Newmind 30pcs Занитвам Конус Studs Рок Шила Места Кожа Занает DIY

Newmind 30pcs Занитвам Конус Studs Рок Шила Места Кожа Занает DIY

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

* Погоден за било обичај кожа работа;. * Peefect за декорација на вашиот DIY чанти, ремени, гривни, облека, па дури и чевлите. * Материјал : Метал. * Сосема нов и висок квалитет;. * Целосно покажува посебен вкус и личност.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Сосема нов и висок квалитет; - одговара за било обичај кожа работа; - Peefect за декорација на вашиот DIY чанти, ремени, гривни, облека, па дури и чевлите. - Целосно покажува посебен вкус и личност.Спецификација : - Материјал : Метал - Size : Прибл. 7x40mm / 0.27 x 1.6 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Конус Заковки(Златна)20 Парчиња Конус Заковки (Сребро)Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

- Material: Metal
- Size: Approx. 7x40mm / 0.27 x 1.6 inch
Package Includes:
10 Pieces Cone Rivets(Golden) :
20 Pieces Cone Rivets (Silver) :
Please allow a little size error due to manual measurement. :
Please be reminded that due to lighting effects and monitor's brightness/contrast settings etc, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand. :

Избор на клиент

50Sets Завртка Пост Метал Чикаго Завртки Обврзувачки Завртка Кожа Завртка Помине Занитвам Копчето Солидна Појас Капи Завртка Обновено
HEEPDD 20Pcs Круг Главата Цврст Меч Помине Занитвам Копчето Бронза 8x6mm Завртки Назад Брадавица Занитвам Studs Завртки Обновено
HEEPDD 20Pcs Круг Главата Цврст Меч Помине Занитвам Копчето Бронза 8x6mm Завртки Назад Брадавица Занитвам Studs Завртки

МатеријалТоа е направен од висококвалитет бакар и железо со одлична отпорност на корозија и одлична ел�

DEN 138.96
60 Поставува Метал Конус Завртки Назад Заковки Рамна Глава Студ Чанта Нозе Скок Багаж Нога Нокти Заковки Дното Brads за Обновено
55ММ Злато Конус Шила Панк Заковки Screwback Studs Метал Куршум Шила за Облека DIY Кожа Занает, Поставен на 12 од Baryuefull Обновено
55ММ Злато Конус Шила Панк Заковки Screwback Studs Метал Куршум Шила за Облека DIY Кожа Занает, Поставен на 12 од Baryuefull

Конус Шила Пакет се Вклучени : 12 Sets На Screwback Куршум Шила / Studs Спакувани Во Opp Вреќа(12pcs Шила +12pcs Завртки).Ку�

DEN 0.00
Utoolmart 20 Поставува Двојно Капа Заковки Круг Главата Занитвам сврзувачки елементи за Кожа Занает Украси 6mm Обновено
Utoolmart 20 Поставува Двојно Капа Заковки Круг Главата Занитвам сврзувачки елементи за Кожа Занает Украси 6mm

【Snap сврзувачки елементи за полнење】Пакет целосно 20 поставува двојно капа заковки.Заковки поставени с�

DEN 0.00
320 Постави Панк Кожа Заковки Двојно Капа Занитвам Тубуларна Метална Завртка Назад Studs со Одредување на Алатки за DIY Обновено
LQ Индустриски 30 Пакет Сребро Круг Главата Копчето Студ Дупчиња Завртки 8x10x10mm Чикаго Завртки Помине Занитвам за DIY Обновено
100 ја Поставува 12MM Метал Дрво Шила Studs Завртки Назад Leathercraft Заковки Конус Шила Метал Studs Панк Кеси Ремени Обновено
100 ја Поставува 12MM Метал Дрво Шила Studs Завртки Назад Leathercraft Заковки Конус Шила Метал Studs Панк Кеси Ремени

Пакет Содржина : 100 ја Поставува Дрво Шила Studs со Завртка ★ Доаѓаат со Бела Zip Торба.Дното Дијаметар : 8 MM = 5

DEN 0.00
PSCCO 20 Поставите Круг Топката Главата Studs Завртки Screwback Сребро Leathercraft Заковки DIY Кожна Торба Додатоци 5x7x8mm Обновено
PSCCO 20 Поставите Круг Топката Главата Studs Завртки Screwback Сребро Leathercraft Заковки DIY Кожна Торба Додатоци 5x7x8mm

Направени од високо квалитетни и издржливи бакар,никелпозлатен,корозија и ' рѓа отпорни, светла сјај и в

DEN 0.00
Uxsiya Книга Заковки, Студ Завртка Помине 30 Поставите 9.5x6mm Помине 4mm Завртка Заковки Studs Копчиња за DIY Screwback Обновено
Uxsiya Книга Заковки, Студ Завртка Помине 30 Поставите 9.5x6mm Помине 4mm Завртка Заковки Studs Копчиња за DIY Screwback

Користејќи напредна технологија со фина изработка за да се донесе површината, која ќе не боли вашите ра�

DEN 0.00
Beautyflier 50 Поставува Мешана Форма Конус Шила Studs Навртки, Завртки Назад Куршум Конус Studs и Шила Занитвам Комплет Обновено
Beautyflier 50 Поставува Мешана Форма Конус Шила Studs Навртки, Завртки Назад Куршум Конус Studs и Шила Занитвам Комплет

Пакет се вклучени : 50 комплети шила studs со завртки во 5 различни видови, доволно за да се задоволат секојд�

DEN 299.76
Wuuycoky Сребрена Двојно Капа Печурки Занитвам Метал Studs Капа 7mm и Пост 8мм Пакување од 100 ја Поставува Обновено
Wuuycoky Сребрена Двојно Капа Печурки Занитвам Метал Studs Капа 7mm и Пост 8мм Пакување од 100 ја Поставува

Капа дијаметар : 7mm, Пост должина : 8мм ,База дијаметар : 7mm.Капа дијаметар големина е ист со база дијаметар

DEN 114.96
Fybida Книга Заковки, 4mm Завртка Месинг Кожа Screwback Покрие Заковки Кожа Занает Заковки за Појас(Бронза) Обновено
Fybida Книга Заковки, 4mm Завртка Месинг Кожа Screwback Покрие Заковки Кожа Занает Заковки за Појас(Бронза)

Заковки поседуваат едноставен за инсталација, без други посебни барања за лесно ракување.Завртка пост �

DEN 1092.00
LoveinDIY 50Pcs Готски Скелет Череп Метал Studs Ноктот Заковки за DIY Кожа Занает Обновено
LoveinDIY 50Pcs Готски Скелет Череп Метал Studs Ноктот Заковки за DIY Кожа Занает

Скелет Череп Форма со Prong дизајн, Тие се лесни за употреба.DIY рачно изработени Метал Ноктот Studs Заковки Leat

DEN 0.00
Wuuycoky Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 12mm и Пост 12mm Пакување од 60 Поставува Обновено
Wuuycoky Бронза Двојно Капа Кожа Заковки Тубуларна Метал Studs Капа 12mm и Пост 12mm Пакување од 60 Поставува

Капа дијаметар : 12mm, Пост должина : 12mm ,База дијаметар : 12mm.Капа дијаметар големина е ист со база дијаметар

DEN 131.76
Sallie Домати Двојно Капа Заковки 8мм 24pc Црна Обновено
Sallie Домати Двојно Капа Заковки 8мм 24pc Црна

026404940285 Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Sallie Домати.Sallie Домати Хардвер обезбедува професионален

DEN 0.00
TUWAN 10Pcs Чевли Круг Главата Телефон Случај Торба Ѓердан Занитвам Студ Прстен Шила DIY Занаети Завртки(8мм Бронза) Обновено
joyMerit 150Pcs Ретро Сребро Черепот Занитвам Studs Ноктот за DIY Чевли Торби од Кожа Занает Обновено
joyMerit 150Pcs Ретро Сребро Черепот Занитвам Studs Ноктот за DIY Чевли Торби од Кожа Занает

Материјал : Метал.Погоден за Облека, Чанти, Фармерки, Чевли, Куче Ѓердани, Ремени, Капа декорација.Големи�

DEN 0.00
Amanteao Светло Златна Двојно Капа Заковки Висока Тераса Авион Капа 7mm и Пост 8мм Пакет на 150Sets Обновено
Amanteao Светло Златна Двојно Капа Заковки Висока Тераса Авион Капа 7mm и Пост 8мм Пакет на 150Sets

Големина : Капа Големина : 7mm, Пост Големина : 8мм ,Основната Големина : 7mm.Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 и�

DEN 143.76