E-извонредни 2 парчиња Правосмукалка Адаптер Устата Млазницата Главата Почиста Конверзија Додаток 1-3/8 да 1-1/4 Вакум Црево Адаптер 35mm на 32-милиметри Црево Редуктор Ко

E-извонредни 2 парчиња Правосмукалка Адаптер Устата Млазницата Главата Почиста Конверзија Додаток 1-3/8 да 1-1/4 Вакум

DEN 239.76

Обновено

Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетни PP пластика, издржливи, долг животен век.Едноставен за инсталација и употреба.Може да се користи на мокра или сува пикап.Во прилог на правосмукалка адаптер е лесен за употреба и не бара никакви други алатки, само вметнете го цревото во адаптер за да се заврши.Се користи за да се поврзете vacuums главниот дел и флексибилни вакуум четка или млазницата.Мала Глава Надворешен Дијаметар : 32-милиметри/1-1/4 Inch; Голема Глава Внатрешен Дијаметар : 35/1-3/8 Inch; Количина : 2 парчиња.Материјал : ПП Пластични Мала Глава Надворешен Дијаметар : 32-милиметри/1-1/4 Inch Голема Глава Внатрешен Дијаметар : 35/1-3/8 Inch Боја : Црна Пакет Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Вакум Црево Адаптер.

Избор на клиент

Dorman H620190 Совозачот Страна Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Џип Модели Обновено
Dorman H620190 Совозачот Страна Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Џип Модели

Идеална замена прецизностконструиран за да одговара на изведбата на оригиналниот кочница црево за пос

DEN 0.00
Highcraft GUHD-TT38-48D Гас Линија Црево 1/2 К. Г. x 48 Должина со 0.5 во. FIP x MIP Фитинг, Соголени од не ' Рѓосувачки Обновено
Highcraft GUHD-TT38-48D Гас Линија Црево 1/2 К. Г. x 48 Должина со 0.5 во. FIP x MIP Фитинг, Соголени од не ' Рѓосувачки

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Highcraft Фен Гас Конектор е Изградена со не ' Рѓосувачки Челик 304 за Одлична Отпорност

DEN 274.56
Перисталтиката Пумпа Цевка, Висока Солза Сила Силикони Стареење Доказ Пумпа Цевка Цевка Зелени за Инженер за Обработка Обновено
uxcell Најлон Линија Цевка Цевка, 2mm(0.07) ID x 3мм(0.11) OD 1m PA6 Најлон Цевка Пневматски Воздушна Кочница Цевки за Обновено
uxcell Најлон Линија Цевка Цевка, 2mm(0.07) ID x 3мм(0.11) OD 1m PA6 Најлон Цевка Пневматски Воздушна Кочница Цевки за

►【АПЛИКАЦИЈА】 Широко се користи во воздух, вода, масло инструмент линии, нафтени цевководи, хидраулич�

DEN 0.00
uxcell Пневматски Воздух Цевки, 6mm OD x 4mm ID 6m(236 Инчи) СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Цевка Цевка Сина Обновено
uxcell Пневматски Воздух Цевки, 6mm OD x 4mm ID 6m(236 Инчи) СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Цевка Цевка Сина

Име на производ : СТП Air Tubing;Материјал : Полиуретан(СТП); отпорни на Топлина : 40 C на +80 C ( Нехемиски Гас Прос�

DEN 311.76
Западен ПретпријатијаQDB34, П. В. Штекер & Plug/ИНЕРТЕН/Црево Обновено
Западен ПретпријатијаQDB34, П. В. Штекер & Plug/ИНЕРТЕН/Црево

На тип на производ е П В ГРЛО & Plug / ИНЕРТЕН / Црево.Направен во сад.Произведени од страна на Западните Пре�

DEN 750.96
Bettomshin 4Pcs 3.28 Ft Должина Пневматски Воздух Цевки 0.16ID x 0.24OD, СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Црево Обновено
Bettomshin 4Pcs 3.28 Ft Должина Пневматски Воздух Цевки 0.16ID x 0.24OD, СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Црево

8 MPa Package Содржина 4 x Пневматски Воздух Tubing As Вода Pipe Our СТП цевка може да се користи како вода цевка за теч�

DEN 0.00
WYNNsky Гума Олово-во Воздух Црева, 3/8 X 30 (во 1/4. MNPT Топката Вртливата x 1/4 во. FNPT Завршува), 300 PSI, Црвена Обновено
WYNNsky Гума Олово-во Воздух Црева, 3/8 X 30 (во 1/4. MNPT Топката Вртливата x 1/4 во. FNPT Завршува), 300 PSI, Црвена

1 / 4 во.MNPT Топката Вртливата x 1 / 4 во.FNPT Завршува.Max.работен притисок е 300 PSI.Флексибилни гума останува мека

DEN 0.00
JGB Претпријатија A009-0242-0100 Goodyear Wingcraft Црево, 1-1/2 x 100', Машки Спојки, 300 psi Работен Притисок, -35 Степен Обновено
JGB Претпријатија A009-0242-0100 Goodyear Wingcraft Црево, 1-1/2 x 100', Машки Спојки, 300 psi Работен Притисок, -35 Степен

Црна Нитрилна синтетички каучук цевка.Црна Wingprene (ORS) статични dissipating / static проводници синтетички гумени �

DEN 0.00
ГМ Вистински Делови 15711830 Совозачот Страна Кочница Задна Хидраулични Цевка Собрание Обновено
ГМ Вистински Делови 15711830 Совозачот Страна Кочница Задна Хидраулични Цевка Собрание

Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведени со генетски модифицираните Оригинална Опре

DEN 358.08
YYQTGG Одлична Компресор за Воздух Линија Црево, 30m Изработени од ПВЦ и Јаглероден Челик Црева Систем Слој Црево Структура Обновено
Thermoid 22564882111 NBR Кобра мазут Испорака на Нафта Црево, Заедно, 250 psi, 100' Должина, 1-3/8 Цревото ID, 1-7/8 Цревото Обновено
Thermoid 22564882111 NBR Кобра мазут Испорака на Нафта Црево, Заедно, 250 psi, 100' Должина, 1-3/8 Цревото ID, 1-7/8 Цревото

Кобра Мазут Испорака На Нафта За Снег.Заедно 13 / 8" Цревото ID 17 / 8" Цревото OD 100' Должина.Thermoid 22564882111 Кобра ма

DEN 525.60
Bettomshin 2 парчиња Пневматски Воздух Цевки 0.16ID x 0.24OD x 3.28 Ft СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Црево Обновено
Bettomshin 2 парчиња Пневматски Воздух Цевки 0.16ID x 0.24OD x 3.28 Ft СТП Полиуретан Воздушниот Компресор Цевки Црево

【АПЛИКАЦИЈА】 СТП Цевка цевка се Користи опсег : Пневматски пневматски алатки; Инструменти,механички г�

DEN 0.00
Оригиналниот Безбедност Св 6 Метри Висок Степен на Цревото, 3/4 Вентил Св - Авто Priming Пумпа Трансфери 6 Литри на Течност Обновено
Dorman H380773 Задната страна на Центарот Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Dodge Модели Обновено
Dorman H380773 Задната страна на Центарот Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Dodge Модели

Идеална замена прецизностконструиран за да одговара на изведбата на оригиналниот кочница црево за пос

DEN 402.96
Reelcraft 50 ft. ПВЦ Воздух Црева, Макс. Притисок: 300 psi, Црвено - 601021-50 1 Обновено
Reelcraft 50 ft. ПВЦ Воздух Црева, Макс. Притисок: 300 psi, Црвено - 601021-50 1

Објект : Повеќенаменски Воздух Црева.Заедно Собранието / Рефус : Заедно Собранието.Внатре Кол : 1 / 2".Долж

DEN 1125.60