uxcell Вратата Слајд Latch Заклучување 5.5-инчен Долго 6mm Род Кол Нерѓосувачки Челик L-Облик Безбедност Барел Гром Сребрен Тон 4pcs

uxcell Вратата Слајд Latch Заклучување 5.5-инчен Долго 6mm Род Кол Нерѓосувачки Челик L-Облик Безбедност Барел Гром Сребрен

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

[МАТЕРИЈАЛ] - изработени од нерѓосувачки челик материјал, цртање заврши, корозија-отпорни и трајни производи за употреба. [SIZE] - 5.5" (131mm) долго, 1.06" (27mm) широк.На latch големина детали биле означени во слика, ве молиме погледнете на сликата пред да купите. [INSTALL] - 0.12" (3мм) монтажа дупка со дијаметар, само завртка во, лесно да се инсталира и да ги одржува.Може слободно да се инсталира од различни агли. [ПРИМЕНА] - Корисно за врати, градите, кабинети, прозорци, огради, бања, спална соба, бар. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 4 x Барел Гром Latch (Монтажа завртки се вклучени).Опис : 1.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, цртање заврши, корозија-отпорни и трајни производи за употреба.2.За врати и прозорецот за кои е потребно повеќе безбедност.Може да се качи или вертикални или хоризонтални.3.Употреба на вертикална, хоризонтална, левата или десната страна applications4.Во вертикална употреба, бразда-во случај да има гром во заклучена position5.Дизајниран за безбедност апликации на лесни врати, градите и кабинети.Спецификација : Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Finish : Brushed Total Должина : 131mm / 5.5"Прачка Кол. : 6mm / 0.24"Телото Големина : 120 x x x x 27 x x x x 8mm / 4.72" x 1.06" x 0.31"(L*W*H)Телото за Монтажа Дупка Кол : 3.5 mm / 0.14"Тока Монтажа Дупка Кол : 3мм / 0.12"Завртка Големина : 14mm x 3мм / 0.55" x 0.12"(L*Нишка Кол.)Пакет Содржина : 4 x Барел Гром Latch.

Избор на клиент

Ives од Schlage 42B15 Џеб Лизгачки Вратата Болт Обновено
Ives од Schlage 42B15 Џеб Лизгачки Вратата Болт

Ексклузивно Ives дизајн дозволи итни ослободување на гром надвор од вратата.Пролет активира дизајн им ов�

DEN 300.00
Tiazza 4/10cm Антички Чиста Месинг Гром Тока Задебелена Бакар Latch за Дрвени Врати и Прозорци Обновено
Tiazza 4/10cm Антички Чиста Месинг Гром Тока Задебелена Бакар Latch за Дрвени Врати и Прозорци

✔Материјал : месинг.Боја : Антички Бронза ✔Ве молиме проверете на сликата внимателно за детални дименз�

DEN 0.00
90 степени Вратата Тока Гром Штала Заклучување на Вратата Десен Агол Свиткување Latch Hasp Тоалет Врати и Прозорци (1pc) Обновено
90 степени Вратата Затворач Shift Заклучување Врата Заклучување Копче за Притисни Повлечете Копчето Вратата Latch Специјални Обновено
YOOJIA Анти-Кражба Вратата Синџир Заклучување со Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Вратата за Безбедност на Обновено
Lippert 314301 Стандард Багаж Вратата Latch Штрајк Обновено
Lippert 314301 Стандард Багаж Вратата Latch Штрајк

Замена latch штрајк за багаж вратата.Нема собрание потребно.Лесно, DIY инсталација.Референца сопственикот �

DEN 0.00
MroMax Лизгачки Кодот за Барел Болт, 4-инчен Згусне Нерѓосувачки Челик Врата Latch Со Завртки Сребро 5Pcs Обновено
MroMax Лизгачки Кодот за Барел Болт, 4-инчен Згусне Нерѓосувачки Челик Врата Latch Со Завртки Сребро 5Pcs

[МАТЕРИЈАЛ] Направени од не ' рѓосувачки челик, носатотпорен и издржлив да ја користите [SIZE] 3.35" (85mm ) долг

DEN 0.00
Заклучување на вратата Latch за Домашна Безбедност, 2 Пакет Пред Вратата Брави за Деца, Дома Засилување за Заклучување Обновено
INBOF 2 Пакет Барел Гром Latch, Надградени 3 Инчи Слајд Latch Заклучување, Задебелена Нерѓосувачки Слајд Заклучување на Обновено
Bettomshin 2 парчиња Вратата Барел Гром Слајд, ZY-14C Нерѓосувачки Челик Безбедност Push Копчето Пролет Натоварени Latch Обновено
Bettomshin 2 парчиња Вратата Барел Гром Слајд, ZY-14C Нерѓосувачки Челик Безбедност Push Копчето Пролет Натоварени Latch

59"; Боја : Сребро Идеален за употреба на кабинети Производот се мали делови, да ги задржи подалеку од деца

DEN 0.00
Националната Хардвер N197-970 V1922 Флеш Гром во Цврста Месинг Обновено
Националната Хардвер N197-970 V1922 Флеш Гром во Цврста Месинг

Дизајниран за да се обезбеди врати, кабинети, casement windows, итн., во вертикална или хоризонтална положба.Опр�

DEN 0.00
MroMax Вратата Слајд Latch Заклучување 8.07-инчен Железо Безбедност Барел Гром во Црна 1Pcs Обновено
MroMax Вратата Слајд Latch Заклучување 8.07-инчен Железо Безбедност Барел Гром во Црна 1Pcs

[МАТЕРИЈАЛ] Направен од железо материјал,спреј бои заврши, корозијаотпорни и трајни производи за употр�

DEN 177.36
Yuhoo Заклучување на Вратата Болт, Сокриени Завртка со Цврст Месинг Површината Болт, Цврсти Месинг Површината Болт, Лизгачки Обновено
ГОСПОД 10210431 Двојна Пре-Оптоварување Решение за Цилиндрични Latch Завртки и Rim, 5/8-3/4 Обновено
ГОСПОД 10210431 Двојна Пре-Оптоварување Решение за Цилиндрични Latch Завртки и Rim, 5/8-3/4

Нерѓосувачки челик изградба.Подесувате отпорни.Внатрешно монтирани електромагнетниот.Издржливост 500,0

DEN 0.00
uxcell 8.85-инчен Долго Нерѓосувачки Челик Врата Latch Лизгачки Кодот за Барел Болт Обновено
uxcell 8.85-инчен Долго Нерѓосувачки Челик Врата Latch Лизгачки Кодот за Барел Болт

Пакет Содржина : 1 x Вратата Latch Гром; Име на Производ : Вратата Latch Гром.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Т�

DEN 0.00