Цртеж Кутија Алатка, Три‑Брзина Затемнување Функција LED Светло Одбор Ултра-Лесни Прилагодливи Висока Осветленост USB Интерфејс со USB Кабел за Цртање

Цртеж Кутија Алатка, Три‑Брзина Затемнување Функција LED Светло Одбор Ултра-Лесни Прилагодливи Висока Осветленост USB Интерфејс

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Цртежот одбор има три‑брзина затемнување функција на силна, средна и слаба, што може да биде затемнето според различни потреби.Цртежот одбор има USB интерфејс, кој може да биде поврзан на било USB порта за лесно вклучете или исклучете го моќ.Функција : 1.Спецификација : Предмет Тип : LED Светло Board Material : Акрил + Plastic Application : Подобрување на цртање вештини, да им помогнат на децата да пишуваат букви и броеви, и да бидат заинтересирани во уметноста, слика, сликање, пишување calligraphy, следење на слики, графити и др.Пакет Листа : 1 x Цртање Board2 x Clip1 x Bag1 x USB Cable2 x Молив.Светлина кутија е опремен со енергија‑заштеда на не‑треперење LED светла, светлината е совршен и единствен, а тоа не е блескави, кога се работи.Може да се користи за детски пишување, цртање, пишување calligraphy, следење на слики, графити уметноста, итн.

Item Type: LED Light Board
Material: Acrylic + Plastic
Application: Improve drawing skills, help children write letters and numbers, and be interested in art, painting, painting, writing calligraphy, tracing pictures, graffiti, etc.
Thickness: Approx. 0.7cm / 0.3in (manually measured, there may be slight errors)
Size: Approx. 35 x 23.4cm / 13.8 x 9.2in
Color: 3 kinds
Light Source: LED
Scale Size: Yes
How to use:
Plug in the power and press the power button to use :
The brightness can be adjusted, just press and hold the touch switch for a few seconds until you get the brightness you want. :
This is a progressive dimming effect. :
Package List:
1 x Drawing Board :
2 x Clip :
1 x Bag :
1 x USB Cable :
2 x Pencil :

Избор на клиент

Panduit PVQ9LE10LQM02.0 Обновено
Panduit PVQ9LE10LQM02.0

Металик Континуитет Елемент Обезбедува Континуитет Преку Конектор Овозможување На Пан видите Iq Систем

DEN 0.00
CGOLDENWALL GGOLDENWALL Дигитален Дисплеј Оптоварување Feeler Мерач Електронски Оптоварување Feeler Мерач Vernier Caliper Обновено
CGOLDENWALL GGOLDENWALL Дигитален Дисплеј Оптоварување Feeler Мерач Електронски Оптоварување Feeler Мерач Vernier Caliper

1 Мерка опсег : 1020mm 2 На посебна конекција линија може да внесување на податоци во компјутер или специјал�

DEN 0.00
youanshanghang Кабел Адаптер 28AWG High Speed USB 2. 0 Машки 90 Степени Лактот USB - C/Тип - C 3. 0 Машки Податоци Sync Обновено
youanshanghang Кабел Адаптер 28AWG High Speed USB 2. 0 Машки 90 Степени Лактот USB - C/Тип - C 3. 0 Машки Податоци Sync

28 AWG High Speed USB 2 0 Машки 90 Степени Лактот USB C / Тип C 3 0 Машки Податоци Sync Кабел Адаптер , За Галакси S8& S8+ / LG G6

DEN 938.40
Домашно милениче Времето Мудрост Фен за Коса, Автоматски Рерна Мачка и Куче Сушење Кутија, Перење Мачка и Куче Фен, за Обновено
Polygonal Маскирна Шема Зелено Перење Кошница Расклопна Складирање бин со Рачки за да го Пореметат,Детска Соба,Играчка Обновено
Мраз Scraper со Снег Четка за Автомобил Шофершајбната,Мултифункционални Автомобили, Снег Scraper и Четка,Мраз Scraper & Обновено
Мраз Scraper со Снег Четка за Автомобил Шофершајбната,Мултифункционални Автомобили, Снег Scraper и Четка,Мраз Scraper &

Таа го спасува напор и време кога отстранување на расчистување на снегот и мразот.Снегот лопата донесув

DEN 0.00
Colcolo Летало на камерата Леќи на Камерата Филтри во Собата за да ОДАТ 2,Лесно се Инсталира,Летало Додатоци Камера Мулти Обновено
Најдобар Избор Производи Полулегнал Виткање Кат Игри Стол за Дом, Канцеларија, Lounging, Читање w/ 360-Степен Зглобот, Обновено
Најдобар Избор Производи Полулегнал Виткање Кат Игри Стол за Дом, Канцеларија, Lounging, Читање w/ 360-Степен Зглобот,

ПРИЛАГОДЛИВИ BACKREST : Овој стилски игри стол е дизајниран со backrest дека се прилагодува помеѓу 4 различни по�

DEN 2006.40
MiTee-Залак Производи 47115 OK-менгеме на назад Менгеме Еден Клин, BK2-VT, Serrated Вилица Обновено
MiTee-Залак Производи 47115 OK-менгеме на назад Менгеме Еден Клин, BK2-VT, Serrated Вилица

Модел # : BK2VT, Serrated Вилица.Монтажа завртка 5 / 1618x3 / 4 се вклучени.Вртежен момент 30 ft. / lbs.Држи сила на вилицит�

DEN 0.00
J. W. Winco 253-32-М8-55 253-32-М8-10-55 Вибрации/Шок Апсорпција Планината, М8 x 1.25 Прислушувани Конец, 32 mm Голем Дијаметар, Обновено
J. W. Winco 253-32-М8-55 253-32-М8-10-55 Вибрации/Шок Апсорпција Планината, М8 x 1.25 Прислушувани Конец, 32 mm Голем Дијаметар,

М8 x 1.25 прислушувани тема 32милиметри голем дијаметар 21 Mm мал дијаметар 26 Mm висина.Вибрација / шок апсорпц�

DEN 0.00
GAOZ Камп Светла Батерија LED Камп Фенер Супер Светло 4 Режими Отпорен на Вода Отворено Светло Преносни Итни Кампување Обновено
ВАЛКАНА ДОКАЗ - Оригинал Без Мирис Складирање Baggies - Childproof - Бело - Обновливи Направен во САД (МАЛИ 4x6 - 5 Пак, Обновено
ВАЛКАНА ДОКАЗ - Оригинал Без Мирис Складирање Baggies - Childproof - Бело - Обновливи Направен во САД (МАЛИ 4x6 - 5 Пак,

ОРИГИНАЛНИОТ 100% МИРИСДОКАЗ КЕСИ Сокријат и содржи дури и повеќето луто мирис.Течењедоказ, солза и пунк�

DEN 191.76
Види Аниме Филтер Маска Nezuko Игра се Соочуваат со Маски Прилагодливи Обновливи Дише Перат за Тинејџерите 1PCS со 15 Филтер Обновено
Течност-Plumr Про-Сила Полна Пречка Разурнувачот Плус PipeGuard, 80 Унци (00228) (Пакување од 6) (Пакет Може да се Разликува) Обновено
Течност-Plumr Про-Сила Полна Пречка Разурнувачот Плус PipeGuard, 80 Унци (00228) (Пакување од 6) (Пакет Може да се Разликува)

Таа работи во када, туш, тоалет мијалник, кујна потоне и канти за отпадоци, и кога се користи месечна спре

DEN 278.40
1PACK Дебели Ноктот Clippers, Ingrown Ноктите Пенкалата Straightener Ленти се Опорави Клипови Професионални Podiatrist Обновено
1PACK Дебели Ноктот Clippers, Ingrown Ноктите Пенкалата Straightener Ленти се Опорави Клипови Професионални Podiatrist

Ноктот Clippers Ергономски Дизајн со Меки Зафат Гумена Рачка Која Совршено се Вклопува во Вашата Рака за По�

DEN 0.00
HLGQ 42mm Firewood Splitter Машина Вежба Малку Дрво Конус Удар на Возачот Плоштадот Круг Хексадецимален месо тело Вежба Обновено
HLGQ 42mm Firewood Splitter Машина Вежба Малку Дрво Конус Удар на Возачот Плоштадот Круг Хексадецимален месо тело Вежба

Безбеден за употреба, нема потреба да се движат на сечилото, не се секира, само се качи на вежба малку да �

DEN 0.00
Unico G505 Фаза Разлика Trinocular Микроскоп Со 10X-20X-40X-100X План Фаза Цели И 10X/40X Фаза Annulus И 20X/100X Фаза Обновено
Unico G505 Фаза Разлика Trinocular Микроскоп Со 10X-20X-40X-100X План Фаза Цели И 10X/40X Фаза Annulus И 20X/100X Фаза

На G500 Серија Напредни Микроскопа се целосно опремен, разновиден и скалабилни.Дизајниран за корисници к�

DEN 996.00
HUANSI Вратата Кука со 5 Куки, 11 Lb. Товарот Виси Рек, Не Дупка-Дупчење, Не-Означување, Чисто Физички Инсталација за Вашата Обновено
DSWDA DSWWY Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Pendant Крпа Бар,Крпа Полица Бања Рек Полица,Должина 60см A407 Обновено
DSWDA DSWWY Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Pendant Крпа Бар,Крпа Полица Бања Рек Полица,Должина 60см A407

Погоден за крпи, капи, облека, бањарки, копчиња, чадори, заштеда на ранци и спални соби, бањи, канцеларии, �

DEN 3437.04