3 во 1 Вода Водород Кислород Убавина Машина, Лицето Навлажнувачки Длабоко Чистење Подмладување на Кожата Инструмент,Професионални Подмладување на Кожата Мали Меур

3 во 1 Вода Водород Кислород Убавина Машина, Лицето Навлажнувачки Длабоко Чистење Подмладување на Кожата Инструмент,Професионални

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Ефикасно да се отстрани вишокот на стареењето фактори (слободни радикали) во организмот, отстранување активен кислород, конвертирате оригинално штетни состојки во безопасни вода преку водород, и длабоко придавам влогови и подмладување на кожата.Се врати на сигурни и убави : Избелуваат кожата, се елиминира брчките, затегнете брадата линии, намалување на око торби и подобрување на темно круг, направи да изгледаат повеќе енергија и помлади.Принципот на хидро-кислород вода, анти-оксидација : што значи дека прочисти водата е прочистена во хидроксид ion вода за да се произведе H2 парична казна молекули на површината на кожата, со што брзо се инфилтрираат на вода молекула ќелии во кожата.Тоа може да се инјектираат кислород и хранливи материи длабоко во кожата, брзо се распаѓаат молекулите на водата, нано‑скала спреј честички, силна пенетрација, и брзо надополнување.Мал меур работи рачка, чисти остатоци во порите и ги апсорбира и ги отстранува себум, blackheads и бела маст, снабдување на кожата хранливи материи со инјектирање серум.По избирање на една од S1, S2, S3, H2, тоа значи дека соодветниот тип на исхрана шише се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Водород Кислород Мал Меур Убавина Инструмент Материјал : ABS Напон : 100-240 V Шише за Вода Капацитет : S1 шише за вода 400ml, S2 шише за вода 400ml, S3 шише за вода 400ml, H2 шише за вода 400ml Четири Фази : Х2 : 1 фаза : Водород H2 активни вода исхрана Ефект : се отстрани активен кислород, намалување на Ph, зголемување на влага S1 : Фаза 2 : Користете S1 исхрана шише Ефект : растворливи во Вода horniness омекнува, смирува кожата, moisturizes, exfoliates, промовира синтеза на колаген и ја инхибира реактивни кислородни S2 : 3 фаза : користење S2 исхрана шише Ефект : отстранување на себум и comedones, отстранете demodex folliculorum, смири кожата, отстранување на акни, управување со Т област, чисти порите S3 : 4 фази : користете S3 исхрана шише Ефект : Анти-оксидација, силна навлажнувачки, смирувачки и набавка на хранливи материи, вода-оптички ефект, инхибираат пигментот формирање, снабдување влага и исхрана Пакет Листата : 1 x-Домаќин 1 x S1 Вода Шише 1 x S2 Вода Шише 1 x S3 Вода Шише 1 x H1 Вода Шише 1 x Водород Кислород Hydroelectric Мал Меур Работи се Справи со 1 x Негативен Пол Работи се Справи со 1 x Лице Микро-Тековната Ролери се Справи со 3 x Мека Глава 3 x Тешко Глава 1 x Вода Скулптура Глава 12 x Голем Тенок Гумени Прстен 3 x Дебели Гумени Прстен 1 x Мали Црни Гумени Прстен 1 x Белата Гумени Прстен 1 x Адаптер 1 x Plug 1 x Прирачник.

Condition: 100% Brand New
Item Type: Hydrogen Oxygen Small Bubble Beauty Instrument
Material: ABS
Voltage: 100-240V
Water Bottle Capacity: S1 water bottle 400ml, S2 water bottle 400ml, S3 water bottle 400ml, H2 water bottle 400ml
Four Stages:
H2: 1 stage
Effect: remove active oxygen, reduce Ph, increase moisture
S1: Phase 2
Effect: Water-soluble horniness softens, calms the skin, moisturizes, exfoliates, promotes collagen synthesis, and inhibits reactive oxygen
S2: 3 stage
Effect: remove sebum and comedones, remove demodex folliculorum, calm skin, remove acne, manage T area, clean pores
S3: 4 stages
Effect: Anti-oxidation, strong moisturizing, calming, supply of nutrients, water-optical effect, inhibit pigment formation, supply moisture and nutrition
Package List:
1 x Host :
1 x S1 Water Bottle :
1 x S2 Water Bottle :
1 x S3 Water Bottle :
1 x H1 Water Bottle :
1 x Hydrogen Oxygen Hydroelectric Small Bubble Working Handle :
1 x Negative Pole Working Handle :
1 x Face Micro-Current Roller Handle :
3 x Soft Head :
3 x Hard Head :
1 x Water Sculpture Head :
12 x Large Thin Rubber Ring :
3 x Thick Rubber Ring :
1 x Small Black Rubber Ring :
1 x White Rubber Ring :
1 x Adapter :
1 x Plug :
1 x Manual :

Избор на клиент

LUOYANFA USB Полнење Магла Sprayer, Нано Лицето Steamer, Корисна Мини, Визуелна Резервоарот за Вода Навлажнувачки&Хидратантен Обновено
Лицето Корисна Магла Sprayer, Handhold Преносни Лице Магла Steamer за Навлажнувачки Кожата(Виолетова) Обновено
Лицето Корисна Магла Sprayer, Handhold Преносни Лице Магла Steamer за Навлажнувачки Кожата(Виолетова)

Направени од високо квалитетна ABS материјал, силни и издржливи.USB полнење, нема потреба да ги замените ба

DEN 225.36
Talany Лицето Sprayer, Излизгајте го Прекинувачот Магла Sprayer Длабоко Чистење со USB Линк за да Сите Типот на Кожата Обновено
Talany Лицето Sprayer, Излизгајте го Прекинувачот Магла Sprayer Длабоко Чистење со USB Линк за да Сите Типот на Кожата

2 in Package Тежина : Околу.Сите околу вода надополнување, што се користи за лице, раце, тело, коса и сл, да се на

DEN 636.00
Naisde Лице Steamer Лицето Sprayer Овлажнител Преносни Рака Господин Убавина Нега на Кожата USB Полнење Машина 30ml Розова,Убавина Обновено
HEYUANPIUS Шминка Airbrush комплет, Лицето Вода Кислород Инјектор Машина Airbrush Компресор Нано Магла Sprayer Шминка Торта Обновено
HEYUANPIUS Шминка Airbrush комплет, Лицето Вода Кислород Инјектор Машина Airbrush Компресор Нано Магла Sprayer Шминка Торта

Парична казна нанониво на висок притисок на кислород инјекција може да го надополнува влага во длабочи�

DEN 0.00
HHYGR Лицето-Кислород Вода Инекција Машина Преносни USB Рачни Кислород Инјектирање Atomization Навлажнувачки Нано Убавина Обновено
Обновливи Спа Обраснат Крпи, Лицето Топла и Ладна Облога Корални Руно Крпа Лицето Steamer Крпа за Жени Против Стареење Обновено
HEYUANPIUS Мини Лицето Steamer, Мини Нано Лице Steamer USB NebulizerFace Хидратантен за Нега на Кожата на Жените на Лицето Обновено
HEYUANPIUS Мини Лицето Steamer, Мини Нано Лице Steamer USB NebulizerFace Хидратантен за Нега на Кожата на Жените на Лицето

На течност во резервоарот за вода станува нанометри магла, што е повеќе лесно се апсорбира во кожата...

DEN 0.00
UOOD Вода и Сјај на Кожата се Зголеми Преносни Airbrush, Серумски Тонер Нано Магла Sprayer Лицето Господин Уред, Дамски Обновено
UOOD Вода и Сјај на Кожата се Зголеми Преносни Airbrush, Серумски Тонер Нано Магла Sprayer Лицето Господин Уред, Дамски

Функција : Лесен и пренослив : лесно да се carry The магла е голем и тенки : вие не може дури и да чувствува вод�

DEN 407.76
Лицето Испаруваат Алатка, Три Режими Лице Steamer 360 Степени Ротирачки Млазницата за Салон за Убавина за СПА Дома(Британски Обновено
2 парчиња Нано Соочуваат со Спреј, Корисна Кул Магла Спреј Полнење преку USB Пренослив Лице Овлажнител, Свежи Навлажнувачки Обновено
Лицето Корисна Магла Sprayer, се Соочуваат со Sprayer Handhold Преносни за Навлажнувачки Кожата(Виолетова) Обновено
Лицето Корисна Магла Sprayer, се Соочуваат со Sprayer Handhold Преносни за Навлажнувачки Кожата(Виолетова)

Цртан филм моделирање со шарени светло дизајн, симпатична и може да се даде на пријателите во вид на под�

DEN 0.00
USB Нано Господин Лицето Преносни Мини Корисна Sprayer Лице Магла Лицето Спреј (Розова, Бела, Виолетова, Светло Зелена) Обновено
Bonarty 36 Компјутери USB Нано Лицето Господин Магла Спреј за Лице Навлажнувачки Steamer Убавина Уред Обновено
Bonarty 36 Компјутери USB Нано Лицето Господин Магла Спреј за Лице Навлажнувачки Steamer Убавина Уред

Мини Големина : за 11x4.3cm / 4.33x1.69inch, лесно да се носат надвор, компактен за ставање во вашата чанта, навлажну

DEN 0.00
COLOM Мултифункционален Коса Steamer Нано Пареа Пиштол, Лицето Навлажнувачки Спреј за Коса Стил Алатка овлажнител за Нега Обновено
Рачни Лицето Кислород Sprayer - 80ml Преносни Нано Лицето Господин Хидратантен Магла Sprayer Лицето Кислород Машина Вода Обновено
HEYUANPIUS Мини Лицето Steamer, Спа Кожата Sprayer за Лицето за Длабоко Чистење, Преносни Мини Лице Steamer Промовира Циркулацијата Обновено
WZMBH USB Полнење Магла Sprayer, Нано Лицето Steamer, Корисна Мини, Визуелна Резервоарот за Вода Навлажнувачки&Хидратантен Обновено
Нано Лицето Господин | UrChoice Кул Магла Лицето Корисна Магла Sprayer со Огледало Дизајн на Врвот | Навлажнувачки и Хидратантен Обновено
Лицето Овлажнител, USB Полнење Преносни Рачен Лицето Овлажнител, Автоматско Исклучување, Транспарентна Обновено
Лицето Овлажнител, USB Полнење Преносни Рачен Лицето Овлажнител, Автоматско Исклучување, Транспарентна

Инјектираат природни молекули на вода во кожата, да го ублажи keratin, tenderize кожата, не сте млада и убава.Дом�

DEN 0.00
Нано Лицето Господин, Преносни Лице пареа steamer, Мини Лицето Steamer, Корисна Магла Sprayer, Eyelash Екстензии, Нега Обновено
Нано Лицето Господин, Преносни Лице пареа steamer, Мини Лицето Steamer, Корисна Магла Sprayer, Eyelash Екстензии, Нега

【Повеќе функција】 Помага на eyelash продолжување лепило лек побрзо, нема да го уништи својата шминка или д

DEN 0.00
Нано Магла Sprayer,Рачни се Соочуваат со Длабока Навлажнувачки Прскање Машина,Водород, Богата со Вода Магла Sprayer,USB Обновено
Корисна Магла Sprayer Кул Лицето Овлажнител,20ml Преносни Вода Sprayer Лицето Steamer Убавина Навлажнувачки Алатка Бела Обновено
Корисна Магла Sprayer Кул Лицето Овлажнител,20ml Преносни Вода Sprayer Лицето Steamer Убавина Навлажнувачки Алатка Бела

Добар навлажнувачки и освежување, што на вашата кожа удобно.Тоа може ефикасно да навлезат во кожата, и г�

DEN 153.36
HDLWIS Водород Кислород Убавина Машина, 7 во 1 Мултифункционален Вакуум Чистење на Лицето Хидро Вода Кислород Џет Кора Обновено
1pcs Жените Мини Лицето Steamer, Корисна Навлажнувачки Магла Sprayer, Atomization за Нега на Кожата Steamer, USB Полнење Обновено
1pcs Жените Мини Лицето Steamer, Корисна Навлажнувачки Магла Sprayer, Atomization за Нега на Кожата Steamer, USB Полнење

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 20 ml складирање јачина на звук може да произведе многу од магла, не треба да додадете во�

DEN 455.76
Нано Sprayer, Преносни Нано Магла Sprayer Корисна Atomization Машина се Соочуваат со Навлажнувачки Хидратација Освежување Обновено
Нано Sprayer, Преносни Нано Магла Sprayer Корисна Atomization Машина се Соочуваат со Навлажнувачки Хидратација Освежување

Висока фреквенција на вибрации на технологија и nanoscale atomization направи влага може да навлезат во длабока к

DEN 234.96
JIHAE115 лупа 800W Застана Пареа топла и Ладна лице Машина Кожата на Циркулацијата на Крвта и унапредување На Професионални Обновено
Panasonic ES-MT21-H [Нега на Кожата Хлапак LAMDASH 3-Flute Батерија Сива] Обновено
Panasonic ES-MT21-H [Нега на Кожата Хлапак LAMDASH 3-Flute Батерија Сива]

● Power контрола : Ram меморија цртичка ПИ (сензори за 220 пати / sec) ● Шлиц на ножот : ○ ● Мултиодговара лак на

DEN 7008.24
Вредност Пакети DHL Express Panpuri Јужна Belle Парфем Diffuser (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Обновено
Вредност Пакети DHL Express Panpuri Јужна Belle Парфем Diffuser (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати

✽ Поставување на еден софистициран амбиент, тоа носи слики на Далечниот Исток ✽ Овој парфем diffuser комби�

DEN 0.00