Keenso Јога Се Протега Појас, 4 Видови Задната Нога Сила За Обука Унисекс Се Повлече До Бендови Фитнес Повлече За Рака Мека Тело Опрема За Вежбање

Keenso Јога Се Протега Појас, 4 Видови Задната Нога Сила За Обука Унисекс Се Повлече До Бендови Фитнес Повлече За Рака

DEN 786.96

Обновено

Достапно за нарачка

Што може да се мијат во вода и избришете со сува или влажна крпа, може да го зголеми интересот на вежбање и промена на една вежба стил. Таа има добра еластичност и соработува со движења во јогата тренинг за да се постигне подобро обликување.Овој натпревар се протега опрема ќе не нула или оштетување на вашата врата и нема да ги преместите или слајд додека сте се протега вашиот нозе. Може да се мијат во вода, и ги избриша со сува или мокра крпа.250-125 lbs Blue208x6. ☆【Корист За Вас】Повлече До Бендови ви обезбедува ефикасно да се протега и вежбање на целото тело мускулите, стабилизирање на држење на телото и контрола на истегнување на далечина, ефективно подобрување на физичка активност, и обликувањето на совршено тело крива, придобивките за вашето здравје, неговата флексибилност создава повеќе опсег на движење, го намалува ризикот од повреда, и да се промовира подобро мускулите обновување.☆【Добра Еластичност】Повлече до им Помогне на Бендот може да го подобри вашиот нога флексибилност, рамнотежа и опсег на движење во физичко тело позиција. Користете отпор бендови на рацете, рацете, грбот, глуждови, задникот или рамениците поединечно или во комбинација. Тоа ви овозможува ефективна протега и вежбање на целото тело мускулите, стабилизирање на држење на телото и контрола на истегнување на далечина, ефективно подобрување на физичка активност, и обликувањето на совршено тело крива.225-65 lbs Purple208x3.Тоа е помошно производ за практикување на јога и Пилатес. ☆【Широко се Користи】Фитнес Повлече Рака е помошно производ за практикување на јога и Пилатес.

Избор на клиент

StrongFitt - Мулти Отпор Бендови Set - Тешка Вежба Бендови - Пријатно Фитнес Бендови - Тренингот Бендови - Рехабилитација Обновено
Vaupan се Повлече До им Помогне на Бендови, Вежбање Отпор Бендови, се Повлече До Бенд Водат Тренингот Бендови за Брадата-ups Обновено
Арм Проширувач Носила Мултифункционален Рака Сила Машина Насловна Фитнес Вежби Градите На Мускулите Обновено
Арм Проширувач Носила Мултифункционален Рака Сила Машина Насловна Фитнес Вежби Градите На Мускулите

Арм Проширувач Служба : Ние обезбеди 100% совршен услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ве мол

DEN 0.00
Долго Отпор Еластична Бенд, се Повлече Бенд Отпор Бендови за Жени, Жените Еластична Фитнес Тело Бенд, Тешки-Должност Вежба Обновено
Seg Отпор Прстен Бенд, Насловна Фитнес Отпор Водат Бенд, Која Се Протега, Сила За Обука, Физикална Терапија, Природен Латекс Обновено
Вежба Бендови Водат Бендови за Работа Надвор Отпор Појас Јога Обука Појас, во Собата на 5 Обновено
Вежба Бендови Водат Бендови за Работа Надвор Отпор Појас Јога Обука Појас, во Собата на 5

КОРИСТЕЊЕ МЕТОДИ Стои нога киднапирање; Стои хип екстензии; Седи bicep кадрици; Стои hamstring кадрици; Апарат

DEN 2323.20
FRIDG Отпор Бенд за Фитнес, Хип Клеча Памук Јамка, Вежбање Glute Бендови за Жени, Јога Тренингот Обука Алатка Обновено
FRIDG Отпор Бенд за Фитнес, Хип Клеча Памук Јамка, Вежбање Glute Бендови за Жени, Јога Тренингот Обука Алатка

Еластичен круг може да се користи за мултиагол на отпор обука за обликување подобро тело фигура.Особено

DEN 0.00
Отпор Циклуси Вежба Бендови Сет од 5 со Настава Водич торбичката за Јога физикална Терапија Насловна Фитнес Тренингот за Обновено
NeeBooFit Отпор Бенд Set - 5 Вежба Бендови со 2 Рачки, 2 Глуждот Ремени, Вратата Сидро, торбичката и Вежба Книшка Обновено
NeeBooFit Отпор Бенд Set - 5 Вежба Бендови со 2 Рачки, 2 Глуждот Ремени, Вратата Сидро, торбичката и Вежба Книшка

Висок Квалитет на Латекс Отпор Цевки Секој бенд придава со безбедно stitched конектор за користење на цинк�

DEN 0.00
QSJY Спортска Опрема за Домот 11 КОМПЈУТЕРИ Фитнес Повлече Јаже Отпор Бендови Латекс Сила Салата Опрема Дома Еластични Обновено
Шведската Држење Мини Теретана, со Полно Тело, Вежби за Полнење со Отпор Бендот да го Користите Дома, на Патување, Или Обновено
Brebon Отпор Бендови во Собата, Тренингот Бендови со Рачки, Глуждот Ремени, Вратата Водител на Вежби со Отпор Бендови за Обновено
На возилото Отпор Бенд Пролет Tensioner Мажите е Мултифункционален Тројно Салата Опрема за Абдоминална Фитнес Обновено
На возилото Отпор Бенд Пролет Tensioner Мажите е Мултифункционален Тројно Салата Опрема за Абдоминална Фитнес

На возилото Отпор Бенд Служба : Ние обезбеди 100% совршен услуги на клиентите, ако имате било какви прашањ�

DEN 0.00
Cando 10-5271 Вежба Бенд, Жолта, 25 yd. Фармацевт Обновено
Cando 10-5271 Вежба Бенд, Жолта, 25 yd. Фармацевт

Содржи латекс.Се користи за климатизација, обука, како и центри за рехабилитација 25двор фармацевт.Може �

DEN 257.28
Отпор Јамка Вежба Бендови со Настава Водич и торбичката, Идеален за Фитнес Дом Салата, Поставен на 5 Обновено
Отпор Јамка Вежба Бендови со Настава Водич и торбичката, Идеален за Фитнес Дом Салата, Поставен на 5

Овие отпор бендови додадете дополнителна тензија, ќе ви даде одличен тренинг, заедно вашата упорност.На

DEN 0.00
PULLUP & НАТОПИ Фитнес Бендови Сет на 3 + торбичката, Долго Gymnastic Бендови, Природен Латекс Отпор Бендови, Еластична Обновено
PULLUP & НАТОПИ Фитнес Бендови Сет на 3 + торбичката, Долго Gymnastic Бендови, Природен Латекс Отпор Бендови, Еластична

Супер просторза заштеда на енергија и секогаш во склопот чуваат благодарение на сметководствената тор�

DEN 552.00