GUOCAO Коло Прекинувач Поставен, 800V 800A 3P+N Истекување Заштита Коло Прекинато Воздух Прекинувач Коло Прекинувач за Дистрибуирање на Електрична Енергија за Заштита Лин?

GUOCAO Коло Прекинувач Поставен, 800V 800A 3P+N Истекување Заштита Коло Прекинато Воздух Прекинувач Коло Прекинувач за

DEN 2191.20

Обновено

Достапно за нарачка

Проширува справи со притисокот, изолација функција, user-friendly дизајн.Сите бакар контакти, голема колона жици, одлична спроводливост, се вчита повеќе струја.Едно парче структура, лесна конекција, пламен retardant материјал за заштита на чип.Експериментот копчето, пред пуштање во работа, вие треба да притиснете на експеримент копчето за да работат 2-3 пати, потврди дека тоа може да биде веродостојно да се исклучи пред да работи.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Едно парче структура, лесна конекција, пламен retardant материјал за заштита на чип.Сите бакар контакти, голема колона жици, одлична спроводливост, се вчита повеќе струја.Проширува справи со притисокот, изолација функција, user-friendly дизајн.Експериментот копчето, пред пуштање во работа, вие треба да притиснете на експеримент копчето за да работат 2-3 пати, потврди дека тоа може да биде веродостојно да се исклучи пред да работи.Коло прекинато се користи за дистрибуција на електрична енергија и заштита линии и моќ опрема од пожар, преоптоварување, краток спој, undervoltage и други грешки.Тоа исто така може да врши повремени линија префрлување и повремени стартување на моторот, како и преоптоварување, краток спој, под напон и истекување заштита.

In: 800A
Ui: 800V
Pole: 3P+N
Ue: AC400V  50/60Hz
Size: 280 * 280 * 100mm / 11.02 * 11.02 * 3.94in
Installation Mode: Horizontal or vertical
Package List:
1*Circuit Breaker :
4 set of Fixture Screw :
6*Black Septa :
1*Users Manual(Chinese) :
We will provide the best service. If there are any problem, please feel free to contact us. Our logistics will be faster than website. :

Избор на клиент

Chooga Магнетни за Приватност Екран Филтер Анти-Отсјај и Анти Сина Светлина Лаптоп со Екран Заштитник Доаѓа со веб Камера Обновено
Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468501449 за Kress Powertools - 0.25x0.63x0.98 - 6.4x16x25mm - Со автоматско Обновено
Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468501449 за Kress Powertools - 0.25x0.63x0.98 - 6.4x16x25mm - Со автоматско

Содржина : Две јаглерод четки со автоматски се запре, пролет, кабел и конектор Димензии : 0.25x0.63x0.98" 6.4x16x25mm

DEN 0.00
BEMONOC 1Pcs/Пакет HTD1040-5M-15 Гума Времето Појаси, Затворени-Јамка 1040mm Должина 208 Заби 15mm Ширина Ласерско Гравирање Обновено
BEMONOC 1Pcs/Пакет HTD1040-5M-15 Гума Времето Појаси, Затворени-Јамка 1040mm Должина 208 Заби 15mm Ширина Ласерско Гравирање

HTD 5 M Времето Појас 5 M104015 Појас за Висина : 3.8 mm Заб Број : 208 Tooth Висина : 2.06 mm Pitch : 5mm Материјал : Neoprene Гума со F

DEN 0.00
M I Голем Злато Sunburst Ѕидни Часовници за Дневна Соба,Мода Метал 3D Уметност Четири-Лист Детелина Дизајн Молчи Не Темпирана Обновено
WAHL 17-Парче Литиум Јонска Сите-Во-Едно Тример, Доаѓа во комплет со 3 Брада Водичи, Уво, Нос и Веѓата Detailer, Dual Фолија Обновено
DNYSYSJ Целосно Ограден Електрични Мелење Табела Полирач Акрилик Покрие Прашина Кутија 2 Дупки 110V со Led Светло и Компресор Обновено
Летни Фустани за жени,Жени Гроздобер Boho О-Вратот Цветни Печати Чипка Два дела 3/4 Ракав Фустан Обновено
Летни Фустани за жени,Жени Гроздобер Boho О-Вратот Цветни Печати Чипка Два дела 3/4 Ракав Фустан

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.црна металик фустан црно и бело жив�

DEN 0.00
Уредната Плоштади Demure Дизајн 93 W - 96.25 W Плакарот Систем Обновено
Уредната Плоштади Demure Дизајн 93 W - 96.25 W Плакарот Систем

Модерен Дизајн.Самостојна.Плакарот Систем.Направени да Нарачате.Ограничен Доживотна Гаранција.Едност�

DEN 1389.60
3/8-16 1 x 3/4 (FT) Груб Навој Плоштад Главата во Собата Завртка Конус Точка Ниско Јаглероден Челик Случај Појачани Обичен Обновено
Полу-Затворени Мачка Отпадоци Кутија, Обновливи Deodorant Поздравниот-Доказ Мачка Отпадоци Кутија, Мачка Тоалет, Мачка Обновено