homozy Универзална Вакуум Замена Четка Кат Стакло - Кол. 35mm

homozy Универзална Вакуум Замена Четка Кат Стакло - Кол. 35mm

DEN 263.76

Обновено

Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен пластика, трајни и анти- ' рѓа.Лесно да се оддели и да ја инсталирате, лесен за чистење.Флексибилна глава може да се отстрани прашина и избрише вода во исто време, одлично за влажни и влажни подови.Одличен партнер за вашиот правосмукалки. 2 големини се достапни : стандард 35mm и 32-милиметри Дијаметар, дозволувајќи им на овој прилог да биде компатибилен со сите vacuums средства за чистење со 32-милиметри/35mm внатрешен дијаметар конектор.Опис : - 2 големини се достапни : стандард 35mm и 32-милиметри Дијаметар, дозволувајќи им на овој прилог да биде компатибилен со сите vacuums средства за чистење со 32-милиметри/35mm внатрешен дијаметар конектор. - Флексибилна глава може да се отстрани прашина и избрише вода во исто време, одлично за влажни и влажни подови. - Изработени од високо квалитетен пластика, трајни и анти- ' рѓа. - Лесно да се оддели и да ја инсталирате, лесен за чистење. - Одличен партнер за вашиот правосмукалки.Спецификација : - Боја : Црна - Материјал : Пластика - Конектор Внатрешен Дијаметар : 35 mm/ 1.37 инчен; 32-милиметри/1.25 инчен - Size : Прибл. 237x130x60mm/9.33x5.12x2.36 инчи (Dxšxv)Пакетот Вклучува : 1 Парче Правосмукалка Brush Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаква од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings,итн.Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Избор на клиент

Famobest Куче Четка & Cat Четка, Меки Силиконски Куче Чешлање Четка, Пет Бања & Масажа Четка за Мачки и Кучиња со Кратка Обновено
Hislaves Домаќинство Cleaning Tool,Мило Чистење Алатки Сигурен Безбедно Пластични Рачни Четки за Чистење Дом за Чистење Обновено
Hislaves Домаќинство Cleaning Tool,Мило Чистење Алатки Сигурен Безбедно Пластични Рачни Четки за Чистење Дом за Чистење

Со крива рачка, четка за чистење е погодно да се сфати.Изработен од пластика, тоа е издржлив.Чистење со ч�

DEN 1632.00
Kymzan 12~36FT Прозорец Чистење Пол, Вода Фед Телескопски Четка, со можност да биде продолжен Почиста Конзерваториум Покрив, Обновено
BORUHOLI Само Чистење Измамник Четка + Долго Кратко Чешел за полнење,Куче Четка/Мачка со Четка и Чешел за Чешлање и Пролевање, Обновено
JUSTYAOFENG 1 Buc Главниот Четка и 4 Парчиња Страна Четка Замена на Делови и Прибор ПОГОДНИ за Ecovacs ОДГОВАРА за Deebot Обновено
JUSTYAOFENG 1 Buc Главниот Четка и 4 Парчиња Страна Четка Замена на Делови и Прибор ПОГОДНИ за Ecovacs ОДГОВАРА за Deebot

Страна четки овозможи на вакуум за да внесете тепих за повеќе темелно чистење 100% сосема нов и висок квал

DEN 536.16
Hislaves Домаќинство Cleaning Tool,Дамка-Отпорни Ткаенина за Чистење Виси се Справи со Микрофибер Риба Скала Дизајн Јадење Обновено
Hislaves Домаќинство Cleaning Tool,Дамка-Отпорни Ткаенина за Чистење Виси се Справи со Микрофибер Риба Скала Дизајн Јадење

Ова платно е направен од висококвалитет микрофибер материјал.Постојат 2 големини за вас да се избере.Ко�

DEN 1500.00
Libman Чистење Комплет: Три Различни Трајни Четки за инјекциска смеса, Плочка, Купатило, Кујна. Лесно да се Справи со, Обновено
Инјекциска смеса Почиста Вежба Четка во Прилог Set - Вежба Четка Моќност Scrubber Вежба Четка - Плочи и инјекциска смеса Обновено
Mifty Правосмукалка Додатоци 2.5 cm Долги Коњ Коса Тркалезна Четка+Правосмукалка Конвертирање Адаптер 32-милиметри да 35mm Обновено
Вода Фед Пол Комплет Лесни 24 Нозе - Отворен Прозорец Почиста Прозорец Стакло Соларен Панел Чистење на Системот - 3-во-1 Обновено
MKOIJN Правосмукалка Прибор Погодни за Conga 4090 Прашина Кат Четка Замена Додатоци Обновено
MKOIJN Правосмукалка Прибор Погодни за Conga 4090 Прашина Кат Четка Замена Додатоци

Чистење на филтер блокови 99.97% од полен, нечистотии, прашина, првут и други честички и сл.Овие замена на д�

DEN 1243.20
3 Пакет рачен Ритам Јазот Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна Кујна за Чистење со Четки, Grouting Четка, Погоден за Прозорец Обновено
JUSTXIANG Робот Правосмукалка Делови Убедливо Чистење и Замена Филтер Страна Четка Четка Четка Страна Четка Погоден Одговара Обновено
Подобро Брод Палубата Мека Четка Наежвам 8 Главата Чистење Чистење Браник со 3/4 Навој Обновено
Подобро Брод Палубата Мека Четка Наежвам 8 Главата Чистење Чистење Браник со 3/4 Навој

Нашиот брод за чистење со четка безбедно да се чисти различни површини вклучувајќи fiberglass, дрво, инјекци�

DEN 623.76
JKXWX Тоалет Четка Бранеа Златна Тоалет Сад Четка Долго се Справи со Тоалет Четка Ѕид-Монтирани Мека Коса Сите Круг Чистење Обновено
Б Blesiya 2X Правосмукалка Прилог Прашина Четка Краток Наежвам Вакуум Четка 35mm Обновено
Б Blesiya 2X Правосмукалка Прилог Прашина Четка Краток Наежвам Вакуум Четка 35mm

Погоден За сите Европски верзија правосмукалки четка главата со 35 mm конектор внатрешен дијаметар,како �

DEN 0.00