M25 x 0.75 мм Теренот Метрички Десната Рака Тема Умре ABBOTT

M25 x 0.75 мм Теренот Метрички Десната Рака Тема Умре ABBOTT

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Бренд нови метрички десната рака тема умре.Ако постои нешто славини или како што треба, не двоумете се да контактирате со нас.Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени.Бренд нови метрички десната рака тема умре.Ако постои нешто славини или како што треба, не двоумете се да контактирате со нас.Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени.

Избор на клиент

10V2-28 Умре Schrader Пневматик Вентил Тема ABBOTT Обновено
10V2-28 Умре Schrader Пневматик Вентил Тема ABBOTT

Бренд нови Schrader Пневматик Вентил Тема умре.Ако постои нешто славини или како што треба, не двоумете се д�

DEN 0.00
SongZhiQiang-ЕМ Тема Мелници 3 Flute Метрички Навој Карбид Крајот Мелење Машина CNC Провира Алатки DIY Машина (Сечење на Обновено
SongZhiQiang-ЕМ Тема Мелници 3 Flute Метрички Навој Карбид Крајот Мелење Машина CNC Провира Алатки DIY Машина (Сечење на

Тип : Тема Мелници.Материјал : Волфрам Карбид.Обложување : Ti AIN Слој.Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм гре

DEN 0.00
M3 x 0.5 mm Теренот ХСС Десната Рака Допрете Корисни Тема Алатка Обновено
M3 x 0.5 mm Теренот ХСС Десната Рака Допрете Корисни Тема Алатка

Бренд нови метрички ХСС десната рака тема допрете.Материјал : Високобрзински челик (М2).Ако постои нешто

DEN 0.00
Харви Алатка Тема Мелење Машина - Тема Олеснување Машина, 0.3550, Заврши - Обработка: AlTiN Обновено
Харви Алатка Тема Мелење Машина - Тема Олеснување Машина, 0.3550, Заврши - Обработка: AlTiN

Должина на Сечење : 0.0860".Вкупна Должина : 21 / 2".Врат Должина : 15 / 64".Месо Тело Кол : 3 / 8".Вратот Кол : 0.2360" 0.3550" М

DEN 0.00
Вртење Вметнете Носителот SNR0008K11 SNR0010K11 SNR0012M11 SNR0016Q11 SNR0016Q16 SNR0020R16 SNR0025S16 тема алатка носителот Обновено
Вртење Вметнете Носителот SNR0008K11 SNR0010K11 SNR0012M11 SNR0016Q11 SNR0016Q16 SNR0020R16 SNR0025S16 тема алатка носителот

Сите наши производи се од фабриката за директна продажба, со елиминирање на потребата од посредници да �

DEN 778.08