NCBH Лето Автомобил Седиште Перница Подлога,Ладење Седиште Покрие Автомобил Седиште Перница Подлога,климатизирани Седиште Покрие со Автомобил Вентилатор за Автомо

NCBH Лето Автомобил Седиште Перница Подлога,Ладење Седиште Покрие Автомобил Седиште Перница Подлога,климатизирани Седиште

DEN 556.80

Обновено

Достапно за нарачка

Микрофибер. ➧ Вентилирани интелигентни дома контрола на температурата седиште перница со вентилација и половината масажа за да се задржи возачот енергија и лесно да се вози во студена зима.Во текот на летото, воздух за ладење методи се користат за да брзо да се отстрани вишокот на топлина и влага од грбот и колковите на човечкото тело.Тоа нема да се пот и да останете кул!. ➧ На вентилација мотор е опремен со 8 фанови, 4 на грбот и колковите, и ветрот е силна.Таа има две повеќе правец од другиот правец, значително подобрување на копчето вентилација/ладење/масажа независна променлива.Лесно е да се разбере!. ➧ Удобно и дише микрофибер материјал : Микрофибер кожа е удобно, дише, носат-отпорни, и прашина-доказ.Тоа е идеален за вентилација душеци!. ➧ Ветрот deflector е направен од ЈП еколошки материјал.Има дебелина од само 5mm и е во мека текстура.Тоа се вклопува во внатрешноста на седиште перница и седи нагоре без никакво надворешно тело сензација.Тоа е многу удобно. ➧ Постојат пет групи на половината масажа за ублажување на долгорочни замор.Може да се намали заморот на долги возачи.Пет масажа режими автоматски циклус!Перница големина : 132x53cm.Функција : три-брзина ventilation Configuration : еден без headrest How да се користи : се Поврзете на цигари lighter Support напон : 12 V/24 VPower : вентилација 25-30 W по seat Suitable модел : погоден за 99% модели.

Избор на клиент

Flowershave357 Персоналните Раѓање Перница Покрие Раѓање Соопштение Перница Покрие Раѓање Перница Покрие Бебе Раѓање Перница Обновено
Бебе Кукла Постелнина Небесен Мека 2 Парче Креветчето Фрли Перница Маска, Камила Обновено
Бебе Кукла Постелнина Небесен Мека 2 Парче Креветчето Фрли Перница Маска, Камила

Координатите со нашиот Небесен Меки кревети и додатоци.Перница мерки 18"x18".машина перат.целосно произве�

DEN 0.00
Автомобил Седиште Перница Зима Топла Перница Подлога 12V за Возачот на Автомобилот Седиште Одржување на Топло Во Долгата Обновено
Стол Подлога Седиште Перница, Анти Bedsore Гумени Седиште Перница, Преносни Пролонгирано Седење за Тркала Стол Автомобил Обновено
LYSHUI столче потпирачи за глава Патување Остатокот Вратот Перница Поддршка Решение, Одговара за Деца и Возрасни Деца Авто Обновено
Круна Therapeutics /ROHO Низок Профил, Еден Вентил за Седење и Позиционирање Количка, Седиште Перница 16-17 x 16-17 ( 1R99LPC) Обновено
Круна Therapeutics /ROHO Низок Профил, Еден Вентил за Седење и Позиционирање Количка, Седиште Перница 16-17 x 16-17 ( 1R99LPC)

Латекс,гума.Едноставно прилагодување и сообразност на клетки accommodates и ги исполнува уникатен кожа / меки

DEN 8856.00
Инвалидска количка потпирачи за глава Вратот Поддршка Главата Соочи Прилагодлива Висина и Агол & Преносни за Возрасни Патна Обновено
DAIHUI Мултифункционален Медицинска Перница Преносни Монтажни Бебе Хранење Перници (Сив) Обновено
DAIHUI Мултифункционален Медицинска Перница Преносни Монтажни Бебе Хранење Перници (Сив)

На потпирачи за глава можат да се намали товарот на бебето и ублажување на притисокот врз мајката грбот,

DEN 0.00
Анти Рамна Глава Бебе Перница, KAKIBLIN Главата Обликувањето Перница за Доенчиња Мека Главата за Поддршка на Перница за Обновено
Prolinemax Style3 Креветчето Големина 6PC Разлика Цевка Трим Отворено Daybed Душек Перница да се Зајакнат Перница Комплетен Обновено
Пена Оптоварување Количка, Седиште Перница, Bariatric - Висока Густина Пена, се Водат Најлон Поклопец Назад, Tailbone, Обновено
Пена Оптоварување Количка, Седиште Перница, Bariatric - Висока Густина Пена, се Водат Најлон Поклопец Назад, Tailbone,

На оптоварување штити пациентот од лизгање, додека pommels помогне со хиппозиционирање и држење на телото.�

DEN 1135.20
XiaoMinZhang Лето Столче Бамбус Лист Седиште Перница Дише Бамбус Перница Трајни Обновено
XiaoMinZhang Лето Столче Бамбус Лист Седиште Перница Дише Бамбус Перница Трајни

Материјал : челик жица + бамбус жица.Четири сезони.Спецификации : пет седишта.Фил : бамбус чипови.Пластич�

DEN 6317.04
Dreamgenii Бременоста Поддршка и Хранење Перница - Сива/Зелена (Испратени од велика БРИТАНИЈА) Обновено
Dreamgenii Бременоста Поддршка и Хранење Перница - Сива/Зелена (Испратени од велика БРИТАНИЈА)

На dreamgenii бременоста поддршка и хранење перница може да се пофали уникатен патентиран дизајн – оваа пер�

DEN 0.00
Kakalote Автомобил Седиште Перница Подлога за Возачот на Автомобилот Седиште Жив Кадифен Перница за Канцеларија Стол Топлина Обновено
КООРДИНАТОР Бебе У Облик на Медицинска Перница Pillowcase Мултифункционален Отстранлив Печатени Pillowcase доење Перница Обновено
YDHWY Собирање, Градите Поддршка, Убава Назад, Градите Собирање, Градите Поддршка, Анти-Hunchback (Боја : Б, Големина : Обновено
НОВА Медицински Производи Седиштето & Количка Перница, Згрчена Јајце Гајба Пена Перница со Отстранлив Капак, 16W x 16D Обновено
WANGLIANG THUO Автомобил Вратот потпирачи за глава Перница Memory Пена Автомобил Додатоци Перница Авто Седиште Главата Обновено
Деца Перница,13X18 Мека Бебе Перници за Спиење, Машина Перат Деца Перница со Памук Pillowcase, Совршен за Патување, Години Обновено
Среќен Був, Деца Вреќа за Спиење со Перница, 2-во-1 се Игра Перница, Меки, Удобни, Универзал во Сите Сезони, Широк Спектар Обновено
САД Направени Малку Поспан Главата Деца Перница за Деца (13 х 18) Пакет со Пријатна Слоновите Памук Деца Pillowcase Обновено
САД Направени Малку Поспан Главата Деца Перница за Деца (13 х 18) Пакет со Пријатна Слоновите Памук Деца Pillowcase

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

DEN 0.00
13X18 Крофни Деца Перница со Pillowcase - Органски Деца Alphamals Pillowcase - Расадник Essentials Обновено Одлична цена
13X18 Крофни Деца Перница со Pillowcase - Органски Деца Alphamals Pillowcase - Расадник Essentials

100% ПРИРОДЕН ПАМУК PILLOWCASE И SHELLOur перница е 100% природен, погоден за деца на возраст од 25.Има голема перница �

DEN 766.08
Патување Вратот Перница за Авион - Compressible Прилагодливи Силна Поддршка Патување Перница Удобно Лесни Внатрешни Висока Обновено
BedFantasy Солидна 5 Парче Кревет Тркач со 4 Перница Шамс Солидна Шамија Заштитник Slipcover Кревет Декоративни Шамија Обновено
BedFantasy Солидна 5 Парче Кревет Тркач со 4 Перница Шамс Солидна Шамија Заштитник Slipcover Кревет Декоративни Шамија

Памук 100% Египетски Памук.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : 1 кревет тркач (70"X20") и 4 координирање евра шамс (26 X26").Прија

DEN 0.00