SADDPA 144 КОМПЈУТЕРИ Маникир Нокти, Ноктите Совети во 6 Бои, Целосна Покриеност Дизајн, Sequins, Дијаманти и Природни Нокти Налепници,S5

SADDPA 144 КОМПЈУТЕРИ Маникир Нокти, Ноктите Совети во 6 Бои, Целосна Покриеност Дизајн, Sequins, Дијаманти и Природни

DEN 1144.80

Обновено

Достапно за нарачка

1. Секој дизајн има различна големина, која може да се вклопи во повеќето ноктите. 2. Се препорачува за почетници обидете се да користите двострано лента прв по добивање на двострано лента.На двострано лента може да биде раскинат надвор и да го носи во било кое време. 3. Заштита на животната средина, погодност, и нема ги оштети ноктите.По запознавање, лепак на вашите нокти, ако е потребно. 4. Совршена декорација и долготрајни ноктите се направи вашите нокти да изгледаат светли и убави. 5. Дизајн свој ноктите за свадби, партиите или викенд датуми, ова е идеален избор за вашиот помине модата. 1. Секој дизајн има различна големина, која може да се вклопи во повеќето ноктите.2. Се препорачува за почетници обидете се да користите двострано лента прв по добивање на двострано лента.На двострано лента може да биде раскинат надвор и да го носи во било кое време.3. Заштита на животната средина, погодност, и нема ги оштети ноктите.По запознавање, лепак на вашите нокти, ако е потребно.4. Совршена декорација и долготрајни ноктите се направи вашите нокти да изгледаат светли и beautiful5. Дизајн свој ноктите за свадби, партиите или викенд датуми, ова е идеален избор за вашите нокти fashion6. Исклучителна подароци за себе или женски friends7. Убава, концизен, атмосферски, погоден за различни occupations8. Пакување : 24 парчиња за секој од 6 стилови (166 парчиња во вкупниот број).

Избор на клиент

Froiny 12 Компјутери Помине Уметност Налепница Збор Вода Трансфер Decal Денот на Вљубените Тетоважа Декорација Обновено
Froiny 12 Компјутери Помине Уметност Налепница Збор Вода Трансфер Decal Денот на Вљубените Тетоважа Декорација

Погоден за партиите децата, роденден партии, бич странките, текот на ноќта партии, концерти, пролет парт�

DEN 160.32
Kalolary 20 Полу Излечи Гел за Нокти Налепници, Тебе Виножито Целосна Заврши Нокти Гел лак Ленти, Посветла и Водоотпорен Обновено
9 Листови Златни Нокти Налепници и 8 Листови Златни Нокти Налепници Обновено
9 Листови Златни Нокти Налепници и 8 Листови Златни Нокти Налепници

Количина : ќе добиете 9 листови ласерски злато и црна Валентин помине уметност налепници, секоја хартија

DEN 360.00
2400 Парчиња 24 Листови ноќта на Вештерките Помине Уметност Налепници Decals, 3D самолепливи ноќта на Вештерките Нокти Обновено
Ohora (N Winsome Нокти) 30pcs 16 Основни, 14 Точка Помине Гел Ноктите Уметност Шема Налепница Обновено
Ohora (N Winsome Нокти) 30pcs 16 Основни, 14 Точка Помине Гел Ноктите Уметност Шема Налепница

Можете да го направите вашите нокти секогаш кога и каде сакате! [ Лесно да се Примени & Отстрани ] Даде сам

DEN 0.00
Пламен Помине Уметност Налепници Помине Уметност Материјали Помине самолепливи Decals Holographic Ласерски Оган Пламен Обновено
Роуз Злато Печатење Цртан филм Божиќ Лизгачи Decals Лепило Божиќ Snowmen Божиќ Помине Уметност DIY Помине Декорација Снегулка Обновено
Прекрасна самолепливи Ултра Тенок Јапонски Помине Слајд Decals DIY Помине Decals 5D Помине Уметност Налепници Помине Foils Обновено
Црна Пламен Помине Уметност Фолија Трансфер 10 Листови Помине Уметност Налепници Смешковците Линија Змија Помине Foils Обновено