Sdesign Кората Јака за Мали, Средни, Големи Кучиња - Надградба Престане да Лае Јака за Кучиња со Вибрации и Sound - за Хуманистичките и Сигурна Анти Кората Јака за Кучиња Ми

Sdesign Кората Јака за Мали, Средни, Големи Кучиња - Надградба Престане да Лае Јака за Кучиња со Вибрации и Sound - за

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

♛ Интелигентен автоматски операција, 7-брзина на вредноста, јака водоотпорен, зголемена контакт. ♛ Flushable, здрав материјал, брзо полнење. ♛ На звучен сензор е подобрена, така што тоа не е лесно да се биде премногу чувствителни и предизвика производ да се активира. ♛ Автоматско откривање, автоматски лае,15 дена батеријата во целосна власт, долго траење на батеријата. ♛ Квалитет на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.Спецификации : Име : Smart Кората Control Material : ABS plastic Function : да се Спречат barking Color : golden Circumference : 7.4-23.55 inches Weight : 70g Application : мали, средни и големи dogs Mode 1 : По секоја активирањето, анти-кората јака ќе beep прв, а потоа да вибрира.Режим 2 : По секоја активирањето, анти-кората јака ќе beep прв, а потоа шок.Режим на 3 : По секоја активирањето, анти-кората јака прво ќе beep и вибрира, а потоа пулсот статички електрицитет.По седум последователни предизвикувачи, тоа автоматски ќе ги внесете заштита режим за една минута, и автоматски се опорави по една минута за да се спречи куче од се несоодветни и повреда на куче.

Избор на клиент

Aetertek 919C-2 1100 Двор 10 Ниво 2 Куче Обука Анти Кората & Водоотпорен Јака Обновено
Aetertek 919C-2 1100 Двор 10 Ниво 2 Куче Обука Анти Кората & Водоотпорен Јака

Опсег до 1100 метри (прибл.Батерија 100% ВОДООТПОРНИ и ПОДВОДНИТЕ приемник јака (нови сите затворен калап)...

DEN 0.00
Анти-Кората Уред, Батерија Куче Кората Јака, Интелигентни Вибрации Анти-Кората Уред, Куче Обука Јака, со контролна Функција, Обновено
Проф. д-р Тренер Б1/B1pro Кучињата Лаат Јака Персонализација Поставување од страна на СТАН, Кората Јака со Прилагодлива Обновено
Кората Јака за Мали, Средни и Големи Кучиња 5-150 Lbs,Кората Јака со Прилагодлива Чувствителност и Интензитет Beep Вибрации Обновено
Куче Кората Јака, Анти Лае Јака со 7 Прилагодливи Нивоа, Безопасни Шок, Бип Вибрации, Smart Корекција и LED Индикатор-Reachargeable Обновено
TUiREL ноќта на Вештерките Тиква Подарок Кората Јака -Автоматско Шок Режими Обука Јака со LED Индикатор Куче Кората Јака Обновено
Sunbeam Мини Кората Контрола Јака Обновено
Sunbeam Мини Кората Контрола Јака

Да запре досадни лае безбедно и ефикасно со овој кората јака дека ќе го открие кога вашето куче barks; тоа с

DEN 0.00
Надградба на Паметни Куче Кората Јака,Батерија Анти Лае Обука Јака со 7 Прилагодлива Чувствителност , Интензитетот Beep Обновено
Citronella Анти Кората Јака, Citronella Спреј Куче Лае Јаки Ризик Кората Јака, Прилагодлив Полнење Електрични Куче Обука Обновено
Citronella Анти Кората Јака, Citronella Спреј Куче Лае Јаки Ризик Кората Јака, Прилагодлив Полнење Електрични Куче Обука

【Батерија & Водоотпорен】 Спреј куче кората јака вградена литиум батерија, 2 часа за целосно полнење ви �

DEN 0.00
Guhih Електрични Куче Обука Јака, Водоотпорен и Анти-Кората Уред, Ултразвучно Анти-Кората, Батерија Вибрации Јака со 2600Ft Обновено
GHORA Кората Јака Батерија Куче Кората Јака w/7 Чувствителност Нивоа, Вибрации Сигнализација Статични Шок w/Авто Заштита, Обновено
Куче Кората Јака со Smart Откривање Модул: Нови за 2020 година - за S, M и L Кучиња, Dual Mode, Анти Лае, Не Шок, Вибрации, Обновено
Куче Кората Јака со Smart Откривање Модул: Нови за 2020 година - за S, M и L Кучиња, Dual Mode, Анти Лае, Не Шок, Вибрации,

ЛЕСЕН И ЕДНОСТАВЕН за УПОТРЕБА : Нашите јаки се направени лесно да се користи да се земе guesswork и се грижи �

DEN 0.00
Пет Електронски Кората Контрола Јака Водоотпорен,Кората Контрола Јака, Куче Анти Кората Тренер Прилагодливи Звук,Нема да Обновено
Sorferina Водоотпорен Куче Кората Јака Батерија Кората Контрола Јака Кората Јака за Мали, Средни и Големи Кучиња 8-150lbs Обновено
Куче Јака Батеријата за SportDog SBC-6 SBC-18 Премиум Кората Контрола Јака RFA-67 RFA-67D-11 Обновено
Куче Јака Батеријата за SportDog SBC-6 SBC-18 Премиум Кората Контрола Јака RFA-67 RFA-67D-11

Дел No.Sport Dog RFA67 RFA67 D11 Одговара моделSport Dog SBC6 SBC18 Премиум Кората Контрола Јака.Батеријата параметриКапаци�

DEN 0.00
JEWE 3 во 1 Анти Лае Кучето Јаки за да се спречи Прекумерна Куче Лае за Било која Раса и Куче Големини,10 Кг до 150 кг Обновено
JEWE 3 во 1 Анти Лае Кучето Јаки за да се спречи Прекумерна Куче Лае за Било која Раса и Куче Големини,10 Кг до 150 кг

[Водоотпорен и безбедно] Тоа може да се носи дури и ако кучето е изложен на дожд и снег [Прилагодливи јака

DEN 592.80
Замена За Dogtra Не-кората Ys300 Јака Куче Јака И Ограда на Батеријата Батеријата Со Техничка Прецизност Обновено
Замена За Dogtra Не-кората Ys300 Јака Куче Јака И Ограда на Батеријата Батеријата Со Техничка Прецизност

Замена За Dogtra Некората Ys300 Јака Куче Јака И Ограда на Батеријата Батеријата.Единица за продажба : 1...

DEN 0.00
(300mAh / 1.11 Пот Li-Полимер) Замена на Батеријата за Dogtra YS-300 Кората Јака, YS300 кората Контрола Јака вклопува Dogtra Обновено
(300mAh / 1.11 Пот Li-Полимер) Замена на Батеријата за Dogtra YS-300 Кората Јака, YS300 кората Контрола Јака вклопува Dogtra

Замена за Следниве Батеријата Дел Броеви : Dogtra BP37 Y, BP37 Y.Оваа батерија е само компатибилни со моделот : Dogtr

DEN 396.96