Големи Гумени Браник 7/8 Дијаметар x 17/32 Висина со Челик за Миење СДР Гума Браник со Заоблени Топ - Силна Трајни Браник 3/16 Монтажа Дупка (4)

Големи Гумени Браник 7/8 Дијаметар x 17/32 Висина со Челик за Миење СДР Гума Браник со Заоблени Топ - Силна Трајни Браник

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Издржливи.Висок Квалитет на СДР Гума.Малку Заоблени Врвот.Апсорбира Вибрации.Штити Површини од Оштетување.Дијаметар 7/8" Висина 17/32" Завртки Дупка со Дијаметар 3/16" Висина од дното на браник до врвот на миење 1/4" - Дијаметар на горниот дел од дупка ( за завртка Главата ) 3/8" Тешко СДР Гума Браник со вграден челик за миење Durometer Цврстина е 70 A - Температура опсег од 0° до +180° F. - Материјал е не-означување. - Завртки не се вклучени. - Црна СДР Гума.

Избор на клиент

Мали 1/2 Кол и Екстра Мали 3/8 Кол Силиконска Гума Браници со Нерѓосувачки Челични Навртки (24 Парчиња) (Мали 1/2, Јасно, Обновено
Мебел Силикони Подлога, Против Пролизгување на Силиконски Мат Анти‑нула Анти‑шок за Прикаже Полици за Хардверски Додатоци Обновено
Браник, 15/16 Во, Црна, Гума, Пакет од 10, Пакет на 5 Обновено
Браник, 15/16 Во, Црна, Гума, Пакет од 10, Пакет на 5

Предмет : Браник.Боја : Црна.База Кол : 15 / 16".Висина : 5 / 8".Ширина : 5 / 8".Спецификации : Предмет : Bumper Color : Black Base

DEN 0.00
Scicalife Силикон Моќ Rectifier Диоди DIY Професионално Поврзување Rectifier Диоди Опрема Занает Прибор за Домашна Продавница Обновено