Чашката Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 3-1/2 (PT) Количина-1,000

Чашката Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 3-1/2 (PT) Количина-1,000

DEN 2932.80

Обновено

Достапно за нарачка

Приклучок за завртка управувано со приклучок за клуч, ален клуч, ален клуч.Чашката кап завртки се слични на машина завртки и често се целосно навој, но може да биде делумно навој кога е прикажано.Терминот socket head кап завртки обично се однесува на тип на навој fastener чија глава дијаметар е номинално 1.5 пати или повеќе на завртката тело (големи) дијаметар. 18-8 Нерѓосувачки Челик нудат Fastener Индустриски стандард за корозија и ' рѓа отпор.Се препорачува за употреба во надворешни апликации, или оние кои се изложени на свежа вода влага.Чашката Кап Завртки 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 3-1/2 (PT) Количина-1,000.

Избор на клиент

LC LICTOP Копчето Главата Штекер Кап Завртки 1/4-20 3/4 Ален Хексадецимален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртки 50 Пакет Обновено
LC LICTOP Копчето Главата Штекер Кап Завртки 1/4-20 3/4 Ален Хексадецимален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Завртки 50 Пакет

✔ Производ Содржи : 50 Компјутери Копчето Главата Завртки ✔ Карактеристики На Производот : Се Вози Тип : �

DEN 239.76
Sjzhdl М2 М2.6 M3 M4 M5 M6 Хексагонални Хексадецимален Штекер Капа На Главата Само Прислушување Завртки Нерѓосувачки Челик Обновено
1 1/2-12 x 3 (FT) Глоба Тема Socket Head Кап Завртки Легиран Челик Црна Оксид Pk 15 Обновено
1 1/2-12 x 3 (FT) Глоба Тема Socket Head Кап Завртки Легиран Челик Црна Оксид Pk 15

Чашката рамо завртки се користи во многу алатка и да умре апликации, како и неподвижна, водичи, макара ша

DEN 0.00
М8-1.25 x 10мм Рамна Глава Штекер Кап Завртки,од Легиран Челик Одделение 10.9, DIN 7991,Црна Оксид, Ален Хексадецимален Обновено
М8-1.25 x 10мм Рамна Глава Штекер Кап Завртки,од Легиран Челик Одделение 10.9, DIN 7991,Црна Оксид, Ален Хексадецимален

Навој Дијаметар : 8mm; Теренот Големина : 1.25 mm; Должина : 10мм (Глава Вклучени).Пакет се Вклучени : 50 x Рамна Гл�

DEN 0.00
Хексадецимален Штекер Завртки - не ' Рѓосувачки Челик SS304 Хексадецимален Штекер М5 Завртки Завртки и Навртки Асортиман, Обновено
LIJIAHUI meby 100pcs/Многу M2X6 Метрички Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Главата Капа само Прислушување Обновено
GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 DIN7991 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Или Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Обновено
Дрво Завртка M6-M20 DIN912 Хексагонални Штекер Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Хексагонални Штекер Гром Должина Обновено
M5-0.80 x 25ММ Копчето Главата Штекер Кап Завртки ISO 7380 Нерѓосувачки Челик Количина 50 Обновено
M5-0.80 x 25ММ Копчето Главата Штекер Кап Завртки ISO 7380 Нерѓосувачки Челик Количина 50

Глава Дијаметар : 9.5 ММ Раководител Висина : 2.75 ММ Навој Дијаметар : 5 MM.Тема Покриеност : Целосна Тема.Глав

DEN 0.00
uxcell M4 x 6mm Легиран Челик Хексадецимален Гром Socket Head Кап Завртки Црна 100 Компјутери Обновено
uxcell M4 x 6mm Легиран Челик Хексадецимален Гром Socket Head Кап Завртки Црна 100 Компјутери

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Копчето Главата; Материјал : Легиран Челик.Пакет Сод�

DEN 0.00
uxcell 1/4-20x3/4 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 50pcs Обновено
uxcell 1/4-20x3/4 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 50pcs

Навој Дијаметар : 1 / 420; Род Должина(Под Главата) : 3 / 4"; Главата Големина : 9.4 x 6.3 mm / 0.37" x 0.25"(D*H); Хексадецима�

DEN 0.00
uxcell 10-24x5/8 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 100pcs Обновено
uxcell 10-24x5/8 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 100pcs

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Боја : Црна; Материјал : 12.9 Одделение Ле�

DEN 426.96
(10000pcs) 1/4-28 X 1-3/4, Приклучок Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Обновено
(10000pcs) 1/4-28 X 1-3/4, Приклучок Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови

1 / 4"28 X 13 / 4".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 1 / 4"28 X 13 / 4", Надворешно Навој сврзу

DEN 0.00
uxcell M4 x 10мм ТВ Компјутер со LCD Монитор Стојат Монтажа Филипс Главата на Завртката 10pcs Обновено
uxcell M4 x 10мм ТВ Компјутер со LCD Монитор Стојат Монтажа Филипс Главата на Завртката 10pcs

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10pcs х ТВ Монитор Завртки; Име на Производ : ТВ Монитор З�

DEN 599.76
Дрво Завртка M6-M20 DIN912 Хексагонални Штекер Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цилиндрични Хексагонални Штекер Гром Должина Обновено