HXY2020 3D Холограмот Фан 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни Трговски Промотивни Светла Holographic 3D Проектор

HXY2020 3D Холограмот Фан 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни

DEN 1927.20

Обновено

Достапно за нарачка

43cm description Regular Верзија : Испратите фото/видео преку SD картичка.Услугата животот генерално можат да се користат за 2·3 години.Квалитетот на сликата ќе биде повисока и подетални.Телефон Стан / Компјутерски софтвер за да ги прилагодите на фотографија или видео и контрола display HD модели : 43cm high-definition модел има повеќе предности отколку на другите два модели.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*384 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 384pcs Rated моќ : 20 WProduct acessories52cm Size : 52*52*8.5 cm Display големина : φ52cm Resolution : 1600*576 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 576pcs Rated моќ : 20 W65cm Size : 65*65*8.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*224 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 224pcs Rated моќ : 15 W43cm-wifi(Надградба)Големина : 43*11*12.Тоа може да се користи за 10 часа на ден.Мобилен телефон префрлање видео материјал можете да ја смените содржината на волја, а капацитетот е доволно.Таа поддржува прирачник за уредување на текст и работа со мобилен стан Полесно.43cm-Обични paragraph Size : 43*11*12.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*224 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 224pcs Rated моќ : 15 WUpload фото/видео преку SD картичка.Компјутерски софтвер за да ги прилагодите на фотографија или video App Wi Fi Верзија : Испратите фото/видео преку Телефон Стан / Компјутер / SD-картичката.Компјутер softwarecustomize фотографија или video43cm-wifi Size : 43*11*12.

Избор на клиент

Epson VS260 3-Чип 3LCD XGA Проекторот, 3,300 Lumens Боја на Светлината, 3,300 Lumens Бела Светлина, HDMI, Вграден Звучник, Обновено
Epson VS260 3-Чип 3LCD XGA Проекторот, 3,300 Lumens Боја на Светлината, 3,300 Lumens Бела Светлина, HDMI, Вграден Звучник,

Разноврсна конективност — карактеристики HDMI порт, па лесно може да се спроведе зум видео конференциски

DEN 4799.76
Acer Стремат 5 Тенок лап-топ, 15.6 инчи Full HD IPS Екран,Сребро со секое време, Секој Агол, Full HD Проекторот со Авто-Портрет Обновено
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални CP2000-SB Дел 003-001184-01 Обновено
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални CP2000-SB Дел 003-001184-01

Gabo Филтри ДCH02 A замена на Филтер за Воздух за Кристи Дигитални модели CP2000S Оваа серија на производот се с�

DEN 492.00
Sprwinpower AC Адаптер за Pyle PRJWIFI90 Пико Проектор Smart WiFi Мобилни Проектор Моќ Обновено
Sprwinpower AC Адаптер за Pyle PRJWIFI90 Пико Проектор Smart WiFi Мобилни Проектор Моќ

☪【ПАРАМЕТРИ】 : Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Направени со Највисок Квалитет ☪【БЕЗБЕД

DEN 787.20
BXZYYL Видео Проектор, Full HD 1080P Проекторот со ТВ Стап, HDMI, VGA, USB, Лаптоп,за Презентација, Дома Отворено Филм Обновено
BXZYYL Видео Проектор, Full HD 1080P Проекторот со ТВ Стап, HDMI, VGA, USB, Лаптоп,за Презентација, Дома Отворено Филм

[Им даде на вашето дете подарок направен]Projectoruses дифузна одраз слики, светлината не е директно во око, и н

DEN 0.00
1080P HD Проекторот, WiFi Проектор Bluetooth Проектор, FANGOR 230 Преносни Филмски Проектор со Tripod, домашно Кино Видео Обновено
1080P HD Проекторот, WiFi Проектор Bluetooth Проектор, FANGOR 230 Преносни Филмски Проектор со Tripod, домашно Кино Видео

FANGOR F506 Wi Fi, Bluetooth проекторот е опремен со 3*HDMI порт, 2*USB портови, 1*AV порт, 1*VGA приклучок, 1* 3 · 19201080 мајчин рез�

DEN 4559.52
Tgoon Позлатени Заварување Приклучокот, Пол Моно 6.35 Моно Машки Заштита Жица Контакт Перформанси Цинк Легура Направени Обновено
BenQ GS50 1080p Безжична Отворено Проектор | Екстра Бас Bluetooth Звучници | IPX2 Поздравниот & Drop Отпорни | WiFi | Андроид Обновено
BenQ GS50 1080p Безжична Отворено Проектор | Екстра Бас Bluetooth Звучници | IPX2 Поздравниот & Drop Отпорни | WiFi | Андроид

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
HCDZ Замена DLP Проектор DMD Чип Одбор 8060-6338B 8060-6139B 80606038B 8060-6039B за NEC RUNCO Smart Одбор Побара Proxima Обновено Одлична цена
HCDZ Замена DLP Проектор DMD Чип Одбор 8060-6338B 8060-6139B 80606038B 8060-6039B за NEC RUNCO Smart Одбор Побара Proxima

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2760.00
Optoma CinemaX P2 Smart 4K HDR UHD Ласерски Сите-во-Едно Систем за Домашна Забава Пакет со Minolta 120 домашно Кино Проектор Обновено
Optoma CinemaX P2 Smart 4K HDR UHD Ласерски Сите-во-Едно Систем за Домашна Забава Пакет со Minolta 120 домашно Кино Проектор

0 soundbar Smart+ технологија Dolby Digital Plи DTS аудио пропуст.Светла 3,000 lumens ласерски извор на светлина 2,000,000 : 1 контр

DEN 0.00
ALIZJJ Lumens Боја од Светлината lumens Бела Светлина HDMI Проектор Мини Проектор Сите-во-едно Мали Мини WiFi Wireless Обновено
ALIZJJ Lumens Боја од Светлината lumens Бела Светлина HDMI Проектор Мини Проектор Сите-во-едно Мали Мини WiFi Wireless

★ Двојна USB интерфејс, може да се покажат ppt, word, excel, У диск поддржува до 64g, ТФкартичка поддржува до 32g, моб

DEN 3215.76
Epson BrightLink 595Wi LCD Проектор - 16:10 Обновено
Epson BrightLink 595Wi LCD Проектор - 16:10

Epson Bright Link 595 Wi LCD Проектор 720p HDTV 16 : 10 Предни, Задни Интерактивно UHE 245 W 6000 Час Економија Mode 1280 x 800 WXGA 3300

DEN 9599.76
Проектор Слободно 410 Проектор 170 Инчен 3600 1080P Мини Проектор 40000 Часа Светилка Живот Поддршка VGA AV USB Поврзете Обновено
Проектор Слободно 410 Проектор 170 Инчен 3600 1080P Мини Проектор 40000 Часа Светилка Живот Поддршка VGA AV USB Поврзете

Забелешка : за Користење на проектор во темна околина Слободно D10 MQ Projector Black Проектор.Користете во слабо

DEN 4496.88
HCDZ Замена Далечински Управувач за Sceptre E325BV-FHDD E425BV-FHDD E240BC-FHD E240BV-FHD Плазма LCD LED ТВ HDTV Обновено
HCDZ Замена Далечински Управувач за Sceptre E325BV-FHDD E425BV-FHDD E240BC-FHD E240BV-FHD Плазма LCD LED ТВ HDTV

Не батеријата вклучена.Нема потреба да се постави ,тоа ќе биде се работи директно начин откако сосема но

DEN 0.00
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic ТИ-42PX20U ТИ-42PX20UP КТ-32E13 КТ-32E131 КТ-32E131G Плазма Обновено
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic ТИ-42PX20U ТИ-42PX20UP КТ-32E13 КТ-32E131 КТ-32E131G Плазма

Не програмирање е потребно.Информации за батеријата и упатство се исклучени.Замена далечински управув�

DEN 0.00
Vbestlife Мини Проектор 1080P LED Пренослив Проектор Цртан филм Проекторот за домашно Кино WiFi USB Конекција Вградени Обновено
Vbestlife Мини Проектор 1080P LED Пренослив Проектор Цртан филм Проекторот за домашно Кино WiFi USB Конекција Вградени

Опремени со Високи Перформанси Декодирање Чип USB Интерфејс : 5 V 2 AMicro Usb Интерфејс, можете Да го Користите

DEN 0.00
Promethean PRM-25 Краток Фрли DLP Проектор 2000 ANSI HD HDMI 1080i Обновено
Promethean PRM-25 Краток Фрли DLP Проектор 2000 ANSI HD HDMI 1080i

Класа дигитален проектор Препорачува Употреба презентација и мултимедијални Тип DLP проектор Пренослив

DEN 0.00
YG400 800x480 1200LM Мини LED Проекторот за домашно Кино, Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, Мобилен Телефон Верзија Обновено
YG400 800x480 1200LM Мини LED Проекторот за домашно Кино, Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, Мобилен Телефон Верзија

Разлика од 800 : 19.91 kg Projector со Дисплеј Full HD 1080 P Поддржани Безжична Прикажување на Екранот и Miracast Траен Опер

DEN 1967.76
MuslimStreet Lumens Висока Осветленост Проектор,паметен Телефон Преносни Видео Проектор, со HDMI Вертикална Клуч, LED Извор Обновено
NCBH Пренослив Проектор, домашно Кино Bluetooth Проектор Поврзан со Компјутер У Диск вградена Батерија за Домашната Канцеларија, Обновено
Oecumenical Верзија (Црна), Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, 1280x720 2400LM Miniskirt LED Проектор Домаќинство Театар Обновено
Oecumenical Верзија (Црна), Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, 1280x720 2400LM Miniskirt LED Проектор Домаќинство Театар

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2399.76
RedIightRoad Проектор,1080P Проектор 3000 Лукс Надградба на Full HD Видео Проектор, Корекција на Грешките Поддршка 4K,LCD Обновено
RedIightRoad Проектор,1080P Проектор 3000 Лукс Надградба на Full HD Видео Проектор, Корекција на Грешките Поддршка 4K,LCD

Мини проекторот е само i Phone 8 во големината и дебелината е како кокакола.Толку мали и преносливо, можете �

DEN 0.00
HiFi Звучник за 3D LED Beamer Поддршка 4K Дома Кино Проектор Истиот Екран Верзија - НИ Приклучок Обновено
HiFi Звучник за 3D LED Beamer Поддршка 4K Дома Кино Проектор Истиот Екран Верзија - НИ Приклучок

Резолуцијата за Поддршка Max Поддршка 4 K Резолуција.Осветленоста 4500 Lumens.Бренд Vivibright Модел L2 Општи Матери�

DEN 0.00
Мини Видео Проектор, Бучава Намалување на домашно Кино Проектор Компатибилен Здрав за домашно Кино на Отворено Забава за Обновено
Panasonic PT-DX810ULS DLP Проектор - 720p - HDTV - 4:3 PTDX810ULS Обновено
Panasonic PT-DX810ULS DLP Проектор - 720p - HDTV - 4:3 PTDX810ULS

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4199.76
Мал Проектор, Видео Проектор Мултимедијални Врска ПРЕДВОДЕНА за Системот Уред за домашно Кино(1) Обновено
Мал Проектор, Видео Проектор Мултимедијални Врска ПРЕДВОДЕНА за Системот Уред за домашно Кино(1)

Уред за Поддршка : Овој проектор поддржува ТВ кутии, Компјутери, лаптопи, таблети, надворешните звучници

DEN 0.00