Тешко да се Најде Fastener 014973325817 Цемент Одбор Остра Точка Завртки, 8 x 1-1/4, Парче-819

Тешко да се Најде Fastener 014973325817 Цемент Одбор Остра Точка Завртки, 8 x 1-1/4, Парче-819

DEN 981.60

Обновено

Достапно за нарачка

Дијаметар : #8. Должина : 1-1/4 инчи.Материјал : Челик.Крај : сива керамички слој.Глава Стил : обланда (#2 Филипс малку).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Избор на клиент

(2500 компјутери) 8 X 2-1/2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Фина Тема, Остра Точка, Hi-Lo Провира, Челик, Црна Фосфат Обновено
(2500 компјутери) 8 X 2-1/2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Фина Тема, Остра Точка, Hi-Lo Провира, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 1279.20
8-14 x 5/8 (FT) Груб Навој Base Завртка Twinfast Филипс К-Шина Ниско Јаглероден Челик Цинк Позлатен Pk 100 Обновено
8-14 x 5/8 (FT) Груб Навој Base Завртка Twinfast Филипс К-Шина Ниско Јаглероден Челик Цинк Позлатен Pk 100

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

DEN 311.76
Филипс Само Прислушување Завртки 50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 М2 М2.6 M3 M3.5 М4 Мини 304 од не ' рѓосувачки челик Крстот Филипс Обновено
Филипс Само Прислушување Завртки 50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 М2 М2.6 M3 M3.5 М4 Мини 304 од не ' рѓосувачки челик Крстот Филипс

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

DEN 0.00
(3500 компјутери) 8 X 2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(3500 компјутери) 8 X 2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 0.00
(2000 компјутери) 8 X 1-3/4, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(2000 компјутери) 8 X 1-3/4, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 0.00
На Hillman Група 39520 6 x 1-Инчен Само Дупчење Филипс Base Завртки, 100-Пакет Обновено
На Hillman Група 39520 6 x 1-Инчен Само Дупчење Филипс Base Завртки, 100-Пакет

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 1.7".Пакет Ширина : 2.7".Пакет Висина : 2.4".Опис на

DEN 0.00
6-20X2 1/4 Филипс Bugle Главата Полна Тема Само за Дупчење Base Завртка Црна Фосфат Обновено
6-20X2 1/4 Филипс Bugle Главата Полна Тема Само за Дупчење Base Завртка Црна Фосфат

620 X2 1 / 4 Филипс Bugle Главата Полна Тема Само за Дупчење Base Завртка Црна Фосфат 620 X2 1 / 4 22.8 lbs $0.07578 секој 620 X2 1 /

DEN 0.00
Spax – Универзална Завртка Countersunk Head Филипс Z 4Cut Целосна Тема Galvanised Празно A2J – 1081010350123, 0/1030/001/4,0/12/ Обновено
Spax – Универзална Завртка Countersunk Head Филипс Z 4Cut Целосна Тема Galvanised Празно A2J – 1081010350123, 0/1030/001/4,0/12/

Содржина : 1 SPAX кутија, 1000 универзална завртки, Крстот на одморите Z2, Countersunk head, Полн Конец, 4 CUT точка, WIROX сл

DEN 797.04
На Hillman Група 41596 Трим Главата Филипс Base Завртки (6 x 2-1/4) - 25 Парчиња Обновено
На Hillman Група 41596 Трим Главата Филипс Base Завртки (6 x 2-1/4) - 25 Парчиња

Производот е 25 PK 6x21 / 4 ТИ Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кин

DEN 0.00