TOPENS TC186 WiFi гаражни врати Настроената Портата Настроената паметен Телефон Далечински Управувач со Камера, Безжични Надворешна Безбедносна Камера, Smart Home Security System iPho

TOPENS TC186 WiFi гаражни врати Настроената Портата Настроената паметен Телефон Далечински Управувач со Камера, Безжични

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

4 GHz Wi Fi или LAN network Specifications Pixel и Резолуција : 2 M пиксели (1080 P)Сензорот за близина и Леќи на камерата : CMOS, 6mm Network Конекција за Камерата : Wi Fi или МАЧКА кабел преку RJ45 port Night визија Режим : МЦП инфраред филтер type Night Визија Растојание : 50' / 15m Power Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Power Дисипација : 12 VDC 1 W/3 W (Инфраред се затвори/open)Работен Режим за Контролор : за да се Префрлате или Само-држете Selectable Maximum Капацитет на Реле Контакт : 10 A/250 VAC 10 A/30 VDCProtection Класа : IP44 – Водоотпорна, идеален за надворешна употреба use Working Температура : -4°F до 122°F (-20°C 50°C).Повеќе од далечински управувач за камера, нашиот бесплатен Topens Care+ Поддршка за Корисниците обезбедува сеопфатен систем решенија. 【Паметен Дизајн】- IP44 Водоотпорна - Оваа камера е совршен за употреба на отворено, работи добро под тешки временски услови како бура и снег.Лесен-за-следење упатство е вклучена за брзо поставување.До 50 камери може да биде додаден во нашиот СТАН, и направете фотографии и снимајте видео клипови за вашиот уред на вашиот телефон.Можете да поставите тајмер во себе-се одржи на владата да се прилагоди работното време на уредот.Треба да имате на AC штекер близина.Не грижете се за статусот на вратата или уред.Овој уред е САМО напојува од AC 100-240 V електрична енергија.Прашајте нè за вашиот уред компатибилност.Important The remote control работи со сите TOPENS НЕ-СОНЧЕВА порта автоматизација производи и повеќето НЕ-СОЛАРНИ отварачки / гаражни врати отварачки и разни електрична опрема.【Smart Контролер】- Универзална паметен телефон далечински управувач за портата настроената / гаражни врати настроената / различни апарати за домаќинство / индустриски уреди и 1080 P Full-HD надворешен надзор на камера, сите-во-едно!Реално следење и контрола на вашите уреди со помош на вашиот паметен телефон од секаде, во секое време!Типична примена вклучува отворање и затворање на вашата врата отварачки, светлина, автоматски фидер, пумпа за вода и спреј систем за далечинско.

Избор на клиент

Ventech PTZ Камера Отворено Отворен и Затворен 1080p (Хибрид 4-во-1 CVI/TVI/AHD/960H Аналогни CVBS) видео надзор пан навалите Обновено
Ventech PTZ Камера Отворено Отворен и Затворен 1080p (Хибрид 4-во-1 CVI/TVI/AHD/960H Аналогни CVBS) видео надзор пан навалите

(Стандардниот режим да се Аналогни 30 X оптички зум обезбедува можете да ја видите фини детали такви има ,

DEN 0.00
Smart ПИ Сирената Батеријата Безбедносна Камера Отворено Безжичен WiFi, JZYZ Камера,1080P Батерија Напојува Камера за Домашна Обновено
Tuya Smart Живот Алекса WiFi 3MP IP Камера, Соларен Панел Напојува Отворено 12800mAh Батеријата Камера Безжични Безбедносни Обновено
Соларни Безбедносна Камера Отворено Безжичен WiFi, Dzees 2К Боја Визија Ноќ Надворешна Безбедносна Камера, Безжични Home Обновено
1pcs Tuya Smart паркинг (Надворешен Рефлектор WiFi PTZ Безбедносна Камера + 1pcs Tuya Smart Отворено Безжична Батеријата Обновено
1pcs Tuya Smart паркинг (Надворешен Рефлектор WiFi PTZ Безбедносна Камера + 1pcs Tuya Smart Отворено Безжична Батеријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2399.76
Hikvision Најновите H. 265 4MP видео надзор Колекции CCTV Систем, Мрежата за Видео Надзор ДС-2CD2043GO-јас 4MP Куршум Безбедносна Обновено
Camius 4K Отворено Куршум Дома Надзор и CCTV BNC Безбедносна Камера, 3840 x 2160p (4x1080p Видео), 2.8 mm Објектив, Боја Обновено
Camius 4K Отворено Куршум Дома Надзор и CCTV BNC Безбедносна Камера, 3840 x 2160p (4x1080p Видео), 2.8 mm Објектив, Боја

✔️ 8 Мегапикселна 8 MP 3840 х 2160 Прилагодете го Ресетирате Прилагодувања на Камера користење на CamiDVR напред

DEN 815.76
Monland Безбедносни Камери,3MP HD Tuya Отворено Крушка Светилка Камерата Движење Авто Следење за Отворено/Двор Ноќ Визија Обновено
Урбан Безбедност Група 2MP 1080P 30FPS Целосна Вистински HD BNC Куршум Безбедносна Камера : 2.8 mm Широк Агол, HD Леќа Обновено
Урбан Безбедност Група 2MP 1080P 30FPS Целосна Вистински HD BNC Куршум Безбедносна Камера : 2.8 mm Широк Агол, HD Леќа

8 mm Широк Агол Фабрика Фокусирани HD Леќа ** со Високи Перформанси 1 / 2.Здрав Индустриски Метал IP66 Водоотпо�

DEN 0.00
SUIWO QZXQW Безжична Отворено Внатрешна Безбедност Камера, Батерија на Камерата 1080P Отворено Безжичен WiFi Камера Панорамски Обновено
Hikvision IP Камера 4 Мегапикселна ДС-2CD2043G0-јас Нови H265+ Рое Куршум Безбедносна Камера 4.0 мм Леќа (4 Парчиња) англиски Обновено
Hikvision IP Камера 4 Мегапикселна ДС-2CD2043G0-јас Нови H265+ Рое Куршум Безбедносна Камера 4.0 мм Леќа (4 Парчиња) англиски

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 11016.00
DBM-TOR Надворешна Безбедносна Камера Систем 4G LTE Соларен Погон Камера, Ноќ Визија, 2-Начин Аудио, ПИР Движење Откривање, Обновено
Отворено Соларни Безбедност Безжична Камера, Батерија на WiFi Камера, 1080P HD Надзор Камера, ПИР Движење Детекција и Алармирање, Обновено
HGVVNM Безжичен WIFI Надзор Камера Водоотпорен Smart IP Камера Отворено Батеријата Ноќ Визија за Безбедност на системи Обновено
HGVVNM Безжичен WIFI Надзор Камера Водоотпорен Smart IP Камера Отворено Батеријата Ноќ Визија за Безбедност на системи

Тип : ip камера.Поддржани Оперативни Системи : Windows 7,windows 8 Висока Дефиниција : 1080 P(FULLHD).Стил : Купола Каме�

DEN 8053.20
Foscam 2.4 G/5GHz WiFi Floodlight Камера со Сирената Алармот, 2K/4MP Надворешна IP Безбедносната Камера, 2-Начин Аудио, Обновено
Foscam 2.4 G/5GHz WiFi Floodlight Камера со Сирената Алармот, 2K/4MP Надворешна IP Безбедносната Камера, 2-Начин Аудио,

Извонредна 2К QHD видео резолуција нуди живеат ставови и евиденција во свежи јасност .На floodlight камера кар�

DEN 0.00
2X Dauha ОЕМ 8MP 4K IR во/на Отворено 2.8 mm Фиксни системи за видео надзор Куршум Безбедносна Камера CVI Обновено
2X Dauha ОЕМ 8MP 4K IR во/на Отворено 2.8 mm Фиксни системи за видео надзор Куршум Безбедносна Камера CVI

На 4 K HDCVI камера усвојува моќен Dahua ISP и напредни 1 / 2.4x Дигитален Зум.Бленда : F2.IR Растојание до 30m (98 2x Dauha ОЕ�

DEN 1941.60
Безжичната Безбедност Камера Отворено/Безжична Батерија Напојува Камера 10200mAh/1080P/WiFi Надзор Камерата/со двонасочна Обновено
Vosker V200 | Мобилна Безбедност Камерата | Вграден Сончев Панел | LTE, Безжични, Водоотпорна, Без Wi-Fi Бара | Движење Обновено
Vosker V200 | Мобилна Безбедност Камерата | Вграден Сончев Панел | LTE, Безжични, Водоотпорна, Без Wi-Fi Бара | Движење

Видеата се снимени на локално ниво на SDкартичката.НАДВОРЕШНА БЕЗБЕДНОСНА КАМЕРА (НИ Модел) – Идеален за

DEN 758.40
Hikvision ДС-2AF5268N-НА Аналогни PTZ Брзина Купола Камера, Про Серија, Отворено, 700TVL, 36X Оптички Зум, Ден/Ноќ, Паметни Обновено
Hikvision ДС-2AF5268N-НА Аналогни PTZ Брзина Купола Камера, Про Серија, Отворено, 700TVL, 36X Оптички Зум, Ден/Ноќ, Паметни

36x оптички Зум.Ден / Ноќ.IP66 стандард.Грејач за 24 Vac.Hikvision е снабдувач на видео надзор решенија.Од своето ос�

DEN 14389.20
Надворешна Безбедносна Камера Wireless,1080P Home Security Камери Систем со 5V/0.5 Соларен Напојува Батерија,Движење Откривање,IP65 Обновено
ZOSI 2.0 ПРАТЕНИК FHD 1080p Безбедносна Камера Отворен/Затворен (Хибрид 4-во-1 HD-CVI/TVI/AHD/960H Аналогни CVBS),24PCS Обновено
ZOSI 2.0 ПРАТЕНИК FHD 1080p Безбедносна Камера Отворен/Затворен (Хибрид 4-во-1 HD-CVI/TVI/AHD/960H Аналогни CVBS),24PCS

[ Default Video Mode е Аналогни 960 H Mode ] __ Компатибилен со HDCVI / TVI / AHD / Аналогни DVRs [ IP66 Пластика, Водоотпорна ] __ Каме

DEN 0.00
Безбедносни Камери Отворено, 3MP HD Безжичен WiFi Безбедносна Камера Пан-Навалите 360° Поглед, GT HITGX Home Security Камера Обновено
Безбедносни Камери Отворено, 3MP HD Безжичен WiFi Безбедносна Камера Пан-Навалите 360° Поглед, GT HITGX Home Security Камера

Можете исто така контрола на PTZ камера со лизгачки телефон лево и десно, и може да се види она што го сака�

DEN 0.00
LOREX LNB4173B 4 Мегапикселна HD Водоотпорна IP Безбедносната Камера со Боја Визија Ноќ - 2 Бела Куршум Камери Обновено
LOREX LNB4173B 4 Мегапикселна HD Водоотпорна IP Безбедносната Камера со Боја Визија Ноќ - 2 Бела Куршум Камери

Висока дефиниција 4 MP image sensor испорачува двојно повеќе детали од 1080p 4 MP снимање на видео овозможува HD ква�

DEN 0.00
DBM-TOR 1080P Соларни IP Камера Безжична Надворешна Безбедносна Камера со Движење Откривање, Ноќ Визија, 2-Начин Аудио, Обновено
Безбедност на Соларен Погон, Безжичен Wi-Fi Отворено Камера, Соларен Панел, Ноќ Визија, двонасочна Аудио, Вклучувајќи ги Обновено
Надворешна Безбедносна Камера Безжичен WiFi, ZUMIMALL Батерија Напојува Home Security Камера со Мобилен Стан, Ноќно/Водоотпорен, Обновено