Тешко да се Најде Fastener 014973325817 Цемент Одбор Остра Точка Завртки, 8 x 1-1/4, Парче-819

Тешко да се Најде Fastener 014973325817 Цемент Одбор Остра Точка Завртки, 8 x 1-1/4, Парче-819

DEN 981.60

Обновено

Достапно за нарачка

Дијаметар : #8. Должина : 1-1/4 инчи.Материјал : Челик.Крај : сива керамички слој.Глава Стил : обланда (#2 Филипс малку).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Избор на клиент

(8000pcs) 6-20X1-1/4 Base Завртки Bugle Филипс Вози Само-Дупчење Точка Челик Обновено
(8000pcs) 6-20X1-1/4 Base Завртки Bugle Филипс Вози Само-Дупчење Точка Челик

Волумен Цена Крши Достапни 620 X 11 / 4 Bugle Филипс Диск.Парична Казна Конец; Самостојно Дупчење Точка.Челик ; �

DEN 1696.80
На Hillman Група 967657 8 x 3-Инчен парична Казна Тема Base Завртка-Филипс Диск, 2000-Пакет Обновено
На Hillman Група 967657 8 x 3-Инчен парична Казна Тема Base Завртка-Филипс Диск, 2000-Пакет

Парична казна Тема завртка.Црна Фосфат Заврши.Многу Разноврсна И Лесен За Употреба.Од Името На Брендот :

DEN 0.00
Л. Х тежина dottie DWT61 Base Завртка, Bugle Главата, Филипс, 6 од 1-Инчен Должина, Црна Оксид, 500-Пакет Обновено
Л. Х тежина dottie DWT61 Base Завртка, Bugle Главата, Филипс, 6 од 1-Инчен Должина, Црна Оксид, 500-Пакет

Base завртки.Bugle главата.Филипс.Парична казна тема.Црна оксид.Опис на производот Base Завртка, Bugle главата, Ф�

DEN 551.76
XuetongXT Конфронтирачки 5 Компјутери 1/4 Инчи S2 Хексадецимален Магнетни У Облик на Шрафцигер Битови Алатки 50mm Должина Обновено
8X1 3/4 Плоштадот на Одморите се Вози Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Црна Фосфат (Пакување од 50) Обновено
8X1 3/4 Плоштадот на Одморите се Вози Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Црна Фосфат (Пакување од 50)

За прикачување base да густа дрво studs.Појачани челик.Плоштад drive ви помага пренос на вртежен момент, додека

DEN 180.96
(7000 компјутери) 6 X 1-3/4, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(7000 компјутери) 6 X 1-3/4, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Дијаметар (Номинална) : #6 Length (Номинална) : 13 / 4"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Тема Сечење Fasten

DEN 609.60
Thokko Цинк, Обложени Груб Навој Countersunk Филипс Тешки Дрво/Авто за Дупчење Base Завртки со Bugle Главата (7 x 2, 150) Обновено
Thokko Цинк, Обложени Груб Навој Countersunk Филипс Тешки Дрво/Авто за Дупчење Base Завртки со Bugle Главата (7 x 2, 150)

x 50mm) Countersunk Филипсвози Bugle Главата Дрво / Base Завртки (150pcs) Комерцијални Одделение Тешки Countersunk Head Цинкобло

DEN 0.00
1/4-14X3 Филипс Модифицирани Решетка главата Само за Дупчење Завртка Целосна Тема Цинк и се Пече Обновено
1/4-14X3 Филипс Модифицирани Решетка главата Само за Дупчење Завртка Целосна Тема Цинк и се Пече

1 / 414 X3 Филипс Модифицирани Решетка главата Само за Дупчење Завртка Целосна Тема Цинк и се Пече 1 / 414 X3 21.7 l

DEN 10558.08
Филипс Само Прислушување Завртки 50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 М2 М2.6 M3 M3.5 М4 Мини 304 од не ' рѓосувачки челик Крстот Филипс Обновено
Филипс Само Прислушување Завртки 50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 М2 М2.6 M3 M3.5 М4 Мини 304 од не ' рѓосувачки челик Крстот Филипс

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

DEN 0.00
(7500 компјутери) 6 X 1, Base Завртки, Bugle Плоштадот Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(7500 компјутери) 6 X 1, Base Завртки, Bugle Плоштадот Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 0.00
Тешко да се Најде Fastener 014973238803 парична Казна Филипс Bugle Base Завртки, 8 x 3, Парче-2000 Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973238803 парична Казна Филипс Bugle Base Завртки, 8 x 3, Парче-2000

Дијаметар : #8 Должина : 3 инчи.Материјал : Челик.Крај : Црна Фосфат.Глава Стил : Bugle (#2 Филипс Малку).Дијамета

DEN 0.00
М2-M10 Челичното Јаже Стеги За Кабел Клипови Еден Двоен Поло 304 А2 Нерѓосувачки Челик Обновено
М2-M10 Челичното Јаже Стеги За Кабел Клипови Еден Двоен Поло 304 А2 Нерѓосувачки Челик

Стандард : Метрички, Материјал : 304 А2 Нерѓосувачки Челик.Име На Производ : Челичното Јаже Клипови.Површин

DEN 1368.00
(3000 компјутери) 8 X 3-1/2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(3000 компјутери) 8 X 3-1/2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 18052.08
(2000 компјутери) 8 X 1-3/4, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(2000 компјутери) 8 X 1-3/4, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 0.00
На Hillman Група 47652 6 x 1-1/4-Инчен парична Казна Тема Base Завртка Филипс Диск Обновено
На Hillman Група 47652 6 x 1-1/4-Инчен парична Казна Тема Base Завртка Филипс Диск

Производот е LB 6x1.25 BLK Сува Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во К�

DEN 0.00
Sutemribor 270 КОМПЈУТЕРИ 8 Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Асортиман Комплет, Јаглероден Челик Цинк Позлатен, Обновено
Sutemribor 270 КОМПЈУТЕРИ 8 Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Асортиман Комплет, Јаглероден Челик Цинк Позлатен,

√ Големина : #8 x 1", #8 x 11 / 4", #8 x 15 / 8", #8 x 2", #8 х 23 / 8", #8 х 23 / 4" √ Материјал : изработена од Јаглероден Челик, Црна

DEN 1932.00
Филипс Само Прислушување Завртки 10/20/30Pcs M3 M3.5 GB845 А2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Крстот Круг Пан Главата Обновено
Филипс Само Прислушување Завртки 10/20/30Pcs M3 M3.5 GB845 А2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Крстот Круг Пан Главата

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

DEN 0.00
Base Водител на комплет - 100PCS / 50Sets Празен Ѕид Подлога со Завртки Асортиман Комплет, Само-за Дупчење Шупливи Ѕид Обновено
Base Водител на комплет - 100PCS / 50Sets Празен Ѕид Подлога со Завртки Асортиман Комплет, Само-за Дупчење Шупливи Ѕид

Лесно за чување : што ги прави лесно да се продавница по секоја употреба, и, исто така, може да зачувате пр

DEN 0.00
Филипс Само Прислушување Завртки 10/50pcs М3.5 M3.9 М4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 304 А2-70 нерѓосувачки челик Крстот Филипс Обновено
Филипс Само Прислушување Завртки 10/50pcs М3.5 M3.9 М4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 304 А2-70 нерѓосувачки челик Крстот Филипс

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

DEN 0.00
Висока Затегнувачка 12.9 Куче Точка Копачка Завртки Ален Копче Socket Set Завртки M3/M4/М5 Обновено
Висока Затегнувачка 12.9 Куче Точка Копачка Завртки Ален Копче Socket Set Завртки M3/M4/М5

Име На Производ : Копачка Завртка.Материјал : Јаглероден Челик.Производ Сила : 12.9 Одделение Висока Затег�

DEN 0.00
6-20X2 1/4 Филипс Bugle Главата Полна Тема Само за Дупчење Base Завртка Црна Фосфат Обновено
6-20X2 1/4 Филипс Bugle Главата Полна Тема Само за Дупчење Base Завртка Црна Фосфат

620 X2 1 / 4 Филипс Bugle Главата Полна Тема Само за Дупчење Base Завртка Црна Фосфат 620 X2 1 / 4 22.8 lbs $0.07578 секој 620 X2 1 /

DEN 0.00
Висока Затегнувачка 12.9 Socket Head Рамо Завртки Stripper Завртки D12 (M10 Нишка) Обновено
Висока Затегнувачка 12.9 Socket Head Рамо Завртки Stripper Завртки D12 (M10 Нишка)

Стандард : Метрички, Материјал : Одделение 12.9 Јаглероден Челик.Тип : Штекер Рамо Завртка.Површински Трет�

DEN 0.00
8 x 2 Филипс bugle главата црна крупни Base завртки 25 компјутери Обновено
8 x 2 Филипс bugle главата црна крупни Base завртки 25 компјутери

СОВРШЕН СИЛА.Одлично да се има време работат со лим средина.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.�

DEN 0.00
(3500 компјутери) 8 X 2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат Обновено
(3500 компјутери) 8 X 2, Base Завртки, Bugle Филипс Диск, Груб Навој, Остра Точка, Челик, Црна Фосфат

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

DEN 0.00