Чашката Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 3-1/2 (PT) Количина-1,000

Чашката Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 3-1/2 (PT) Количина-1,000

DEN 2932.80

Обновено

Достапно за нарачка

Приклучок за завртка управувано со приклучок за клуч, ален клуч, ален клуч.Чашката кап завртки се слични на машина завртки и често се целосно навој, но може да биде делумно навој кога е прикажано.Терминот socket head кап завртки обично се однесува на тип на навој fastener чија глава дијаметар е номинално 1.5 пати или повеќе на завртката тело (големи) дијаметар. 18-8 Нерѓосувачки Челик нудат Fastener Индустриски стандард за корозија и ' рѓа отпор.Се препорачува за употреба во надворешни апликации, или оние кои се изложени на свежа вода влага.Чашката Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 3-1/2 (PT) Количина-1,000.

Избор на клиент

M5-0.80 x 40MM Копчето Главата Штекер Кап Завртки ISO 7380 Нерѓосувачки Челик Количина 50 Обновено
M5-0.80 x 40MM Копчето Главата Штекер Кап Завртки ISO 7380 Нерѓосувачки Челик Количина 50

Глава Дијаметар : 9.5 ММ Раководител Висина : 2.75 ММ Навој Дијаметар : 5 MM.Тема Покриеност : Целосна Тема.Глав

DEN 2229.60
X-DREE 4-40x5/8 12.9 Легиран Челик Хексадецимален Socket Set Капа Точка Копачка Завртки Црна 50pcs(4 -40x5 / 8' '12.9 Обновено
X-DREE 4-40x5/8 12.9 Легиран Челик Хексадецимален Socket Set Капа Точка Копачка Завртки Црна 50pcs(4 -40x5 / 8' '12.9

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Рамна Глава; Материјал : 12.9 Легиран Челик.Пакет Содрж

DEN 0.00
ACCDUER Гром Група 14mm Хексагонални Штекер Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIN912 Целосна Заб Завртка Обновено
Дрво Завртка M6-M20 DIN912 Хексагонални Штекер Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Хексагонални Штекер Гром Должина Обновено
LZYANG Завртка 50, Хексагонални Штекер Завртки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Цилиндрични Главата Навртки, Завртки со Рамна Обновено
uxcell M6x100mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Хексадецимален Штекер Кап Завртки DIN7991 10pcs Обновено
uxcell M6x100mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Хексадецимален Штекер Кап Завртки DIN7991 10pcs

Пакет Содржина : 10pcs x Рамна Глава Хексадецимален Штекер Завртки; Конец Големина : M6 x 95mm / 0.24" x 3.8"(D*L); Диск Т

DEN 0.00
LC LICTOP Копчето Главата Штекер Кап Завртки 1/4-20 3/4 Ален Хексадецимален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртки 50 Пакет Обновено
LC LICTOP Копчето Главата Штекер Кап Завртки 1/4-20 3/4 Ален Хексадецимален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртки 50 Пакет

✔ Производ Содржи : 50 Компјутери Копчето Главата Завртки ✔ Карактеристики На Производот : Се Вози Тип : �

DEN 239.76
GYETAGCV Завртка 5-50 Компјутери М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 *L DIN 912 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Штекер Капа Обновено
GYETAGCV Завртка 5-50 Компјутери М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 *L DIN 912 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Штекер Капа

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 50pcs хексадецимален штекер капа на �

DEN 1656.00
М8-1.25 x 10мм Рамна Глава Штекер Кап Завртки,од Легиран Челик Одделение 10.9, DIN 7991,Црна Оксид, Ален Хексадецимален Обновено
М8-1.25 x 10мм Рамна Глава Штекер Кап Завртки,од Легиран Челик Одделение 10.9, DIN 7991,Црна Оксид, Ален Хексадецимален

Навој Дијаметар : 8mm; Теренот Големина : 1.25 mm; Должина : 10мм (Глава Вклучени).Пакет се Вклучени : 50 x Рамна Гл�

DEN 0.00
binifiMux 50pcs М8-1.25 x 15mm/ 20mm/ 25мм/ 30мм/ 35mm Flanged Хексадецимален Копчето Главата Штекер Кап Завртки, на 304 Обновено
binifiMux 50pcs М8-1.25 x 15mm/ 20mm/ 25мм/ 30мм/ 35mm Flanged Хексадецимален Копчето Главата Штекер Кап Завртки, на 304

✔ Материјал : А270; ✔ Количина : 50pcs; ✔ Име : М8 Копчето Главата Штекер Кап Завртки; ✔ Пакет : 25pcs М8 Машина За�

DEN 0.00
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Главата Обновено
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Главата

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со �

DEN 0.00
LZYANG Завртка 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Завртка, пан Главата Хексагонални Штекер Завртка со Рамна Глава Завртка Обновено
Хексадецимален Штекер Завртки - не ' Рѓосувачки Челик SS304 Хексадецимален Штекер М5 Завртки Завртки и Навртки Асортиман, Обновено
GYETAGCV Завртка 10/50pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Обновено
GYETAGCV Завртка 10/50pcs М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик / 10.9 к

DEN 0.00
uxcell 6-32x1/2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 50pcs Обновено
uxcell 6-32x1/2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 50pcs

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Боја : Црна; Материјал : 12.9 Одделение Ле�

DEN 234.96
uxcell 10-24x5/8 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 100pcs Обновено
uxcell 10-24x5/8 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 100pcs

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Боја : Црна; Материјал : 12.9 Одделение Ле�

DEN 426.96
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Главата Обновено
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Главата

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со �

DEN 1492.80
GYETAGCV Завртка 5/10/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Countersunk Обновено
GYETAGCV Завртка 5/10/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Countersunk

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5 / 10 / 50pcs хексадецимален socket countersunk

DEN 1713.60
iExcell 100 Компјутери Метрички M3 x 30/35/40/45/50 Легиран Челик 12.9 Одделение Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Обновено
iExcell 100 Компјутери Метрички M3 x 30/35/40/45/50 Легиран Челик 12.9 Одделение Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

✔ Ги исполнува / надминува : DIN 912 ✔ Материјал на Завртки : 12.5 mm; Глава Дијаметар : 5.9 одделение од легиран ч

DEN 0.00
J. W. Winco 12N30P47/Б GN606 Socket Head Кап Завртки со Рамна Топката Крај, М12 x 30 mm Тема Должина, од Легиран Челик, Обновено
J. W. Winco 12N30P47/Б GN606 Socket Head Кап Завртки со Рамна Топката Крај, М12 x 30 mm Тема Должина, од Легиран Челик,

М12 x 1.75 Тема 30 mm Тема Должина 10 mm Хексадецимален Клуч Големина.Тело : Легиран челик, црна оксид заврши Евр�

DEN 109.68
LIJIAHUI meby 100pcs/Многу M2X6 Метрички Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Главата Капа само Прислушување Обновено