Apace Живеење Кафе Лажичка (Сет од 2) - 1 Лажица (Tbsp) - Најдобрите Нерѓосувачки Челик Мерење Лажици за Кафе, Чај, и Повеќе (Розово Злато)

Apace Живеење Кафе Лажичка (Сет од 2) - 1 Лажица (Tbsp) - Најдобрите Нерѓосувачки Челик Мерење Лажици за Кафе, Чај, и Повеќе

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

✔ НА РОЛС РОЈС КАФЕ ТОПКИ : Убаво направена од страна 304 одделение од нерѓосувачки челик (СП 18/8), изграден да траат цел ЖИВОТ.Огледало полиран до СОВРШЕНСТВО.Елегантен и стилски, но сепак прифатлива pack 3 или 2 пакет комбо.Нема да рѓа и нема да ве изневерам!. ✔ ПРЕЦИЗНИ МЕРЕЊА : ги Преземе сите guesswork надвор од вашата дневна мерење на потребите и РАЗУБАВАТ вашата кујна со оваа атрактивна уште функционални 2 парче сет на кафе топки.Секојдневна луксузни со врежани мерења, мерење 1 Tbsp (15 ml). ✔ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Уникатно конструиран со продолжена рачка и заоблен облик палецот јамка за вашиот scooping задоволство.Кратко е доволно за да се вклопат во пластични садови, керамички/ стаклени тегли, или други мали контејнери, уште долги и тешки доволно за да се почувствува цврста во својата рака. ✔ ТОЛКУ МНОГУ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ КАФЕ ЛАЖИЧКА : Accommodates сите на вашите мерење на потребите, вклучувајќи кафе, чај, шеќер, брашно, зачини, додатоци (протеини во прав, креатинин и др.), течности, stevia, и многу повеќе!Совршен прилог на вашиот друг во собата на кујната gadgets и додатоци. ✔ 100% РИЗИК НАБАВКА : Имаме што се покриени!Кога ќе цел денес ќе ја преземе екипата на НУЛА РИЗИКОТ.Ако ова не е најдобро scooper некогаш сте поставени на вашите раце на, ние ќе проблем ќе целосна 100% наплата.Повеќе детали подолу.Боја : Розово Злато.

Избор на клиент

Nicoone кафени Лажички Кафе Лажичка, Дрвени Кафе Земјата Лажица, Кафе Мерка Лажичка за Мерење Мелени Зрна кафе или Чај, Обновено
BAMI-LEE Куќа Кафе Лажичка од не ' Рѓосувачки Челик,Кафе Лажица Мулти Функција Две-во-Едно Мерење и Tamping Лажичка Кафе Обновено
Кафе Лажичка Нерѓосувачки Челик 1 Лажица & 2 Лажица Мерење на Кафе Лажичка Кратко се Справи со Лажичка за Земјата Кафе, Обновено
2 Парчиња Кафе Лажичка за Мерење Лажица - 1 и 2 Лажица Метал Кафе Лажичка за Земјата Кафе 18/8 Нерѓосувачки Челик Мала Обновено
Кафе Лажичка Клип од не ' Рѓосувачки Челик Лажица Лажичка Кафе Со долга рачка Мултифункционален Запечатување Торба Клип Обновено