Picquic 47106 ЦРТИЧКА 7 мулти-малку шрафцигер со седум делови, буџет-friendly возачот, Светла Портокалова Нетранспарентно

Picquic 47106 ЦРТИЧКА 7 мулти-малку шрафцигер со седум делови, буџет-friendly возачот, Светла Портокалова Нетранспарентно

DEN 396.00

Обновено

Достапно за нарачка

Станува стандард со седум 2" долго хексадецимален моќ битови (R1, R2, P1, P2, P3 3/16" слот, 1/4" слот).На 1/4" хексадецимален прави ЦРТИЧКА 7 бита идеален за употреба во вежби и влијанието на возачите. Притисни на стариот малку преку нова мрежа channel (од задниот дел на шрафцигер).Направен во Канада.Пократкото, 2" моќ на битови се прецизност-машински и најтврдокорните да му се спротивстават на години на употреба.Пократкото, 2" моќ на битови се прецизност-машински и најтврдокорните да му се спротивстават на години на употреба.Инстант малку се промени-продавница систем за максимална удобност.Ретки земјата магнет цврсто држи работат малку во месо тело. Отстранување на работа малку од месо тело.

Избор на клиент

TEKTON Torx Тешко се Справи со Шрафцигер Сет, 6-Парче (T10-T30) | DST93010 Обновено
TEKTON Torx Тешко се Справи со Шрафцигер Сет, 6-Парче (T10-T30) | DST93010

Вклучува 6pc стандард 4 инчен screwdrivers : T10, T15, T20, T25, T27, T30 Torx.Издржливи се справи изработени од стакло армиран

DEN 0.00
Klein Алатки 32715 Прилагодлива Должина Замена Сечилото Сет 3-Пакет Обновено
Klein Алатки 32715 Прилагодлива Должина Замена Сечилото Сет 3-Пакет

Замена ножеви за прилагодлива должина шрафцигер се справи.Секој вратило се прилагодува во рок од 4Инчен

DEN 1752.00
EuisdanAA 1000v Дупчиња Изолирани Магнетни Совет Електрични Шрафцигер 5мм х 75mm(Destornillador eléctrico де punta magnética Обновено
EuisdanAA 1000v Дупчиња Изолирани Магнетни Совет Електрични Шрафцигер 5мм х 75mm(Destornillador eléctrico де punta magnética

Спецификација : Име на Производ : Дупчиња Изолирани Screwdriver Material : CRV, PVC, ПОЛИПРОПИЛЕН+PTRTip Големина : 5mm; Volts :

DEN 0.00
Шрафцигер Дупчиња 5/16 6 Хексадецимален со Хексадецимален да се Зајакнат (Случај од 10) Обновено
Шрафцигер Дупчиња 5/16 6 Хексадецимален со Хексадецимален да се Зајакнат (Случај од 10)

Шрафцигер Совет Стил : Корекција Дупчиња, Објект : Шрафцигер, месо тело Облик : Хексадецимален со Хексаде

DEN 6761.76
Мини Дупчиња и Филипс Шрафцигер Сет, PH00 Крстот Главата и 2.0 mm Рамна Глава Шрафцигер за Електроника Поправка Обновено
Мини Дупчиња и Филипс Шрафцигер Сет, PH00 Крстот Главата и 2.0 mm Рамна Глава Шрафцигер за Електроника Поправка

Комплет вклучува 1x PH00 Филипс шрафцигер и 1x 2.0 mm Рамна глава шрафцигер.Шрафцигер материјал : #45 челик + пла�

DEN 95.76
ZLDGYG KYDYG Шрафцигер Поставите 58 во 1 Прецизност Шрафцигер Поставите Пренослив Телефон Лаптоп Алатки за Reparing Обновено
ZLDGYG KYDYG Шрафцигер Поставите 58 во 1 Прецизност Шрафцигер Поставите Пренослив Телефон Лаптоп Алатки за Reparing

8 Напрсток : TH0.Не се лизга гумени дизајн на дршката може да се управува удобно, таа, исто така доаѓа со топ

DEN 0.00
uxcell 2 Парчиња 6.5 mm Дупчиња Магнетни Шрафцигер 5 Круг Окно Не се Лизга Зелена+Жолта Рачка Обновено
uxcell 2 Парчиња 6.5 mm Дупчиња Магнетни Шрафцигер 5 Круг Окно Не се Лизга Зелена+Жолта Рачка

【Големина】6.5 mm дупчиња шрафцигер со 5 инчен (125mm) круг на вратило 【Материјал】Премиум Хромvanadium челик ме�

DEN 227.76
5pcs 7mm Магнетни Вежба Малку Адаптер, Алатка Челик, Електрични Шрафцигер Магнетни Хексадецимален Socket Обновено
5pcs 7mm Магнетни Вежба Малку Адаптер, Алатка Челик, Електрични Шрафцигер Магнетни Хексадецимален Socket

ВКУПНА ДОЛЖИНА : Околу 65mm / 2.6 во(± 1mm).Особено погоден за завртки или ореви со многу тесен вртење позициј�

DEN 0.00
Urrea 9635 8-Инчен Круг Месо Тело Килибар Се Справи Со Шрафцигер, 3/16-Инчен Обновено
Urrea 9635 8-Инчен Круг Месо Тело Килибар Се Справи Со Шрафцигер, 3/16-Инчен

Висока издржливост транспарентен Fluted пластична рачка.Микроод легиран челик месо тело нуди максимална �

DEN 359.52
11 Компјутери Carburetor Прилагодување Алатка Шрафцигер за Полнење за Заедничка 2 Циклус Carburator Прилагодување Мал Мотор Обновено
Fluke ISQS2 Изолирани Квадрат Шрафцигер 2, 5, 1000V Обновено
Fluke ISQS2 Изолирани Квадрат Шрафцигер 2, 5, 1000V

Ергономски се справи со што се прилагодува на корисникот страна, предизвикува помалку вирус и работа на

DEN 1452.00
Blackhawk Со Прото ST-TT27-4 TT27 Подесувате Torx Шрафцигер, 4-Инчен Обновено
Blackhawk Со Прото ST-TT27-4 TT27 Подесувате Torx Шрафцигер, 4-Инчен

Blackhawk со Прото Подесувате Torx Шрафцигер TT27 x 4".Triматеријал ергономски обликувани рачки околу бар.Висока ј�

DEN 0.00
Алат Полу-автоматска Воздух Серија, Претходно вртежен момент Пневматски Шрафцигер Индустриски Одделение Рака Алатка Обновено
Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 50mm Torx T35 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален Обновено
Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 50mm Torx T35 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален

Погоден за домашни, авто поправка, отворен и за други работни места, screwdrivers да ги реши сите ваши грижи.Им�

DEN 0.00
qiguch66 6.35 mm Преносни Универзална Метал Шрафцигер Малку Магнетен Прстен - Црвена Обновено
qiguch66 6.35 mm Преносни Универзална Метал Шрафцигер Малку Магнетен Прстен - Црвена

) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку пои�

DEN 0.24
Klein Алатки 32235 Мулти-Малку Моќ Возачот Битови, се Вклопува Klein Префрлете се Вози Рачка или Било која Власт Алатка, Обновено
Нови Сонда за Ултразвучно Homogenizer Sonicator Процесор Homogenizer Додатоци (Φ13mm) Обновено
Нови Сонда за Ултразвучно Homogenizer Sonicator Процесор Homogenizer Додатоци (Φ13mm)

Сонда за Ултразвучно Homogenizer Sonicator Процесор Homogenizer Додатоци.Испорака Тежина : 2.2 килограми.Можете да избер

DEN 0.00
Стенли Рака Алатки 66-344 4-Во-1 Би-Материјал Џеб Возачот Обновено
Стенли Рака Алатки 66-344 4-Во-1 Би-Материјал Џеб Возачот

Стенли 4 во1 Рачен Шрафцигер, Црно 4во1 Рачен Шрафцигер нуди четири прецизност возачи во една алатка.Удоб

DEN 185.04
X-DREE 6.5m_m Магнетни Совет 3i_n Долго Круг Вратило Дупчиња Рамна Глава Шрафцигер 18cm Должина(Punta magnética де 6,5 Обновено
X-DREE 6.5m_m Магнетни Совет 3i_n Долго Круг Вратило Дупчиња Рамна Глава Шрафцигер 18cm Должина(Punta magnética де 6,5

Главен Материјал : Хром Vanadium Челик, Пластика, Гума; Пакет Содржина : 1 x Дупчиња Шрафцигер; Име на Производ

DEN 0.00
Преносни Лента Со Алатки Лента Со Алатки Се Справи Со Чашката Шрафцигер Малку Сет Домаќинство Хардвер Поправка, Одржување Обновено