Произведено во САД, 10 Парчиња - 7 М (ST да ST 50/125 Мулти-Duplex Режим) Стаклени Влакна Оптички Кабел PVC Тип

Произведено во САД, 10 Парчиња - 7 М (ST да ST 50/125 Мулти-Duplex Режим) Стаклени Влакна Оптички Кабел PVC Тип

DEN 5520.00

Обновено

Достапно за нарачка

Произведено во САД, КАБЕЛ СОБРАНИЕТО ВО КАЛИФОРНИЈА, САД, Произведени со Гордост.Премиум ПВЦ 50/125 multimode patch кабли.Ние може да се земе било прилагодено должина стаклени влакна кабел нарачка од "произведено во САД".Намалување на тежината исполнува или го надминува најновите индустриски стандарди.Влакна направени од стакло (не полимер).Стаклени влакна кабли се осигура врв перформанси во текот на вашата локална мрежа апликација.

Избор на клиент

Оптички Аудио Splitter 1x3, Дигитален Оптички Splitter 1 во 3 Надвор, Toslink Оптички Кабел Splitter 3 Излез Поддршка 5.1 Обновено
Оптички Аудио Splitter 1x3, Дигитален Оптички Splitter 1 во 3 Надвор, Toslink Оптички Кабел Splitter 3 Излез Поддршка 5.1

Оптички Аудио Splitter 1x3 : Ова Влакна Splitter Сплит 1 Audio Source 3 Засилувач или Звучници во исто време.Лесно ракува�

DEN 2148.00
XLBH Оптички Влакна Додатоци 100PCS FTTH SC UPC АПЦ Оптички fibe Брз Полнач SC FTTH Оптички Влакна Брзо Конектор SC Конектор Обновено
XLBH Оптички Влакна Додатоци 100PCS FTTH SC UPC АПЦ Оптички fibe Брз Полнач SC FTTH Оптички Влакна Брзо Конектор SC Конектор

*Производ фотографии се направени во вид, бидејќи светлината е различна од екранот, па боја може да биде

DEN 1480.80
SKW Оптички Дигитален Аудио Кабел за домашно Кино Влакна Оптички Toslink Машки да Машки Злато Позлатен Оптички Кабли (S/PDIF) Обновено
Оптички влакна Кабел, 5 Метри (16 стапки) LC да ST Lucent Конектор за Директно Совет/Бајонет Конектор Дуплекс 62.5/125 Обновено
Оптички влакна Кабел, 5 Метри (16 стапки) LC да ST Lucent Конектор за Директно Совет/Бајонет Конектор Дуплекс 62.5/125

Кабелот е дуплекс (две влакна) што значи дека дозволи синхрони комуникација помеѓу уредите.Ова 5 метри (~1

DEN 0.00
Оптички Аудио Кабел EMK Оптички Кабел Дигитален Оптички Влакна Toslink Кабел за Звук Бар, ТВ, PS4, Xbox, домашно Кино и Обновено
Оптички Аудио Кабел EMK Оптички Кабел Дигитален Оптички Влакна Toslink Кабел за Звук Бар, ТВ, PS4, Xbox, домашно Кино и

Answer : ___________________________ Note : Отстрани заштитниот поклопец пред употреба.1 опкружувачки звук системи, вклучу�

DEN 0.00
6 Парчиња од 12dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена Обновено
6 Парчиња од 12dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена

6x 12d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.Тип : Оптички Влакна Attenuator.Боја :

DEN 2265.60
Digitus Assmann Електронски dk-2533-01-5 Зелена 1 m LC LC Оптички Влакна Кабел Машки/Машки – Оптички Влакна Кабел (LC/LC, Обновено
Digitus Assmann Електронски dk-2533-01-5 Зелена 1 m LC LC Оптички Влакна Кабел Машки/Машки – Оптички Влакна Кабел (LC/LC,

На оптички влакна мрежни кабли од DIGITсе достапни во сите заеднички влакна класи и конекторот комбинации

DEN 0.00
AudioQuest Optilink Јаглерод Полна Големина за да Полна Големина Дигитален Аудио Кабел (3.0 M) Обновено
AudioQuest Optilink Јаглерод Полна Големина за да Полна Големина Дигитален Аудио Кабел (3.0 M)

Дури и ако LED извор на светлина во Toslink систем беа кохерентна светлина внесување на влакнаоптички кабел �

DEN 5518.80
LC/PC -LC/PC Duplex OM3 Оптички Влакна Печ Кабелот Влакна Скокач (2) Обновено
LC/PC -LC/PC Duplex OM3 Оптички Влакна Печ Кабелот Влакна Скокач (2)

Заменливост (дп) : ≤ 0.1 Вибрации (дп) : ≤ 0.1 (5 до 50 hz, 1.5 мм) Затегнувачка цврстина (дп) : ≤ 0.1 (од 0 до 15 Kg се повл

DEN 180.00
Evimdeyokyok Beek Lc-lc Оптички Влакна Patch Кабел, 15 Метри, Multimode, Дуплекс, 50/125, Нп 3, Lszh (265858) Обновено
Evimdeyokyok Beek Lc-lc Оптички Влакна Patch Кабел, 15 Метри, Multimode, Дуплекс, 50/125, Нп 3, Lszh (265858)

Испратени од Турција.Електронски>Компјутер>Axsuar & Резервни Делови>Маси>Мрежни Кабли Eviyokyok Beek LCLC Оптички �

DEN 0.00
100 компјутери SC/АПЦ Оптички Влакна Брзи Конектори, Аудио Кабли Директно Приклучок за FTTH Електроника Обновено
100 компјутери SC/АПЦ Оптички Влакна Брзи Конектори, Аудио Кабли Директно Приклучок за FTTH Електроника

Широко се користи во поправка и пренос, итн.Овој производ ги задоволува ROSH, инсталација квалитет е висок

DEN 1672.56
НАЛОЗИТЕ LC Оптички Влакна Корекција Спојка со Керамички Ракави и Дуплекс Пристаништа, Бела Обновено
НАЛОЗИТЕ LC Оптички Влакна Корекција Спојка со Керамички Ракави и Дуплекс Пристаништа, Бела

Поддржува оптички апликации во донесувањето влакна на десктоп и за двете multimode и singlemode.Поддржува оптичк

DEN 431.76
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот Обновено
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Тип На Производ Оптички Влакна Печ Кабелот.Стандардите се Сретна Ro HS Согласност, ги Испол

DEN 1259.04
OS2 SC да Duplex SC Влакна Печ-Кабел 1-Метар(3.3 ft), 9/125 Singlemode UPC полски LSZH, Апликација за КОМЕТАЛ Singlemode Обновено
OS2 SC да Duplex SC Влакна Печ-Кабел 1-Метар(3.3 ft), 9/125 Singlemode UPC полски LSZH, Апликација за КОМЕТАЛ Singlemode

SC / UPC да SC / UPC Duplex, OS2 Singlemode, 9 / 125µm, LSZH, 1Метар(3.3 ft), јакна со дијаметар : 3.0 mm.Со КОМЕТАЛ да SC раскинување, на о�

DEN 0.00
LC Оптички Влакна Loopback Адаптер - LC Singlemode 9/125 Тестер Адаптер - Сина Обновено
LC Оптички Влакна Loopback Адаптер - LC Singlemode 9/125 Тестер Адаптер - Сина

Стандард Дуплекс LC конектори, Свиткување senselessly Singlemode 9 / 125 влакна.Леснотијата и прецизноста на вметнува

DEN 1759.20
Добри Врски LWL Дуплекс Patch Кабел LC да SC Multimode 50/125 Инчен Оптички Влакна розова OM4 - Violett / Розова 5 m Обновено
Добри Врски LWL Дуплекс Patch Кабел LC да SC Multimode 50/125 Инчен Оптички Влакна розова OM4 - Violett / Розова 5 m

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 584.64
ИО-ЛИНК SC да SC Оптички Влакна Кабел Скокач Печ Кабелот Симплекс Single-Mode 9/125 SC-КОМЕТАЛ,1 Метар (3.28 Feets) Обновено
ИО-ЛИНК SC да SC Оптички Влакна Кабел Скокач Печ Кабелот Симплекс Single-Mode 9/125 SC-КОМЕТАЛ,1 Метар (3.28 Feets)

SC / PCSC / PC Simplex,Singlemode,1 Метар.Компатибилен со сите стандардни влакна опрема и оптички конектори.Керамички �

DEN 0.00
InstallerParts 20ft Toslink да Toslink 2.2 мм Оптички Влакна Аудио Кабел Обновено
InstallerParts 20ft Toslink да Toslink 2.2 мм Оптички Влакна Аудио Кабел

Заштитени Врска : Оптички Кабел Карактеристики Црна Пвц Јакна Која Го Штити Кабелот Против Загадувачи К

DEN 0.00
Monoprice OM1 Оптички Влакна Кабел - 20 Метри, LC/UPC-LC/UPC, Мулти Режим, Дуплекс, 62.5/125 Микрометар Тип, 2.0 mm, OFNR Обновено
Monoprice OM1 Оптички Влакна Кабел - 20 Метри, LC/UPC-LC/UPC, Мулти Режим, Дуплекс, 62.5/125 Микрометар Тип, 2.0 mm, OFNR

Висока јачина aramid предиво сила член обезбедува висока затегнувачка цврстина и долгорочна стабилност в�

DEN 383.76
FIBBR Дигитални Toslink Оптички Кабел Аудио Кабел-S/PDIF Оптички Влакна со 24K позлатени Конектори за Звук Бар,Smart TV, Обновено
FIBBR Дигитални Toslink Оптички Кабел Аудио Кабел-S/PDIF Оптички Влакна со 24K позлатени Конектори за Звук Бар,Smart TV,

[Поврзува Брзо и Лесно] сигналот на влакна оптички аудио кабел е префрлен од извор на светлина која ја ел

DEN 182.16
LC да SC Еден Режим Влакна Печ Мозок (Senselessly) - Duplex - 2M - UPC/UPC - 9/125um OS2 100G - Beyondtech PureOptics Кабел Обновено
LC да SC Еден Режим Влакна Печ Мозок (Senselessly) - Duplex - 2M - UPC/UPC - 9/125um OS2 100G - Beyondtech PureOptics Кабел

Beyondtech висок квалитет и Senselessly LSZH LC да SC Влакна Одделение : G 657.А2 Patch Кабел Еден режим 9 / 125 OS2 влакна се спец�

DEN 0.00
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот Обновено
Opti-Core Оптички Влакна Печ Кабелот

Влакна Тип OM1 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Конектор 2 Тип Duplex SC.Отпор Својства ПламенОтпорни.Стандардите се С�

DEN 2113.68
Дигитален Оптички Аудио Кабел SOUNDFAM Toslink Кабел [24K Злато-Palted,Hi-Fi Звук] Оптички Влакна Кабелот за домашно Кино,Звук Обновено
Garosa Влакна Splitter Оптички Влакна Спојка Оптички Влакна Patch Кабел Singlemode Оптички Влакна Splitter Pigtail Тип Обновено
Garosa Влакна Splitter Оптички Влакна Спојка Оптички Влакна Patch Кабел Singlemode Оптички Влакна Splitter Pigtail Тип

Висок Qualiy Ова е singlemode FBT тип оптички влакна splitter на 1x2 Добра Стабилностинтерфејс тип на splitter е SC / UPC.Струк

DEN 0.00
Lynn Електроника SCSC-OM4-4M SC-SC 50/125-10 Свирка OM4 Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, 4-Метар, Аква Обновено
Lynn Електроника SCSC-OM4-4M SC-SC 50/125-10 Свирка OM4 Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, 4-Метар, Аква

Multimode 10 СВИРКА OM4 50 / 125 Изработени со највисок квалитет компоненти.Секој мозок е индивидуално тестирани �

DEN 173.76
24K Злато Позлатен Toslink да Мини Toslink Кабел EMK Дигитални Најлон Плетенка Оптички Аудио Кабел 3,5 мм Мини Оптички Обновено
24K Злато Позлатен Toslink да Мини Toslink Кабел EMK Дигитални Најлон Плетенка Оптички Аудио Кабел 3,5 мм Мини Оптички

Слабеењето : ≤на 0,2 d B / m C ; 【Пријателски Дизајн】На трајни слој од најлон мрежа јакна штити Дигитални Ми�

DEN 0.00
Amphenol FO-LSDUALSCSM-003 SC-Duplex SC Single-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, 9/125 OS1, OFN-LS, 3 м, 10', Жолта Обновено
Amphenol FO-LSDUALSCSM-003 SC-Duplex SC Single-Mode Оптички Влакна Patch Кабел, 9/125 OS1, OFN-LS, 3 м, 10', Жолта

Конектори : SC да Duplex SC SingleMode UPC w / Керамички Ferrules.Кабел : 9 / 125um OS1 SingleMode Влакна (Zip мозок).Јакна : OFNLS Ниска Ча�

DEN 466.80
Monoprice Оптички Влакна Кабел 3М (Метар) - LC/UPC-LC/UPC, G657A1, Еден Режим, Симплекс, 2mm, ПВЦ Обновено
Monoprice Оптички Влакна Кабел 3М (Метар) - LC/UPC-LC/UPC, G657A1, Еден Режим, Симплекс, 2mm, ПВЦ

Ги исполнува упатствата за овжс / минлив исхемичен напад 6042 со керамички ferrule за висока брзина каблирање

DEN 121.68
C2G 05576 OM1 Оптички Влакна Кабел - ST-ST 62.5/125 Дуплекс Multimode ПВЦ Влакна Кабел, Портокалова (3.3 Нозе, 1 Метар) Обновено
C2G 05576 OM1 Оптички Влакна Кабел - ST-ST 62.5/125 Дуплекс Multimode ПВЦ Влакна Кабел, Портокалова (3.3 Нозе, 1 Метар)

62.5 / 125 micron кабел за gigabit ethernet, FDDI, мултимедијални, БАНКОМАТ, или било која апликација која не бара голема б

DEN 0.00
10FT Оптички Аудио Кабел ZEXMTE Дигитален Оптички Влакна Кабел со 24k позлатени Конектори за Оптички Кабел за домашно Кино, Обновено