Произведено во САД, 10 Парчиња - 7 М (ST да ST 50/125 Мулти-Duplex Режим) Стаклени Влакна Оптички Кабел PVC Тип

Произведено во САД, 10 Парчиња - 7 М (ST да ST 50/125 Мулти-Duplex Режим) Стаклени Влакна Оптички Кабел PVC Тип

DEN 5520.00

Обновено

Достапно за нарачка

Произведено во САД, КАБЕЛ СОБРАНИЕТО ВО КАЛИФОРНИЈА, САД, Произведени со Гордост.Премиум ПВЦ 50/125 multimode patch кабли.Ние може да се земе било прилагодено должина стаклени влакна кабел нарачка од "произведено во САД".Намалување на тежината исполнува или го надминува најновите индустриски стандарди.Влакна направени од стакло (не полимер).Стаклени влакна кабли се осигура врв перформанси во текот на вашата локална мрежа апликација.

Избор на клиент

LC/PC за да LC/PC Влакна Patch Кабел Multimode 20 милиони(65.6 ft) - 62.5/125um Аква 8A1a.2(OM3) LSZH - 10Gb Multimode Обновено
LC/PC за да LC/PC Влакна Patch Кабел Multimode 20 милиони(65.6 ft) - 62.5/125um Аква 8A1a.2(OM3) LSZH - 10Gb Multimode

Ние се обрне повеќе внимание на висок квалитет, па ние употреба со највисок квалитет Corning 62.OM3?е надграде�

DEN 269.52
Lynn Електроника SCSC-OM4-4M SC-SC 50/125-10 Свирка OM4 Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, 4-Метар, Аква Обновено
Lynn Електроника SCSC-OM4-4M SC-SC 50/125-10 Свирка OM4 Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, 4-Метар, Аква

Multimode 10 СВИРКА OM4 50 / 125 Изработени со највисок квалитет компоненти.Секој мозок е индивидуално тестирани �

DEN 173.76
Оптички влакна Кабел, 5 Метри (16 стапки) LC да ST Lucent Конектор за Директно Совет/Бајонет Конектор Дуплекс 62.5/125 Обновено
Оптички влакна Кабел, 5 Метри (16 стапки) LC да ST Lucent Конектор за Директно Совет/Бајонет Конектор Дуплекс 62.5/125

Кабелот е дуплекс (две влакна) што значи дека дозволи синхрони комуникација помеѓу уредите.Ова 5 метри (~1

DEN 0.00
1 Нога (0.3 Метар) Оптички Влакна Адаптер Кабел SC (Машки) да ST (Женски) Multimode 62.5/125 Дуплекс Обновено
1 Нога (0.3 Метар) Оптички Влакна Адаптер Кабел SC (Машки) да ST (Женски) Multimode 62.5/125 Дуплекс

Влакна Конектор Тип : SC Машки ST Женски Дуплекс (2 Насоки).Влакна Core Обложување Дијаметар : Multimode (62.5 / 125).Вла

DEN 373.20
L-Com/Бесконечна Електроника - FODLCMIL-03 - OM1 62.5/125, Воена Влакна Кабел, Dual LC/Dual LC, 3.0 m Обновено
L-Com/Бесконечна Електроника - FODLCMIL-03 - OM1 62.5/125, Воена Влакна Кабел, Dual LC/Dual LC, 3.0 m

Дополнително, овие робусни собранија се оценети за оперативни температури од 40º на +75º целзиусови степе

DEN 0.00
AudioQuest Optilink Јаглерод Полна Големина за да Полна Големина Дигитален Аудио Кабел (3.0 M) Обновено
AudioQuest Optilink Јаглерод Полна Големина за да Полна Големина Дигитален Аудио Кабел (3.0 M)

Дури и ако LED извор на светлина во Toslink систем беа кохерентна светлина внесување на влакнаоптички кабел �

DEN 5518.80
Amphenol FO-LSDUALSCSM-003 SC-Duplex SC Single-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, 9/125 OS1, OFN-LS, 3 м, 10', Жолта Обновено
Amphenol FO-LSDUALSCSM-003 SC-Duplex SC Single-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, 9/125 OS1, OFN-LS, 3 м, 10', Жолта

Конектори : SC да Duplex SC SingleMode UPC w / Керамички Ferrules.Кабел : 9 / 125um OS1 SingleMode Влакна (Zip мозок).Јакна : OFNLS Ниска Ча�

DEN 466.80
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот Обновено
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Влакна Тип : OM4 Тип На Производ : Оптички Влакна Печ Кабелот.Отпор Својства : ПламенОтпорни.Ги исполнува и

DEN 0.00
Jeirdus 5Meters 16ft LC да ВАЛУТНА Отворено Оклопни 4 Основни 9/125 СМ Оптички Влакна Кабел Скокач Оптички Печ Кабелот Обновено
Jeirdus 5Meters 16ft LC да ВАЛУТНА Отворено Оклопни 4 Основни 9/125 СМ Оптички Влакна Кабел Скокач Оптички Печ Кабелот

5 Meters,Отворено Оклопни Кабел,9 / 125,LC / PCВО странска валута / PC,4 Јадро,Singlemode.Голема флексибилност и издржлив

DEN 648.00
24K Злато Позлатен Toslink да Мини Toslink Кабел EMK Дигитални Најлон Плетенка Оптички Аудио Кабел 3,5 мм Мини Оптички Обновено
24K Злато Позлатен Toslink да Мини Toslink Кабел EMK Дигитални Најлон Плетенка Оптички Аудио Кабел 3,5 мм Мини Оптички

Слабеењето : ≤на 0,2 d B / m C ; 【Пријателски Дизајн】На трајни слој од најлон мрежа јакна штити Дигитални Ми�

DEN 0.00
Monoprice Оптички Влакна Кабел 3М (Метар) - LC/UPC-LC/UPC, G657A1, Еден Режим, Симплекс, 2mm, ПВЦ Обновено
Monoprice Оптички Влакна Кабел 3М (Метар) - LC/UPC-LC/UPC, G657A1, Еден Режим, Симплекс, 2mm, ПВЦ

Ги исполнува упатствата за овжс / минлив исхемичен напад 6042 со керамички ferrule за висока брзина каблирање

DEN 121.68
Tripp Лајт 2M MTP MPO 8xLC 50/125 OM4 Fanout Печ Оптички Влакна Кабел 12 Влакна 40GB CMP Магента 6.6 ft (N845-02M-8L-MG) Обновено
Tripp Лајт 2M MTP MPO 8xLC 50/125 OM4 Fanout Печ Оптички Влакна Кабел 12 Влакна 40GB CMP Магента 6.6 ft (N845-02M-8L-MG)

На двеметар N84502 M8 LMG MTP / MPO да 8x LC ФанOut Patch Кабел поддржува 40 Gb Ethernet брзина и е дизајниран за висока густина

DEN 4843.68
Opti-Core Внатрешна/Надворешна Заробени Лабава Цевка w/Interlocking Оклоп Обновено
Opti-Core Внатрешна/Надворешна Заробени Лабава Цевка w/Interlocking Оклоп

Answer : ___________________________ Note : Наменет за употреба во фиксни инсталации кои се надвор од опсегот на Ro HS, Кабел з

DEN 178.32
LC Оптички Влакна Loopback Адаптер - LC Singlemode 9/125 Тестер Адаптер - Сина Обновено
LC Оптички Влакна Loopback Адаптер - LC Singlemode 9/125 Тестер Адаптер - Сина

Стандард Дуплекс LC конектори, Свиткување senselessly Singlemode 9 / 125 влакна.Леснотијата и прецизноста на вметнува

DEN 1759.20
ИО-ЛИНК SC да SC Оптички Влакна Кабел Скокач Печ Кабелот Симплекс Single-Mode 9/125 SC-КОМЕТАЛ,2 Метри (6.56 Feets) Обновено
ИО-ЛИНК SC да SC Оптички Влакна Кабел Скокач Печ Кабелот Симплекс Single-Mode 9/125 SC-КОМЕТАЛ,2 Метри (6.56 Feets)

SC / PCSC / PC Simplex,Singlemode,2 Метри.Компатибилен со сите стандардни влакна опрема и оптички конектори.Керамички �

DEN 0.00
100 компјутери SC/АПЦ Оптички Влакна Брзи Конектори, Аудио Кабли Директно Приклучок за FTTH Електроника Обновено
100 компјутери SC/АПЦ Оптички Влакна Брзи Конектори, Аудио Кабли Директно Приклучок за FTTH Електроника

Широко се користи во поправка и пренос, итн.Овој производ ги задоволува ROSH, инсталација квалитет е висок

DEN 1672.56
HTTX Toslink 90 степени Машки да се Женски Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер (2-Pack) Обновено
HTTX Toslink 90 степени Машки да се Женски Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер (2-Pack)

Свиткана во 90 степени агол, уникатниот адаптер нуди удобен switch за уреди што се наоѓа во право агли.Лесен

DEN 0.00
Digitus LWL Patch Кабел OM3-1 м LC да ST Оптички Влакна Кабел - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Тиркизна Обновено
Digitus LWL Patch Кабел OM3-1 м LC да ST Оптички Влакна Кабел - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Тиркизна

На оптички влакна мрежни кабли од DIGITсе достапни во сите заеднички влакна класи и конекторот комбинации

DEN 410.16
Lynn Електроника LCLCDUPSM-20М LC-LC 9/125 Дуплекс Single-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, 20-Метар, Жолта Обновено
Lynn Електроника LCLCDUPSM-20М LC-LC 9/125 Дуплекс Single-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, 20-Метар, Жолта

Еден режим 9 / 125 Изработени со највисок квалитет компоненти.Секој мозок е индивидуално тестирани и bagged.К

DEN 0.00
XLBH Оптички Влакна Додатоци 100PCS FTTH SC UPC АПЦ Оптички fibe Брз Полнач SC FTTH Оптички Влакна Брзо Конектор SC Конектор Обновено
XLBH Оптички Влакна Додатоци 100PCS FTTH SC UPC АПЦ Оптички fibe Брз Полнач SC FTTH Оптички Влакна Брзо Конектор SC Конектор

*Производ фотографии се направени во вид, бидејќи светлината е различна од екранот, па боја може да биде

DEN 1480.80
Monoprice OM1 Оптички Влакна Кабел - 20 Метри, LC/UPC-LC/UPC, Мулти Режим, Дуплекс, 62.5/125 Микрометар Тип, 2.0 mm, OFNR Обновено
Monoprice OM1 Оптички Влакна Кабел - 20 Метри, LC/UPC-LC/UPC, Мулти Режим, Дуплекс, 62.5/125 Микрометар Тип, 2.0 mm, OFNR

Висока јачина aramid предиво сила член обезбедува висока затегнувачка цврстина и долгорочна стабилност в�

DEN 383.76
SKW Оптички Дигитален Аудио Кабел за домашно Кино Влакна Оптички Toslink Машки да Машки Злато Позлатен Оптички Кабли (S/PDIF) Обновено
Оптички Аудио Кабел EMK Оптички Кабел Дигитален Оптички Влакна Toslink Кабел за Звук Бар, ТВ, PS4, Xbox, домашно Кино и Обновено
Оптички Аудио Кабел EMK Оптички Кабел Дигитален Оптички Влакна Toslink Кабел за Звук Бар, ТВ, PS4, Xbox, домашно Кино и

Answer : ___________________________ Note : Отстрани заштитниот поклопец пред употреба.1 опкружувачки звук системи, вклучу�

DEN 0.00
UNBREAKcable Дигитален Оптички Аудио Кабел Toslink Кабел 6.6 ft/2M - [24K позлатени, Двојно Најлон Плетенка] Оптички Влакна Обновено
UNBREAKcable Дигитален Оптички Аудио Кабел Toslink Кабел 6.6 ft/2M - [24K позлатени, Двојно Најлон Плетенка] Оптички Влакна

【Препознатлив Квалитет На Звукот】 : 1.Дизајниран за домашна / аудио театар примачи, preamplifiers, дигитални с�

DEN 0.00
C2G 36527 OM3 Оптички Влакна Кабел - LC-SC 10Gb 50/125 Дуплекс Multimode Влакна Кабел, Ниска Чад Нула Халоген (LSZH) ПВЦ Обновено
C2G 36527 OM3 Оптички Влакна Кабел - LC-SC 10Gb 50/125 Дуплекс Multimode Влакна Кабел, Ниска Чад Нула Халоген (LSZH) ПВЦ

Земја На Потекло : Кина.Пакет Ширина : 14.478 Сантиметри.Пакет Висина : 3.302 Сантиметри.Пакет Должина : 15.494 Сан

DEN 0.00
SpeedaLite Оптички Влакна Кабел Еден Режим 9/125 DX ST-ST 1 Метар Обновено
SpeedaLite Оптички Влакна Кабел Еден Режим 9/125 DX ST-ST 1 Метар

Тие овозможуваат повисоки брзини од бакарни жици, и како такви треба да стане стандард во многу центри з

DEN 0.00