гуштер Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Обновено
Лав Црна Aniaml Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Природата Шума Селтик Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Природата Шума Селтик

Поради разликата во снимањето на животната средина и прикажување на различни уреди, може да бидат благо

DEN 0.00
Siebzeh Смешно Очи Дизајн Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Обновено
MCHIVER Патување Јога Мат Не се Лизга - Тропска Лето Дланка Остава Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Обновено
Кралицата Област Јога Мат Печати Вежба & Фитнес Мат 72x 24x 1.5 мм,Ретро Риболов Прачка Ултра Тенок Виткање Мат за Јога Обновено
Дете Вежба Мат Kawaii Сирена Опашка Bunny Зајакот Не се Лизга Јога Мат Вежби Мат Фитнес Подлога за Спорт Протега Пилатес Обновено
Autobestown Јога Мат, Не се Лизга за Вежбање Фитнес Мат,Еко Пријателски Тренингот Мат за Јога, 4mm Дебели Јога Мат,Пилатес Обновено
Knsbk Велур Гума Јога 1.5 mm Душеци Печатени Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат за Сите Видови на Јога, Пилатес & Кат Вежбање Обновено
Unicey Gingkgo PatternYoga Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во Обновено
Unicey Gingkgo PatternYoga Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 0.00
Siebzeh 8 01 Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Јапонски Chrysanthemum Бамбус Облак Апстрактната Уметност Гроздобер Обновено