Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голем 18 x 24

Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голем 18 x 24

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Табела за Бебето Заклучување Katherine.Голема маса работи со Тилт'ables.Димензии : 18" x 24".Направени од високо-квалитет акрилик.Во табелата се сопствени направени и ние ќе ве контактираме за Машина и Модел #.Шие Стабилна Маси, направен од високо-квалитет акрил, доаѓаат со следниве карактеристики : Заоблени предни работ за удобност, го користите како светлина кутија и лесно под складирање, постојан инчи & метрички владетел печатени на долната страна на маса (Гигант Маси доаѓаат со 2 држат владетели да прикачите), Large table работи со Тилт'ables.Додатоци се продава одделно.Забелешка : ОВИЕ СЕ НАПРАВЕНИ ДА НАРАЧАТЕ ЗА НИВНИТЕ СПЕЦИФИЧНИ МАШИНА за ШИЕЊЕ.

Избор на клиент

Малку Tikes Лесно Продавница Табела Обновено
Малку Tikes Лесно Продавница Табела

Места до 6 деца.Разноврсна пикник маса, исто така може да послужи како активност или се игра на маса.Вклу�

DEN 2540.64
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голема 24 x 24 Обновено
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голема 24 x 24

Заоблени предни работ за удобност, го користите како светлина кутија и лесно под складирање.Постојана и

DEN 0.00