DynaSun Комплет SB1007 Флеш 40x60cm 16x24 инчен Ултра Лесни Количка за Преносни Softbox E27 Држачот за Флеш Сијалица

DynaSun Комплет SB1007 Флеш 40x60cm 16x24 инчен Ултра Лесни Количка за Преносни Softbox E27 Држачот за Флеш Сијалица

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Карактеристики на производот Soft Box SB1007 Димензија : 16"x24" (40x60cm) Завртка за Студио Флеш : E27 се Префрлите интегрирани W803 Max Дел Дијаметар : 0.Велкро-прикачите поклопецот diffusers и ќе завршиш.WOF4001 Моќ Опсег 45 WS Студио Флеш Водич Број 26m ISO 100 Температура на Бојата 5500-5600k Флеш Времетраење 1/1000.W803 Max Дел Дијаметар : 0.5 mm) Максимална висина : 86.Dyna Sun Комплет SB1007 Флеш 40x60cm 16x24" Професионални Комплет Ултра-Лесни Виткање Softbox со E27 Носителот, Стојат, Блиц за Monolight Сијалица за Фото Студио за Видео и Фотографија Опис Soft Box SB1007 40x60 На Dyna Sun Softbox SB1007 е брзо да се соберат во помалку од 60 секунди.Soft Box SB1007 Димензија : 16"x24" (40x60cm) Завртка за Студио Флеш : E27 се Префрлите интегрирани.Алуминиум легура изградба значи дека тие се силни уште мала тежина.5 mm) Максимална висина : 86.Собори на чадор-како жица рамка и кутија се појавува отворен и се заклучува тесни.

Избор на клиент

Про Студио Решенија EZ Про Убавина Јадење Лента Кутија softbox 12x56 со Speedring Вметнете, на Multiblitz Varilux Strobe Обновено
Про Студио Решенија EZ Про Убавина Јадење Лента Кутија softbox 12x56 со Speedring Вметнете, на Multiblitz Varilux Strobe

24 Месец Производство Гаранција.На дифузија панели можат да се чуваат на местото за време на однесе долу,

DEN 0.00
Neewer 48 инчи/120 Сантиметри Octagonal Softbox со S-Тип на Заградата на Носителот (со Bowens Планината) и Носи Торба за Обновено
Neewer 48 инчи/120 Сантиметри Octagonal Softbox со S-Тип на Заградата на Носителот (со Bowens Планината) и Носи Торба за

), Softboxes(Bowens планината поддржани), Убавина јадење(Bowens планината поддржани), Рефлектор чадор, и така натаму

DEN 0.00
Neewer 32 инчи /80 сантиметри Octagon Softbox Octagonal Speedlite, Студио Флеш, Speedlight Чадор Softbox со Носи Торба Обновено
Neewer 32 инчи /80 сантиметри Octagon Softbox Octagonal Speedlite, Студио Флеш, Speedlight Чадор Softbox со Носи Торба

Тоа е мека кутија кога се шират и како чадор кога се преклопени, лесен за употреба.Капата тело направени

DEN 1349.04
Мека Кутија Мрежи (3 Големини) Обновено
Мека Кутија Мрежи (3 Големини)

Мека Кутија Мрежи (3 Големини).40° Медиум Мека Кутија Мрежи се направени од најлонwebbed ткаенина за да бидат

DEN 0.00
Химера Супер Про Плус Плитки Банка Softbox со Сребро Внатрешни работи, Средни 36x48 Обновено
Химера Супер Про Плус Плитки Банка Softbox со Сребро Внатрешни работи, Средни 36x48

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 8304.96
GODOX 32x32 80x80cm Преносни Расклопна Мрежа Softbox со S-Тип Заградата Bowens Планината Држачот за Камерата Фотографија Обновено
GODOX 32x32 80x80cm Преносни Расклопна Мрежа Softbox со S-Тип Заградата Bowens Планината Држачот за Камерата Фотографија

Мрежа е направена од црна ткаенина, со саќестил на дизајн и пораби околу краевите, може да се соодветно п

DEN 1103.76
Сокол Очи RX-120TDX 600W LED Тркалаат-Flex Мат Фото Студио Осветлување со Саќе Мрежа Softbox Bi-Боја 3000-5600K Прилагодливи Обновено
Сокол Очи RX-120TDX 600W LED Тркалаат-Flex Мат Фото Студио Осветлување со Саќе Мрежа Softbox Bi-Боја 3000-5600K Прилагодливи

RXTDX верзија е вграден со DMX функција, со DMX влезни и излезни порти, тоа може да биде поврзана на DMX конзола �

DEN 0.00
Youanshanghang Камера Додатоци 20cm Универзална Octangle Стил Флеш Виткање Мека Кутија, Без Блиц Светлина Носителот,(Црна Обновено
Youanshanghang Камера Додатоци 20cm Универзална Octangle Стил Флеш Виткање Мека Кутија, Без Блиц Светлина Носителот,(Црна

20cm Универзална Octangle Стил Флеш Виткање Мека Кутија, Без Блиц Светлина Носител(Црна + Бела) 1 Сосема нов и в�

DEN 0.00
Homyl 24x24 Фотографија Softbox Светлина Осветлување Фото Рефлектор Опрема Плоштадот Саќе Мрежа за Студио Strobe Блиц Светлина Обновено
readygo Камера Додатоци, Фотографска Опрема Преносни Флеш Виткање Мека Кутија, Без Блиц Светлина Носителот, Големина: 15 Обновено