SimPure Филтрирана Вода Шише, Итен Вода Прочистувач со 4-Фаза Интегрирани Филтер Слама за Патување, Кампување, Планинарење, Backpacking, BPA Free

SimPure Филтрирана Вода Шише, Итен Вода Прочистувач со 4-Фаза Интегрирани Филтер Слама за Патување, Кампување, Планинарење,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

НАПРЕДНИ FILTRTION СИСТЕМ:Обновливи Sim Pure филтрирана вода шише со составена Медицински Одделение Шупливи Влакна UF Мембрана, Кокос Школка Активиран Јаглерод, Монистра и Медицински Одделение PP Памук, 4-фаза напредниот филтер да се отстрани 99.999% штетна состојка.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ:Оваа филтрирана вода шише се направени од Храна Одделение Tritan материјал, карактеристики на храна одделение силиконски отворот.BPA free,без никаква лоша миризба.Тоа има предност на висока отпорност на топлина, одлична hydrolysis отпор.PRATICAL & УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Оваа чаша е одличен dual-користење на функцијата.Кога ќе ја отстраните филтер дека внатре во купот и промените во слама, станува спортски првенство.Млазницата капа и едно притиснување на копчето за заклучување се спречи истекување.Преносни трајни и лесни да се чистат.ОПСТАНОК АСИСТЕНТ : Овој сестран шише за вода не само што помагаат да се обезбеди здрава вода за пиење во груби средини, , но на врвот компас ви помага да ја пронајдете вистинската насока.Совршен за патување, backpacking, кампување, и итни колекции.ДОЛГ животен век & ЗАМЕНЛИВИ:прочистување капацитет на оваа филтрирана вода шише е до 1500 L една година.Заменливи филтри заштедите пари, како на шишиња со вода себе имаат многу долг живот.

Избор на клиент

Aquatabs - Прочистување Вода Таблети за Третман на Вода и Дезинфекција - 100 Таблети во Погоден за Патување за Пакување Обновено