Nagina Меѓународни НИ Големина 15 Премиум ружино дрво Игла за Плетење со Јавор Глава | Предиво & Конец за Плетење Додатоци & Резерви (14-10mmMR)

Nagina Меѓународни НИ Големина 15 Премиум ружино дрво Игла за Плетење со Јавор Глава | Предиво & Конец за Плетење Додатоци

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува 2 Единици Не Плашете Се Да Купите Стравувајќи Единствен 1 единица.Луксузна Рака Изшкуркан Премиум Површината Восок Полирање Прст Печатење Отпорни.НИ Големина 15 Метрички Големина : 10мм Должина 14 Инчи Различни Дрво-Комбинација Боја на Располагање. 100% Квалитет И Задоволство Врати Лесно & Веднаш, Ако Не Се Задоволни.Бренд Нови (Фабрика Директни) Ексклузивни Дома Декор Подароци & Колекционерски Предмети Наутички Спектар Произведени Од Страна Nagina International.Премиум Направена ружино дрво Дрвени Игла за Плетење лично твое!Направена со користење на високо-квалитетни јавор & ружино дрво познат за Црна и бела природно дрво зрна, ова е премиум дрво избраниот производ кој furnishes иглите на сплетам-глави.Тие се еден од еден вид Единствена точка 14 Инчи игли за плетење.Направена од страна на експерт Занаетчии во Nagina International.Ние имаме различни и се движи во плетење & игла е дел.Ние ве покануваме да одат преку инвентар дека ние сме за вас и да ја добиете најдобриот една за себе.Секој производ е направена со Природни Јавор Дрво, така тие ќе се разликуваат во однос на Дрво Зрна и outlook.Ние го имаме овие се достапни во различни Дрво Комбинации.Ние го имаме овие се достапни во капчиња кука како добро!Имајте истражување Nagina Меѓународни за повеќе импресивна Домашна Кујна Подароци Оркестарот & колекционерски предмети!.

Избор на клиент

18 КОМПЈУТЕРИ Игла за Плетење, 2.17 во / 2.36 во / 2.76 во Големи-Очи Тапи Игли, Предиво Игла за Crocheting, Darning Игла Обновено
18 КОМПЈУТЕРИ Игла за Плетење, 2.17 во / 2.36 во / 2.76 во Големи-Очи Тапи Игли, Предиво Игла за Crocheting, Darning Игла

36 во и 7cm / 2.Добар Квалитет Предиво Игли : Нашата игла направени од издржлив нерѓосувачки челик материја

DEN 0.00
Шиење Додатоци, Kniting Алатка Ткаат Игла Висока Цврстина Лесно Да се Работи, мала Тежина за DIY Плетење Проекти Обновено
Шиење Додатоци, Kniting Алатка Ткаат Игла Висока Цврстина Лесно Да се Работи, мала Тежина за DIY Плетење Проекти

Погоден за повеќето DIY плетење проекти, како што се плетење џемпери, капи, шалови, чорапи, фустани, ќебиња

DEN 1029.60
Сузан Бејтс Брзина Кружни Игли за Плетење 29, Големината 6/4mm Обновено
Сузан Бејтс Брзина Кружни Игли за Плетење 29, Големината 6/4mm

Супер Мазна.Никел позлатен Месинг.Овозможува побрзо плетење.СУЗАН БЕЈТСБрзината Никел Позлатен Месинг

DEN 423.36
Кука Во Собата, Занает, Игли За Плетење, Совршен Нерѓосувачки Челик Игла За Полнење, Ергономски Еден Посочи Почетник Игла Обновено
Сплетам Про KP41122 Karbonz Двојно Точка Игла за Плетење 1.5mmx20cm | 5 pack Обновено
Сплетам Про KP41122 Karbonz Двојно Точка Игла за Плетење 1.5mmx20cm | 5 pack

Двојно Зашилени Игли 20cmx1.5мм.Возбудлива Различни.Сила и Flexability На Јаглерод Влакна.Елегантен Месинг Сове�

DEN 303.60
Детелина 3641 Needlecraft Takumi Број 10.5 Бамбус Меѓусебно Кружни Игли За Плетење Обновено
Детелина 3641 Needlecraft Takumi Број 10.5 Бамбус Меѓусебно Кружни Игли За Плетење

ДетелинаTakumi Бамбус Меѓусебно Кружни Игли За Плетење.Оваа 81 / 4x3 инчен пакет содржи две игли за плетење.До

DEN 0.00
Кружно Плетење Игла, 11pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Кружни Игли за Плетење Множете Големина на Игла Сет(80см) Обновено
Knitter е Гордост Игли за Плетење Dreamz Директно 10 инчен (25cm) Поставете 2 од 9 Големини Пакет со 1 Artsiga Занаети Обновено
Knitter е Гордост Игли за Плетење Dreamz Директно 10 инчен (25cm) Поставете 2 од 9 Големини Пакет со 1 Artsiga Занаети

Пакетот вклучува 1 Knitter е Гордост Dreamz Еден Посочи 10" (25cm) Игла за Плетење Поставите; 2 Игли за Плетење на 9 Г�

DEN 1912.80
IWIHMIV DIY Капчиња Кука Поставите 25pcs 5 Големини Големото Око Машина за Шиење Игли за Плетење Универзална Редовни Корисни Обновено
Knitter е Гордост Basix Кружни 32 инчи (80см) Игли за Плетење Големина НАС 11 (8.0 mm) 400220 Обновено
Knitter е Гордост Basix Кружни 32 инчи (80см) Игли за Плетење Големина НАС 11 (8.0 mm) 400220

Овие фиксна кружни игли, со нивните полиран beechwood површина, работи и со сите предиво.Нивната мазна се при

DEN 262.08
Addi Изразат Цар Големина На Машина За Плетење, Црна, 890-2 Обновено
Addi Изразат Цар Големина На Машина За Плетење, Црна, 890-2

Плетење забава на молња брзина, ликвидација, наместо на плетење.Лесно и брзо 46 Игли & електронски ред кон

DEN 0.00
Boye 3216327001M Игли за Плетење, 10 Обновено
Boye 3216327001M Игли за Плетење, 10

Пакет Висина на Производот : 0.3".Пакет Должина на Производот : 10.25".Pacakge Ширина на Производот : 1.25".Земја на �

DEN 0.00
25 Компјутери Големи-Очи Игли за Рачно Шиење, Избрани Големини, Шиење Остри Игли, од не ' Рѓосувачки Челик Предиво Плетење Обновено
RLECS 9PCS Алуминиум Извит Жица Игли U-Форма Бод Носители Предиво Бод Носители за Плетење Капчиња Проекти, Плетење Додатоци Обновено
Cosiki Алуминиум Џемпер Игли, Игли за Плетење Посочи Кука Мека Бамбус се Справи со 17cm/6.6 за Баби за Домаќинство Обновено
Cosiki Алуминиум Џемпер Игли, Игли за Плетење Посочи Кука Мека Бамбус се Справи со 17cm/6.6 за Баби за Домаќинство

Посочената кука овозможува предиво да оди слободно, што го прави полесно да внесете бода, да им се овозм�

DEN 532.80
Glorex 5 2005 04 Кружно Плетење Игла 80 cm Долги Идеален за Круг или Рамно Плетење - Мулти-Боја Обновено
Glorex 5 2005 04 Кружно Плетење Игла 80 cm Долги Идеален за Круг или Рамно Плетење - Мулти-Боја

Производителот гаранција може да не се применува.Кружни игла за плетење.Идеален за круг и површина за п�

DEN 0.00
Лале KS-600450 Игли за Плетење, 60 cm x 4.50 мм, Беж Обновено
Лале KS-600450 Игли за Плетење, 60 cm x 4.50 мм, Беж

Knina Вртливата Кружни Игла За Плетење.Направен од природно лесни бамбус.Оваа кружно плетење игла гаранти

DEN 0.00
12 Големини BrilliantKnitting (BR) 10 инчи Двојно Зашилени (ДП) Бамбус Игли за Плетење Големина НАС 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, Обновено
12 Големини BrilliantKnitting (BR) 10 инчи Двојно Зашилени (ДП) Бамбус Игли за Плетење Големина НАС 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6,

НИ големини и метрички големини се трајно обележани со ласер.Рака полиран совршен игла точка.Мазна на д�

DEN 479.52
Newmind 18pcs Меѓусебно Кружни Игли за Плетење Поставите Капчиња Кука Додатоци Обновено
Newmind 18pcs Меѓусебно Кружни Игли за Плетење Поставите Капчиња Кука Додатоци

* Игли се меѓусебно,жица може да биде продолжен со користење поврзете алатки, што може да ги задоволи пот

DEN 0.00
Шиење Додатоци, TPR Пластични Мека Рачка Ткаење Алатка Везана Додатоци може Лесно да се Разликува Плетење Игли за Капи Обновено