NFEGSIYA Коса Ролки Стил Ролери се Тркалаат Curler Убавина Алатка Виткање Уред Салон Алатка Сунѓерот Виткање Клип Воздух Удира Кадрици (Боја : Светло Сина)

NFEGSIYA Коса Ролки Стил Ролери се Тркалаат Curler Убавина Алатка Виткање Уред Салон Алатка Сунѓерот Виткање Клип Воздух

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

NFEGSIYA. "Практични косата алатки во собата, нашите себе држење на ролки може да ви помогне да се одржи и формата на вашата коса безбедно и без напор, да се создаде атрактивна бран или навивам и да додадете деликатес на вашата фризура, направи да се издвоите од толпата.Мулти-функција, овие косата curlers, исто така може да биде како косата обрачот да навивам вашата удира за дневна шминка, лице и лицето третман, погоден за патување, хотел, убаво место и така натаму; исто Така не е добар подарок за вашите пријатели, семејство.Само-контрола коса ролки навивам ролки се флексибилни и стабилна да се користи, и може да биде еднократно нема греење или хемиски, овие коса curler ќе не боли вашата коса или скалпот, трајни доволно за вашата долгорочна употреба.Фризерски curlers се лесно за вас да се носат и продавница, може да ги задоволи вашите секојдневни виткање на косата треба, исто така, може да ги споделите со вашите пријатели или семејства.Функција : алатки за виткање на косата, која се користи за да се направи модерен и меки влакна, правење на вашиот шеф повеќе меки.Спецификација : Еден Кадрици Клип големина : 80 * 23 * 10мм/3.15*0.91*0.39"Вклучувајќи clip length : 95mm/3.74"Боја : Портокал/Rose Red/Светло Сина/Pink Material : sponge Type : виткање clip Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Single Curls Clip size: 80 * 23 * 10mm/3.15*0.91*0.39
Including clip length: 95mm/3.74
Color: Orange/Rose Red/Light Blue/Pink
Material: sponge
Type: curling clip
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :

Избор на клиент

Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура Обновено
Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура

Таа работи добро и на сува, како и влажна коса.Лесен за употреба, можете да виткање на вашата коса со себе

DEN 191.76
DIY Магија Коса Curlers -Без Топлински Спирала Кадрици Коса Curlers Ролки & 20PCS Магија Коса Ролки со 1 Стил Кука и за Обновено
DIY Магија Коса Curlers -Без Топлински Спирала Кадрици Коса Curlers Ролки & 20PCS Магија Коса Ролки со 1 Стил Кука и за

Повеќето клиенти просек, помеѓу 10 20 curlers по глава, во зависност од дебелината на косата.Кога тоа е пренос

DEN 0.00
1.4 cm Дијаметар Flexi Род 2 Pack Договор Спирала Коса Пена Curler Ролери во Собата, 10 Прачки по Пакет Пресврт Кадрици Обновено
1.4 cm Дијаметар Flexi Род 2 Pack Договор Спирала Коса Пена Curler Ролери во Собата, 10 Прачки по Пакет Пресврт Кадрици

Се создаде спирала кадрици или бранови.Може да се носат на сува или мокра коса, лесна за употреба, без иг�

DEN 287.76
Wideskall 10 Парчиња Мека Пена Сунѓерот Губење на Ролки за Жените Косата Curlers Салон (Пакување од 20, Розова) Обновено
Wideskall 10 Парчиња Мека Пена Сунѓерот Губење на Ролки за Жените Косата Curlers Салон (Пакување од 20, Розова)

Направен од висок квалитет на сунѓерот, безбедно и мека.Помалку обука и помалку време создавајќи соврше

DEN 0.00
Eurobuy 20Pcs Безбеден И Сигурен Перм Прачки Коса со Ролери Curler за Салонот Берберот Дома Косата Алатка за Полнење Обновено
Eurobuy 20Pcs Безбеден И Сигурен Перм Прачки Коса со Ролери Curler за Салонот Берберот Дома Косата Алатка за Полнење

Лесно може да се исечени за да вашата коса без било какви алатки или гума бендови.Без оштетување на коса�

DEN 1560.00
8/16PCS Крофна Пролет Коса Curlers, Магичен Коса Крофни Curler, Hairdress Магија Косата Ролери, Ringlets Бран Фризерски Обновено
8/16PCS Крофна Пролет Коса Curlers, Магичен Коса Крофни Curler, Hairdress Магија Косата Ролери, Ringlets Бран Фризерски

Погоден за секојдневна употреба или специјални прилики.Погоден за сите типови коса – Совршени за сите �

DEN 268.56
Yuffoo Виткање на Косата Железо, Косата Curlers за Долга Коса, Heatless Виткање Род Кадрава Песна за Коса Топла Ролки за Обновено
Yuffoo Виткање на Косата Железо, Косата Curlers за Долга Коса, Heatless Виткање Род Кадрава Песна за Коса Топла Ролки за

1 Раководителноси не топлина виткање род : Доаѓа со 8 виткање прачки, која ќе ги носи нов начин на виткање

DEN 0.00
Дијана со FROMM Магнетни Ролки, во Оригинал или Snap-На Косата Перм Ролки (w/Елегантни Чешел) се Одржи & Заклучување Кадрици, Обновено
Yamart Volumizing Косата и Коренот Клип, Природни Влакна Перм Клип Коса Три-Димензионални Моделирање Curler Ролери Бран, Обновено
Yamart Volumizing Косата и Коренот Клип, Природни Влакна Перм Клип Коса Три-Димензионални Моделирање Curler Ролери Бран,

ДЕВОЈКА ГЛАВАТА ДОДАТОЦИ Едноставна и елегантна фризура, не само embellishes обликот на главата и лицето, но,

DEN 136.32
2 парчиња Коса Curler Клип, Губење на Ролери Коса Volumizing Виткање Ролери Природни Меки Влакна Клип Фризерски Стил Алатка(жолт) Обновено
Boobeen 50 Компјутери Коса Ролки Вклучуваат Големи и 2 Мали Големини Постави Силикони Curlers Не Клип Виткање на Косата Обновено
Автоматско Губење на Curler Cordless,PARSMARDO Керамички Барел Виткање Железо со LCD Дисплеј Прилагодлива Температура & Обновено
Автоматско Губење на Curler Cordless,PARSMARDO Керамички Барел Виткање Железо со LCD Дисплеј Прилагодлива Температура &

Cordless & USB Излез Уникатен безжичен дизајн, може да се користи во секое време, насекаде.Во споредба со други

DEN 0.00
Tthxqing Heatless Губење на Ролки за Долга Коса, Осум коса стапови Коса Curlers за Девојки, Без Топлински Виткање Род Headband Обновено
Tthxqing Heatless Губење на Ролки за Долга Коса, Осум коса стапови Коса Curlers за Девојки, Без Топлински Виткање Род Headband

【Прекрасен Дизајн】Коса клипови кои се доволно долго може да биде цврсто фиксирани и се совршени за деб

DEN 150.96
Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура Обновено
Almencla 10Pcs Професионални Perming Прачки Коса Tools Нема Топлина на Косата Curlers Ролки за Виткање Фризерски Фризура

Таа работи добро и на сува, како и влажна коса.Лесен за употреба, можете да виткање на вашата коса со себе

DEN 0.00
24 Парчиња Коса Curlers Спирала Кадрици Стил за Полнење, Без Топлински Коса Ролки Спирала Стил Curlers Heatless Бран Стил Обновено
24 Парчиња Коса Curlers Спирала Кадрици Стил за Полнење, Без Топлински Коса Ролки Спирала Стил Curlers Heatless Бран Стил

Детални големина : спиралата стил curlers и heatless бран стил на косата curlers се прибл.Она што се вклучени, тука с

DEN 0.00
Heatless Curlers Коса со Ролери Жените Пена за Коса Ролки, Без топлински Коса Curlers за Долга Коса, Спиење Коса Ролки,Свила Обновено
Heatless Curlers Коса со Ролери Жените Пена за Коса Ролки, Без топлински Коса Curlers за Долга Коса, Спиење Коса Ролки,Свила

Зачувај вашето време и да ви даде поставен фризура 【ПОГОДНО】Овој коса curler headband е толку лесен што может�

DEN 254.16
Xianglangsuccess 10pcs Флексибилни виткање железо Пена виткање железо Убавина curler Нема топла кадрава коса За жени со Обновено
Xianglangsuccess 10pcs Флексибилни виткање железо Пена виткање железо Убавина curler Нема топла кадрава коса За жени со

Најголемиот дел пакување : ќе добиете 10 мека пена perms, доволно мека perms за вашата употреба, големина : 9.Раз

DEN 105.36
Топла Коса Ролки, Топла Ролери Клипови Професионални Пластика за Долга Коса за Коса Перм Обновено
Топла Коса Ролки, Топла Ролери Клипови Професионални Пластика за Долга Коса за Коса Перм

Изработени од пластика издржлива, сигурна, и висока температура отпорни што направи ти фризерски со без

DEN 278.16
Fgertts Без Топлински Curlers - Мека Коса Ролки за Спиење во текот на ноќта - Коса Curlers Ролки Heatless Виткање Род Headband Обновено
Fgertts Без Топлински Curlers - Мека Коса Ролки за Спиење во текот на ноќта - Коса Curlers Ролки Heatless Виткање Род Headband

❤РАЗНОВРСНА : Користете 24 ленти за мека опуштени кадрици, 1 лента за спирали или пресврт испис, заврши цв

DEN 0.00
3Pcs/Set Hairdress Магија Bendy Коса Ролки Curlers Спирала Кадрици DIY Воздух Bang Curlers Жените Стил Алатки (Голема Големина) Обновено
3Pcs/Set Hairdress Магија Bendy Коса Ролки Curlers Спирала Кадрици DIY Воздух Bang Curlers Жените Стил Алатки (Голема Големина)

Без хемиски третман, заштита на вашата коса.Високабрзина на менување на магија перм незамисливо.Брз и л�

DEN 1696.80
Heatless Коса Curler | Октопод во Облик на Виткање Прачка | Домаќинство Мека Виткање Прачки | Curler Headband за Долг или Обновено
Heatless Коса Curler | Октопод во Облик на Виткање Прачка | Домаќинство Мека Виткање Прачки | Curler Headband за Долг или

Безбедно Да се Користи : Heatless коса со ролери ви обезбедува со новиот начин на виткање коса, која може да с

DEN 549.36
Косата Ролки во Собата, Magicalmai Heatless Коса Curlers Само Зафат Ролки Фризерски Салон Curler Алатки за Жени, Девојки Обновено
Косата Ролки во Собата, Magicalmai Heatless Коса Curlers Само Зафат Ролки Фризерски Салон Curler Алатки за Жени, Девојки

❤Вредност Коса со Ролери Групи : 18pcs коса ролки (џамбо големина 6.4 cm / 2.52 во големи димензии 4.8 cm / 1.89 во, сре

DEN 1010.40
Џамбо Коса Ролки Коса Curlers. 2.5 инчен Големи Авто Контрола на Косата Curlers за Долга Коса, Голема Коса Ролки за Долга Обновено
Џамбо Коса Ролки Коса Curlers. 2.5 инчен Големи Авто Контрола на Косата Curlers за Долга Коса, Голема Коса Ролки за Долга

Лесен и Достапен 20 Минути можете да си одат од тоа да имаат директно тенка коса да има кадрици со јачина �

DEN 383.76
NCWZYY Коса Ролки Само Зафат Коса Curlers Виткање Лента за Коса со Ролери Heatless Виткање Род Headband Косата Алатки (Боја Обновено
NCWZYY Коса Ролки Само Зафат Коса Curlers Виткање Лента за Коса со Ролери Heatless Виткање Род Headband Косата Алатки (Боја

Вграденна алуминиумcore, топлина спроводливост побрзо отколку обичните виткање песна.Користи фен за кос�

DEN 2278.08
40 Парчиња Спирала Коса Перм Род Спирала Род Пластични Долго Берберот Фризерски Стил Виткање Перм Род Коса Ролки Салон Обновено
Свила Heatless Кадрици Headband Виткање Лента Curlers преку Ноќ Без Топлински Долга Коса со 2 Mulberry Свила Scrunchies, Обновено
Свила Heatless Кадрици Headband Виткање Лента Curlers преку Ноќ Без Топлински Долга Коса со 2 Mulberry Свила Scrunchies,

СОВРШЕН ПОДАРОК Деликатна подарок кутија и спремен да го даде пакетот, убав подарок вклучени 1 mulberry сви�

DEN 0.00
Newmind 3X Парчиња Коса со Ролери Виткање Кадрици Удира Ролери Леплива Стил Curlers 20mm Обновено
Newmind 3X Парчиња Коса со Ролери Виткање Кадрици Удира Ролери Леплива Стил Curlers 20mm

* Влажна коса, малку пред,користите гел вода по отстранување на влакна ролки,fleeciness ефект ќе биде подоб�

DEN 684.00