Diaotec Ултразвучно испитување на Животните Repeller Отворено Водоотпорна Соларен Погон Глодар Repellant со Движење се Активира Трепка LED Светло, Кучиња, Мачиња, Верверички, Rac

Diaotec Ултразвучно испитување на Животните Repeller Отворено Водоотпорна Соларен Погон Глодар Repellant со Движење се

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Оперативен Верзија : Два Оперативни Верзија за да изберете од : Звук верзија и Нечујно верзија. Притиснете надолу на копчето за да го вклучите во вашиот уред.Кога животните се приближува, на три страни ќе влезат во работен државата (LED светло трепка, ултразвукови рог го прави суров звук).Нашата единствена ултразвукови бранови отвратителен систем за ефикасно спречува штетници од оштетување на вашата земја и доаѓа во вашиот тревник, дворот, фарма или градина.И ќе не боли свој мачки, кучиња или други домашни миленици. (IP44 водоотпорен оценка).Полнење & Водоотпорен : Diaotec животинско repeller има две методи на напојување кој е опремен со соларни панел како напојување, и тоа, исто така, поддржува биде обвинет со USB.И ПИР сензор за откривање на освојувањето на животни и активирање на единица за да работи автоматски со светкави LED светло и емитуваат ултразвук.тоа е само издадени 15k Hz-50k Hz ултразвук за да ги вози далеку.Не ќе имате било какви штети за човековото тело.Нашите уред усвојат превентивни метод, кој, исто така, не штети на околината. Вметнете остар столбови во земјата, да го поправи против ѕид, или стави на врвот на работите со рамна површина директно како што се бара.На Звук верзија, Кога ПИР сензор индуцирана се приближува животни, сите три страни ќе flash LED светла, направи ултразвукови бранови и суров звук да се плашиш на животни далеку.Покрај тоа, откривање спектар ги вклучува 6-8m, во зависност од животни големина (поголемите големина, поголем опсег). Пред инсталацијата, ве молиме полнење на производ под сонце за 12 часа, или полнење со USB кабел за 6 часа.

Избор на клиент

Aexit 30мм Кол оков за Мебел Гума Само Лепило Анти-Пропадна Мебел Заштита Влошки Мебел Влошки Бела 16pcs Обновено
Aexit 30мм Кол оков за Мебел Гума Само Лепило Анти-Пропадна Мебел Заштита Влошки Мебел Влошки Бела 16pcs

Нето Тежина : 5g; Пакет Содржина : 16pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер�

DEN 599.76
Hu Шен Продавница 16 Парчиња/Серија Браун Плоштадот Мебел Столче Кат Заштитник На Силиконски Стол Нога Маска Нога Мебел Обновено
ELJZF Стол Нога Капа 24PCS Плетени Стол Нога Чорапи Мебел Табела Нозе Нога Кат Заштитници Опфаќа Кат Заштита Влошки се Обновено
Стол Нога Кат Заштитници, 24 Пакет на Силиконски Маски за Заштита на Подови Дебели Чувствува Мебел Влошки Капи Гребење Обновено
ZlZYBL 5-100pcs Мебел Перница Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Нокти, Стол, Маса Нога Заштитник Влошки 14/16/17/21mm Обновено
ZlZYBL 5-100pcs Мебел Перница Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Нокти, Стол, Маса Нога Заштитник Влошки 14/16/17/21mm

Материјал : пластика, метал.Овие слајд шини се многу погодни за дрвен мебел нозе.Има влага доказ и против

DEN 0.00
Aexit Мебел Стол оков за Мебел Нога Нога Правоаголник База Заштитник Планирам Ноктите Мебел Влошки 17x12x19mm 30pcs Обновено
Aexit Мебел Стол оков за Мебел Нога Нога Правоаголник База Заштитник Планирам Ноктите Мебел Влошки 17x12x19mm 30pcs

Име на производ : Мебел Нога Нокти; Пакет Содржина : 30pcs x Мебел Нога Нокти.Главната Боја : Сребро На Ѕвонењ

DEN 1346.40
GLE 10pcs Гумени Црни L Облик на Мебел Покрива Агол Железо Нога Влошки 30мм x 30мм Обновено
GLE 10pcs Гумени Црни L Облик на Мебел Покрива Агол Железо Нога Влошки 30мм x 30мм

Име На Производ : Мебел Нога Маска;.Материјал : Гума; Боја : Црна.Вкупна Големина : 34 x 34 x 28mm / 1.3" x 1.3" x 1.1" (L*W*H);

DEN 263.76
Odizli Мебел Силикон Заштита Маска, Силикони Стол Нога Капи Подлога Маса Нозе Маска, Носат-Отпорни, & Не Се Лизга Кат Заштитник Обновено
Најголемиот дел Хардвер BH01175 3/4 x 1/8 Само Лепило Круг Чувствува Влошки, Пакет на 24, Беж Обновено
Најголемиот дел Хардвер BH01175 3/4 x 1/8 Само Лепило Круг Чувствува Влошки, Пакет на 24, Беж

Дел од голем број на тешки само лепило чувствува подлоги со различни намени.Обезбедува заштита за тешко

DEN 0.00
Adsamm | 90 x авто-стап чувствува влошки | 0.98 x 1.97 (25x50 mm) | бела | правоаголна | самолепливи мебел глајд модели Обновено
Adsamm | 90 x авто-стап чувствува влошки | 0.98 x 1.97 (25x50 mm) | бела | правоаголна | самолепливи мебел глајд модели

Повеќенаменски користат за мала до средна тежина мебел, како мебел глајд модели, чаир глајд модели, чаи�

DEN 594.24
Ришелје Хардвер - 93601 - Пакет од 48 Единици - ЕКО FELTAC Круг Чувствува Влошки - Црниот Финиш Обновено
Ришелје Хардвер - 93601 - Пакет од 48 Единици - ЕКО FELTAC Круг Чувствува Влошки - Црниот Финиш

Дијаметар : 1.141732".Се препорачува површини : Плочка / Керамички / Линолеум, Тврдо / Ламинатни.Чувствував ти�

DEN 253.20
Adsamm / 210 x авто-Стап Чувствува Влошки/Ø 1.18 (Ø 30 mm) / Зелена/Рунда/самолепливи Мебел глајд модели со Чувствува Дебелина Обновено
Juvielich Чувствува Подлога Ноктите Круг Ноктите на Мебел Чувствува Влошки Кат Заштитници за Мебел Нозе Дрвен Стол Табела Обновено
Чувствував Мебел се Тркалаат, Влошки со Лепило Подлога, Заштитник за Подови, Софи, Светилки, Лулка Столици, Каучи, Табели, Обновено