HUAWEI Спорт Нараквица, Бендот 3 Про GPS Smart Метал Бенд Amoled 0.95' Полн Колор екран осетлив на допир Пливање мозочен Удар отчукувањата на Срцето Сензор Спиење Нараквица(Црна

HUAWEI Спорт Нараквица, Бендот 3 Про GPS Smart Метал Бенд Amoled 0.95' Полн Колор екран осетлив на допир Пливање мозочен

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

2, компатибилен со 4.Huawei Бенд 3 верзија е без GPS и NFC и Не метално тело.Тоа треба промените вашиот телефонски Јазик и регион .Пред уред е поврзан со вашиот телефон, својата стандардниот јазик е Кинески.Huawei Здравје СТАН suports светски јазици.1 Екран : 0.Swimmable : 5 ATM(Пливање или Капење во не-топла вода), покажуваат пливање време и калории Рака : Насочат Текстура, Нега на Кожата, Пргав Дизајн, Одвоен Без Шрафцигер екранот во Мирување : Магнет клупа полнење, Мало Користење 12day, Научни Спијат НА 5day Сензори : 6-Оската Inertial Сензор, Одделни PPG Светло, Инфрацрвено Откривање Сензор Големина : 24g, Главното Тело 45mm x 19mm x 11mm, Рака 120mm + 92mm Вклучуваат : Бенд, Клупа, Кабел и Упатство(SC) Бенд екран поддржува 8 јазици за Android/iphone, тие се Кинески, руски, шпански, француски, германски, италијански, португалски, англиски .Апликации и оперативен СИСТЕМ : Светски Јазици СТАН 'Huawei Здравство" за Андроид 4.Пакување листа : 1 * Нараквица.

Избор на клиент

PINGKO Отворено Мулти-Функција Преносни Спорт Pedometer Чекор/Далечина/Калории/Контра - Зелена Обновено
PINGKO Отворено Мулти-Функција Преносни Спорт Pedometer Чекор/Далечина/Калории/Контра - Зелена

☑️ Една СИМПАТИЧНА АКТИВНОСТ TRACKER : Лесно да се постигне вашата вежба цели преку следење на вашите чеко�

DEN 890.40
WSXY Smart Watch, Повеќе Вежбање Режими, Фитнес Тракер, Здравје Види, Температура Активност Тракер со отчукувањата на Срцето, Обновено
BESPORTBLE Одење Pedometer Чекор Контра Мулти-Функција Преносни Спорт Pedometer Фитнес Тракер Случаен Боја Обновено
BESPORTBLE Одење Pedometer Чекор Контра Мулти-Функција Преносни Спорт Pedometer Фитнес Тракер Случаен Боја

Лесно да се постигне вашата вежба цели преку следење на вашите чекори, оддалеченоста патувал во КМ, кало

DEN 1569.60
Pedusa ЈП-771 Три-Оската Мулти-Функција Џеб Pedometer (Сино со Holster/Спојувалка за Каиш) Обновено
Pedusa ЈП-771 Три-Оската Мулти-Функција Џеб Pedometer (Сино со Holster/Спојувалка за Каиш)

Пластика 3 D TriAxis Сензор Овозможува да Снимате Активност Во Џеб, Чанта или било Каде.Мултифункционален Ч�

DEN 0.00
Youxiu Smart Фитнес Тракер Watch Smart Хривнија Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Монитор Pedometer Височина Притисок Обновено
Youxiu Smart Фитнес Тракер Watch Smart Хривнија Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Монитор Pedometer Височина Притисок

Следи срцето.Следење на срцето во реално време да се разбере вашата физичка состојба.Вграденво со висок

DEN 2150.40
Mio Парче Срце-Го Оценувате-Монитори, Црна, Големи Обновено
Mio Парче Срце-Го Оценувате-Монитори, Црна, Големи

PAI е Лична Активност Интелигенција, научновалидирани метрички покажува колку активност што треба да се

DEN 1886.64
Avon 10 Црна и Црвена Чекори Tracker Хривнија Обновено
Avon 10 Црна и Црвена Чекори Tracker Хривнија

Прилагодливи Црвена И Црна Чекор Tracker Нараквица.Се носат на црна или црвена прилагодливи бенд.Ја следи в

DEN 0.00
Raymarine i50 Tridata Екранот Обновено
Raymarine i50 Tridata Екранот

I50 tridata прикаже само; трансдуцерот не се вклучени.Длабочина, Брзина, и Најавите Способности Комбинираат �

DEN 0.00
Smart Watch,Активност Фитнес Тракер,отчукувањата на Срцето, Спиење Мониторинг,на Крвниот Притисок,Водоотпорен IP67,1.65 Обновено
Brigmton Bsport-16-Р Smart Нараквица, Мулти-Боја, Една Големина Обновено
Brigmton Bsport-16-Р Smart Нараквица, Мулти-Боја, Една Големина

Brigmton.Спорт и на отворено.Високи перформанси.Bluetooth спорт хривнија решение Нордиските Nrf52832 OLED екран 0.96 ек�

DEN 0.00
PINGKO Отворено Мулти-Функција Преносни Спорт Pedometer Чекор/Далечина/Калории/Контра - Сина Обновено
PINGKO Отворено Мулти-Функција Преносни Спорт Pedometer Чекор/Далечина/Калории/Контра - Сина

☑️ Една СИМПАТИЧНА АКТИВНОСТ TRACKER : Лесно да се постигне вашата вежба цели преку следење на вашите чеко�

DEN 1257.60
Jacksing Џеб Панел Далечински Switch Железнички Влошки во Собата, Трајни Лесно да се Носат Штета Отпорност на Светилката Обновено
Чекор Контра Одење 3D Pedometer со Клип, Спорт Pedometer Чекор/Далечина/Калории/, Калории Контра за Мажи/Жени/домашни Миленици Обновено
ORIA Фитнес Тракер, Активност Tracker се Види со Телесна Температура, Крвен Притисок Кислород отчукувањата на Срцето Спиење Обновено
CAOMING 40x60cm Електронски Ракопис Флуоресцентни Одбор Блескав Рекламна Табла Грижете се-Слободен Квалитет Обновено
CAOMING 40x60cm Електронски Ракопис Флуоресцентни Одбор Блескав Рекламна Табла Грижете се-Слободен Квалитет

Алуминиум рамка, увезени LED5050 шарени обланда висок сјај печ.Оптички одделение калено панел, капкаотпорн

DEN 0.00
Neige Заштитни Случај Компатибилен за Fitbit Обратно 2, TPU Солиден Браник Случај Покрие Мека Заштитна Позлатен Браник Обновено
P09 Преносни 4K Ултра HD DLP Мини Smart Проекторот со Инфрацрвени Далечински Управувач, Amlogic S905X 4-Core A53 до 1.5 Обновено
P09 Преносни 4K Ултра HD DLP Мини Smart Проекторот со Инфрацрвени Далечински Управувач, Amlogic S905X 4-Core A53 до 1.5

Проекција големина : 30200 inches13 Видео формати : MP4, AVI, MKV, MOV, RMVB, MPG, FLV, WMV, TS, TP, VOB Smart екран на допир панел, преци�

DEN 11962.56
AnHuaYK Едноставна Pedometer 3D Електронски Pedometer Мултифункционални Спортски Фитнес Equipment(Black) Обновено
AnHuaYK Едноставна Pedometer 3D Електронски Pedometer Мултифункционални Спортски Фитнес Equipment(Black)

Лесен за Користење : дизајнот е едноставен и лесен за користење, погодна за секој кој треба точни чекор п

DEN 0.00
iGANK Едноставно Одење Pedometer 3D Чекор Контра за Мажи Жени Деца Обновено
iGANK Едноставно Одење Pedometer 3D Чекор Контра за Мажи Жени Деца

Да ги следи Вашите Чекори точно : На PD301 одење 3 D pedometer користи професионална 3 D TriAxis сензор за следење на в

DEN 407.76
CAOMING 16 во 1 Домаќинство Свежи-Водење Кутија Сет Фрижидер Замрзнување&Мултифункционални уреди за Ладење за Чување Кутија Обновено
BIGGERFIVE Полнење Кабел и Прилагодливи Замена Ремени, Компатибилен со BIGGERFIVE Енергија 2 Деца Фитнес Тракер Обновено
BIGGERFIVE Полнење Кабел и Прилагодливи Замена Ремени, Компатибилен со BIGGERFIVE Енергија 2 Деца Фитнес Тракер

【Внимание】 Дизајнирани за BIGGERFIVE ЕНЕРГИЈА 2(BF200) фитнес тракер.Ако не можете да потврдите моделот на ваш�

DEN 0.00
Peahog Преносни Џеб Мултифункционален Електронски Pedometer Прецизни 3D Сензор Pedometer со Голем Екран за Спорт, Одење Обновено
Peahog Преносни Џеб Мултифункционален Електронски Pedometer Прецизни 3D Сензор Pedometer со Голем Екран за Спорт, Одење

99 Миле (миле).Пакет Including Package1*Pedometer (со копчето батеријата).Setable цели : Оваа pedometer може да се постави на мет�

DEN 1999.20
LEEFOX 12 Бои Бендови за Fitbit Flex 2, Замена на Бендот за Fitbit Flex 2 Додатоци Силикон Wristbands w/Fastener Затворач Обновено
LEEFOX 12 Бои Бендови за Fitbit Flex 2, Замена на Бендот за Fitbit Flex 2 Додатоци Силикон Wristbands w/Fastener Затворач

Ве молиме изберете ја точната големина според врвка за околу големината на вашиот доминантна рака.Голе�

DEN 0.00
Спортски Види за Мажи Фитнес Тракер Sedentary Потсетник Pedometer за Xiaomi Huawei Телефон отчукувањата на Срцето Музика Обновено
Спортски Види за Мажи Фитнес Тракер Sedentary Потсетник Pedometer за Xiaomi Huawei Телефон отчукувањата на Срцето Музика

Алтернативно, скенирање на QR кодот below2.Превземи "Adorhealth" од App Store (IOS) или Google play (Андроид).Отворете го "Adorhealt

DEN 0.00
Орегон Научни Pedometer Обновено
Орегон Научни Pedometer

Орегон Научни pedometers не само стилски, но ќе ви овозможи да се измери растојанието одеше, време ел.Секој до

DEN 1329.60
YOMXL Мода Трендовски Накит Бакар Ѓердан Мулти Слој Ѓердан Подарок за Жените Boho Обновено
YOMXL Мода Трендовски Накит Бакар Ѓердан Мулти Слој Ѓердан Подарок за Жените Boho

Одличен подарок за божиќ, празник, партијата итн.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираа�

DEN 0.00
PRETYZOOM 2 парчиња Срце Облик на Прецизност Pedometer Спортски Pedometer Фитнес Информации Алатка Спортски Материјали Обновено
PRETYZOOM 2 парчиња Срце Облик на Прецизност Pedometer Спортски Pedometer Фитнес Информации Алатка Спортски Материјали

А особено кога имате одење план.Симпатична изглед е привлечна, и одличен подарок за вашата сопруга, дево

DEN 0.00
CAOMING Луксузни Подвижен Количка Едноставна Кујна, Дневна Соба и Складирање Чај Поставите Багажник, Големина: Thre Слоеви Обновено