4K Поддршка на Десктоп Компјутер Fanless Индустриски Мини PC 10 Windows или Linux Ubuntu со Intel Core I3 6100U/7100U Поддршка 3G/4G/WiFi HDMI ДП 2 COM 2 LAN I9

4K Поддршка на Десктоп Компјутер Fanless Индустриски Мини PC 10 Windows или Linux Ubuntu со Intel Core I3 6100U/7100U Поддршка

DEN 8783.76

Обновено

Достапно за нарачка

Intel Skylake Core i3 6100u dual-Core 2.3 GHz.Поддршка 1*DDR4 1866/2133 MHz, max 16 G. 1*HDMI+1*ДП+ 4*USB3.0 +2*USB2.0+2*LAN+2*COM+1*прекинувач+1*Аудио(поддршка МИКРОФОНОТ и Аудио);. 1*М. 2(PCIE 4 X сигнал), 1*SATA3.0, 1*мини-PCIE( поддршка за wifi / 3 G /4 G), вградени SIM слот;.AMI 64 MB Flash ROM .поддршка RPL/PXE diskless се подигне, електрична енергија се подигне, WDT.Број на модел : Partaker I9 ПРОЦЕСОРОТ : Intel Skylake Core i3 6100u 2.3 GHz dual-core Чипсет : Intel Express Чипсет Материјал : Висок Квалитет на Чист Алуминиум Мини PC Случај Меморија : Поддршка 1*DDR4 1866/2133mhz, Поддршка Max 16 G Складирање : 1*Sata3.0 2.5" HDD , 1*М. 2 SSD (PCIE 4 X Сигнал) Мрежа : 2*RTL8111 E 10/100/1000 M LAN I/O : 2*USB2.0, 1*ДП, 1*HD, 2*RJ45 LAN, 1*DC-ВО 12 V, 1*Аудио (Поддршка Микрофонот и Аудио), 2* Wi Fi Дупки, 4*USB3.0, 2*COM, 1*Прекинувач bios-от : AMI 64 M Малку Flash Rom Слот за Експанзија : Поддршка 1*Мини-PCIE (Wi Fi/3 G/4 G Опционално), Вградени SIM Слот Плоча : 120*120mm Нано ITX Плоча Поддршка оперативен СИСТЕМ : Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux Напојување : Dc-Во 12v Напојување и AC Адаптер Работа Темп : -10~60°C Работа Влажност : 0%~95% Не-Кондензирање Димензија : 155*126.5*52.5 мм.

Избор на клиент

TRIGKEY Брзина S Игри Мини PC 8 Генерација Intel i5-8279U(4 Јадро, До 4.1 GHz) 16G DDR4 512G NVMe М. 2 SSD Работи Мини Обновено
TRIGKEY Брзина S Игри Мини PC 8 Генерација Intel i5-8279U(4 Јадро, До 4.1 GHz) 16G DDR4 512G NVMe М. 2 SSD Работи Мини

A4 : Притиснете го копчето "Избриши" за да го внесете biosот подесување; притиснете "F7" за да го внесете го по�

DEN 13416.00
Zopsc Мини PC Индустриски Компјутер DDR3L-4GB+64GB E194 Двојно-Мрежа Четири-Сериски Сите-Метал Десктоп за Intel 3165AC(НИ Обновено
Zopsc Мини PC Индустриски Компјутер DDR3L-4GB+64GB E194 Двојно-Мрежа Четири-Сериски Сите-Метал Десктоп за Intel 3165AC(НИ

За својата моќна комбинација на хардвер и DDR3 L4 GB + 64 GB комбинација, тоа може целосно да се гарантира систе

DEN 5848.56
KINGDEL K13 Intel i9 9 Генерал. 8 Јадра Max 5.00 GHz ПРОЦЕСОР 32GB DDR4 RAM меморија 1TB М. 2 NVMe SSD, 2xLAN HD ДП, AC Обновено
KINGDEL K13 Intel i9 9 Генерал. 8 Јадра Max 5.00 GHz ПРОЦЕСОР 32GB DDR4 RAM меморија 1TB М. 2 NVMe SSD, 2xLAN HD ДП, AC

【ПРОЦЕСОР】Intel Core i99980 HK Процесор, 8 Јадра, 16 Конци, 2.40 GHz База Фреквенција, 5.00 GHz Max Турбо Фреквенција, 16 MB Inte

DEN 18696.00
HP EliteDesk 800 G6 Десктоп Компјутер - Intel Core i7 10 Генералот i7-10700T Octa-core (8 Core) 2 GHz - 16 GB RAM меморија Обновено
HP EliteDesk 800 G6 Десктоп Компјутер - Intel Core i7 10 Генералот i7-10700T Octa-core (8 Core) 2 GHz - 16 GB RAM меморија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2591.76
WEIDIAN Fanless Мини PC 10 Windows Pro Core i5-4200U WiFi/1×VGA/1×HDMI/3×USB2.0/4×USB3.0/1×LAN/2×RS232 COM Мини Компјутер Обновено
WEIDIAN Fanless Мини PC 10 Windows Pro Core i5-4200U WiFi/1×VGA/1×HDMI/3×USB2.0/4×USB3.0/1×LAN/2×RS232 COM Мини Компјутер

ПРОЦЕСОРОТ&Графичка : Core i54200 U Процесор 3 M Кеш, 1.6 GHz до 2.6 GHz, 2 Јадра 4 Конци HD Графика 4414 Dual Screen Дисплеј : мин�

DEN 0.00
LAJS Мини Десктоп Компјутер, Мини PC 16GB 32GB DDR4 Ефикасна Обработка на Слика Технологија 256GB 512GB 1TB за Игра за Обновено
LAJS Мини Десктоп Компјутер, Мини PC 16GB 32GB DDR4 Ефикасна Обработка на Слика Технологија 256GB 512GB 1TB за Игра за

Голема Меморија : 256 GB, 512 GB, 1 TB М 2 NVME SSD ROM, обезбедување на простор за складирање на фотографии, видеа, музи

DEN 1200.00
Adamant Обичај 6-Core Дома работна Станица Desktop Computer PC Intel Core i5 10400 2.9 GHz 32Gb RAM меморија 512Gb NVMe Обновено
Adamant Обичај 6-Core Дома работна Станица Desktop Computer PC Intel Core i5 10400 2.9 GHz 32Gb RAM меморија 512Gb NVMe

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2903.76
ASUS Chromebox4 со Intel Core i7-10510U, 16GB RAM меморија, M. 2 PCIE SSD 256GB Складирање, Моќ/DisplayPort Над Тип В, Обновено
ASUS Chromebox4 со Intel Core i7-10510U, 16GB RAM меморија, M. 2 PCIE SSD 256GB Складирање, Моќ/DisplayPort Над Тип В,

Intel Core i710510 U процесор со преинсталиран DDR4 16 GB RAM меморија, 256 GB PCIE stroage, Wi Fi 6, USB Тип В, Micro SD Картичка Читач, VESA

DEN 12479.76
Partaker Firewall Микро Апарат, Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Мрежа Рутер, Intel Core i5 1135G7, 6 Gigabit Nics, АЕС-NI, HD, Обновено
Partaker Firewall Микро Апарат, Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Мрежа Рутер, Intel Core i5 1135G7, 6 Gigabit Nics, АЕС-NI, HD,

5 Инчен HDD,може да се надгради за да се 1 TB HDD.Голем складирање може да се сретне хардвер барања на различни

DEN 16103.76
HUNSN Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Индустриски Компјутер, IPC, Windows 11/ Linux Ubuntu, Intel Core I5 8265U, IX02, TPM2.0, Обновено
HUNSN Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Индустриски Компјутер, IPC, Windows 11/ Linux Ubuntu, Intel Core I5 8265U, IX02, TPM2.0,

HUNSN IX02 дизајниран со 4*lan+ 4*com (com 1,2 опција за rs232 / rs422 / 485)+ vga+ hdmi+ 4*usb 3.поддршка tpm2.ви овозможува да инсталира�

DEN 0.00
Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Про Intel Celeron N3450 6GB DDR4, Мини Десктоп Компјутер 256GB Меморија, Micro PC HDMI×2 Поддршка Обновено
Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Про Intel Celeron N3450 6GB DDR4, Мини Десктоп Компјутер 256GB Меморија, Micro PC HDMI×2 Поддршка

Она што е уште поважно, dual Gigabit Ethernet порти ви овозможи да го користите како софтверот на рутерот(Open WRT / dd WR

DEN 5519.76
Мини Компјутер, BOESIIPC Десктоп КОМПЈУТЕР i5-9300H 10 Windows Pro, 32G DDR4 RAM/1T SSD, USB, HDMI, Dual WiFi, Bluetooth, Обновено
Мини Компјутер, BOESIIPC Десктоп КОМПЈУТЕР i5-9300H 10 Windows Pro, 32G DDR4 RAM/1T SSD, USB, HDMI, Dual WiFi, Bluetooth,

Сите налози се дадени од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL и предадена во краток период на време.0, 1*HDMI, 1*COM [4 K HD дисп

DEN 0.00
HISTTON Мини PC 10 Windows Pro, Десктоп Компјутер, Мал КОМПЈУТЕР Core i7-8709G Процесор Мини PC Игри, 32GB DDR4 / 1TB NVME Обновено
HISTTON Мини PC 10 Windows Pro, Десктоп Компјутер, Мал КОМПЈУТЕР Core i7-8709G Процесор Мини PC Игри, 32GB DDR4 / 1TB NVME

【Македонски 2 2280 NVME SSD 1 x SATA3.5 мм Аудио Џек.【OS&ПРОЦЕСОРОТ&графичкиот процесор】Оваа мини Игри PC преинст

DEN 0.00
Kettop Fanless 6 Intel Gigabit LAN Firewall Машина Mi3965L6 со 3965U Процесор, Dual Core 2.2 Ghz (4Gb Ddr4 Ram меморија Обновено
Kettop Fanless 6 Intel Gigabit LAN Firewall Машина Mi3965L6 со 3965U Процесор, Dual Core 2.2 Ghz (4Gb Ddr4 Ram меморија

Модел : Mi3965 L6 Објект Димензија : 187 x 111 x 50 mm ПРОЦЕСОР : Intel Celeron Процесор 3965 U,2 M Кеш, 2.20 GHz Kaby Езеро TDP 15 W Intel HD Gra

DEN 1677.60
HUNSN 19 ПРЕДВОДЕНА Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, TW 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel Генерал. 3 Core I5, Обновено
HUNSN 19 ПРЕДВОДЕНА Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, TW 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel Генерал. 3 Core I5,

Број на модел : HUNSN PW02 Панел Спецификација : 1.Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, користете по�

DEN 0.00
HP EliteDesk 800 G2 Мини Мала Десктоп КОМПЈУТЕР: Intel Quad Core i5-6500 3.2 Ghz, 8GB DDR4, SSD 256GB, Wireless Keyboard Обновено
HP EliteDesk 800 G2 Мини Мала Десктоп КОМПЈУТЕР: Intel Quad Core i5-6500 3.2 Ghz, 8GB DDR4, SSD 256GB, Wireless Keyboard

Intel Core i56500 QuadCore процесор 3.2 GHz3.60 GHz (Skylake, 6 MB Smart Cache, приклучок LGA 1151, 65 W TDP) 8 GB DDR42133 SODIMM (1x8 GB) RAM меморија(Макси�

DEN 0.00