GEARWRENCH 2 Позиција Ratcheting Шрафцигер со Интегриран Светлина, Вклучува 6 Бита - 82788

GEARWRENCH 2 Позиција Ratcheting Шрафцигер со Интегриран Светлина, Вклучува 6 Бита - 82788

DEN 470.40

Обновено

Достапно за нарачка

6" рачка има простор за до 12 бита.Чашката Вратило Адаптери : 1/4" x 3-1/2", 1/4" x 6, & 1/4" x 10".Магнетни Малку Шахти : 1/4" x 3-1/2", 1/4" x 6, & 1/4" x 10". 2-позициско - Директно или Пиштол Зафат. 4-1/2" Вратило Обезбедува Пристап.Резултатот е зголемување на продуктивноста за оние кои се бават Gear Wrench алатки во нивната кутија.Ергономски обликувани рачки помогне да се намали рака замор.Флексибилни Штекер Вратило Адаптери : 1/4" x 6" & 1/4" x 11".Gear Wrench воведе оригиналниот патентиран пет-степен ratcheting клуч во 1996 година и за многу брзо стана одат-да бренд за професионална автомобилски техничари.

Избор на клиент

11 Компјутери Carburetor Прилагодување Алатка Шрафцигер за Полнење за Заедничка 2 Циклус Carburator Прилагодување Мал Мотор Обновено
Utoolmart У Совет Шрафцигер,45 Челик, Магнетни Шрафцигер,2.8 mm / 0.11-инчен Совет Кол,Поправка Алатка За Рака-на одлуки, Обновено
Utoolmart У Совет Шрафцигер,45 Челик, Магнетни Шрафцигер,2.8 mm / 0.11-инчен Совет Кол,Поправка Алатка За Рака-на одлуки,

Направени од 45# челик за супериорна цврстина кои го намалуваат носат испис и гарантира долговечност.3inch

DEN 134.16
TEKTON Torx Тешко се Справи со Шрафцигер Сет, 6-Парче (T10-T30) | DST93010 Обновено
TEKTON Torx Тешко се Справи со Шрафцигер Сет, 6-Парче (T10-T30) | DST93010

Вклучува 6pc стандард 4 инчен screwdrivers : T10, T15, T20, T25, T27, T30 Torx.Издржливи се справи изработени од стакло армиран

DEN 0.00
EuisdanAA 1000v Дупчиња Изолирани Магнетни Совет Електрични Шрафцигер 5мм х 75mm(Destornillador eléctrico де punta magnética Обновено
EuisdanAA 1000v Дупчиња Изолирани Магнетни Совет Електрични Шрафцигер 5мм х 75mm(Destornillador eléctrico де punta magnética

Спецификација : Име на Производ : Дупчиња Изолирани Screwdriver Material : CRV, PVC, ПОЛИПРОПИЛЕН+PTRTip Големина : 5mm; Volts :

DEN 0.00
5pcs 7mm Магнетни Вежба Малку Адаптер, Алатка Челик, Електрични Шрафцигер Магнетни Хексадецимален Socket Обновено
5pcs 7mm Магнетни Вежба Малку Адаптер, Алатка Челик, Електрични Шрафцигер Магнетни Хексадецимален Socket

ВКУПНА ДОЛЖИНА : Околу 65mm / 2.6 во(± 1mm).Особено погоден за завртки или ореви со многу тесен вртење позициј�

DEN 0.00
Завртка Возачот, Реверзибилна Пневматски Screwdrivers Прицврстување Алатка Висока Torsion 8000rpm за Мебел Собранието за Обновено
Завртка Возачот, Реверзибилна Пневматски Screwdrivers Прицврстување Алатка Висока Torsion 8000rpm за Мебел Собранието за

Функција : 1., за мебел собранието, механичка поправка, итн Висока Ефикасност : Без оптоварување брзина е 8

DEN 2397.36
X-DREE 6.5m_m Магнетни Совет 3i_n Долго Круг Вратило Дупчиња Рамна Глава Шрафцигер 18cm Должина(Punta magnética де 6,5 Обновено
X-DREE 6.5m_m Магнетни Совет 3i_n Долго Круг Вратило Дупчиња Рамна Глава Шрафцигер 18cm Должина(Punta magnética де 6,5

Главен Материјал : Хром Vanadium Челик, Пластика, Гума; Пакет Содржина : 1 x Дупчиња Шрафцигер; Име на Производ

DEN 0.00
YDHWY 41 во 1 Шрафцигер S2 Магнетни Делови Ratchet Клуч Screwdrivers Комплет DIY Домаќинство Поправка Алатка Обновено
YDHWY 41 во 1 Шрафцигер S2 Магнетни Делови Ratchet Клуч Screwdrivers Комплет DIY Домаќинство Поправка Алатка

Материјал : Хромvanadium Челик.Со 28 битови и 9 ракави, тоа лесно може да се справи со сите видови на мебел, еле�

DEN 0.00
GEARWRENCH 1/4 Вози вртежен момент Шрафцигер 1-6Nm - 89621 Обновено
GEARWRENCH 1/4 Вози вртежен момент Шрафцигер 1-6Nm - 89621

Дизајнирани за електрични сервис и монтажа апликации.Заклучување на вредноста јака овозможува лесно п�

DEN 0.00
ДДП СЕТ НА 7 ЗАВРТКА ВОЗАЧИ SURGI ГЛАВАТА 4.5 ММ ОРТОПЕДСКИ ИНСТРУМЕНТИ Обновено
ДДП СЕТ НА 7 ЗАВРТКА ВОЗАЧИ SURGI ГЛАВАТА 4.5 ММ ОРТОПЕДСКИ ИНСТРУМЕНТИ

СЕТ НА 7 ЗАВРТКА ВОЗАЧИ SURGI ГЛАВАТА 4.5 ММ ОРТОПЕДСКИ ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧ�

DEN 0.00
Стенли 60-004 Стандард Fluted Стандард Дупчиња Совет Шрафцигер, 1/4 Инчи X 4 Инчен Обновено
Стенли 60-004 Стандард Fluted Стандард Дупчиња Совет Шрафцигер, 1/4 Инчи X 4 Инчен

Ергономски дизајнирана рачка за удобен зафат.Легиран челик никел заштитени ножеви за долг живот.Појача

DEN 0.00
DEWALT DCF620BR 20V MAX XR Cordless Литиум-Јонска Brushless Base Шрафцигер (Голи Алатка) (Обновена) Обновено
DEWALT DCF620BR 20V MAX XR Cordless Литиум-Јонска Brushless Base Шрафцигер (Голи Алатка) (Обновена)

До 4,400 вртежи во минута обезбедува поголема брзина отколку DW272 corded screwgun.DEWALTизградена brushless мотор испорач

DEN 1382.40
Шрафцигер Дупчиња 5/16 6 Хексадецимален со Хексадецимален да се Зајакнат (Случај од 10) Обновено
Шрафцигер Дупчиња 5/16 6 Хексадецимален со Хексадецимален да се Зајакнат (Случај од 10)

Шрафцигер Совет Стил : Корекција Дупчиња, Објект : Шрафцигер, месо тело Облик : Хексадецимален со Хексаде

DEN 6761.76
uxcell PH3 Филипс / 8.6 mm Дупчиња Магнетно Влијание Шрафцигер Сет од 2 Парчиња со 9-Инчен Cr-v Вратило и Хексадецимален Обновено
uxcell PH3 Филипс / 8.6 mm Дупчиња Магнетно Влијание Шрафцигер Сет од 2 Парчиња со 9-Инчен Cr-v Вратило и Хексадецимален

【ГОЛЕМИНА】#3 филипс и 8.6 mm дупчиња шрафцигер со 9 инчен (230mm) хексадецимален вратило 【МАТЕРИЈАЛ】Премиум

DEN 491.76
Мини Дупчиња и Филипс Шрафцигер Сет, PH00 Крстот Главата и 2.0 mm Рамна Глава Шрафцигер за Електроника Поправка Обновено
Мини Дупчиња и Филипс Шрафцигер Сет, PH00 Крстот Главата и 2.0 mm Рамна Глава Шрафцигер за Електроника Поправка

Комплет вклучува 1x PH00 Филипс шрафцигер и 1x 2.0 mm Рамна глава шрафцигер.Шрафцигер материјал : #45 челик + пла�

DEN 95.76
Blackhawk Со Прото ST-TT27-4 TT27 Подесувате Torx Шрафцигер, 4-Инчен Обновено
Blackhawk Со Прото ST-TT27-4 TT27 Подесувате Torx Шрафцигер, 4-Инчен

Blackhawk со Прото Подесувате Torx Шрафцигер TT27 x 4".Triматеријал ергономски обликувани рачки околу бар.Висока ј�

DEN 0.00
10 Компјутери/Set Шрафцигер Битови, Компактен Едноставен за Употреба Ѕвезда Шрафцигер Битови, Практични за Мобилни Телефони, Обновено
Picquic 47106 ЦРТИЧКА 7 мулти-малку шрафцигер со седум делови, буџет-friendly возачот, Светла Портокалова Нетранспарентно Обновено
Katzco Црвено Прецизност Magnetizer и Demagnetizer - 3 Pack - за Screwdrivers, Навртки, Вежба Битови, Приклучоци, Навртки, Обновено
Katzco Црвено Прецизност Magnetizer и Demagnetizer - 3 Pack - за Screwdrivers, Навртки, Вежба Битови, Приклучоци, Навртки,

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Без батерии или електрични потребно.Да magnetize алатка, едноставно излизгајте низ цента�

DEN 0.00
4 Парчиња Пенкало Шрафцигер Multitool Корисна Алатка 8 во 1 Магнетни Рачен Шрафцигер Мулти Функција Мини Gadgets, Поправка Обновено
X-DREE 100mm x 20mm х 13mm T90 Torx Плоштад Главата се Вози Шрафцигер Штекер(100 мм x 20 mm х 13 милиметри T90 Torx cabeza Обновено
X-DREE 100mm x 20mm х 13mm T90 Torx Плоштад Главата се Вози Шрафцигер Штекер(100 мм x 20 mm х 13 милиметри T90 Torx cabeza

Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Вози Шрафцигер Приклучок; Име на Производ : се Вози Шрафциге�

DEN 385.44
ЦРНА+ДЕКЕР Cordless Шрафцигер, Алкална (BCF601AA) Обновено
ЦРНА+ДЕКЕР Cordless Шрафцигер, Алкална (BCF601AA)

Cordless шрафцигер карактеристики 220 ВРТЕЖИ во минута брзина за брзо возење.Продолжување вратило на батери�

DEN 0.00
uxcell 2 Парчиња 6.5 mm Дупчиња Магнетни Шрафцигер 5 Круг Окно Не се Лизга Зелена+Жолта Рачка Обновено
uxcell 2 Парчиња 6.5 mm Дупчиња Магнетни Шрафцигер 5 Круг Окно Не се Лизга Зелена+Жолта Рачка

【Големина】6.5 mm дупчиња шрафцигер со 5 инчен (125mm) круг на вратило 【Материјал】Премиум Хромvanadium челик ме�

DEN 227.76
Спец Ops Алатки за Мулти-Малку Шрафцигер, 6-во-1, Magnetized Двострано Битови, Cr-Mo Челик Вратило, 3% Донирани за Ветерани Обновено
Спец Ops Алатки за Мулти-Малку Шрафцигер, 6-во-1, Magnetized Двострано Битови, Cr-Mo Челик Вратило, 3% Донирани за Ветерани

Термички обработени S2 челик битови за 2x подолго совет живот.Magnetized, црна ops обложени совети за прецизно о�

DEN 0.00
Wiha 36791 13-Парче MagicRing Screwdrivers Држи Топката Инчен Хексадецимален Возачи Обновено
Wiha 36791 13-Парче MagicRing Screwdrivers Држи Топката Инчен Хексадецимален Возачи

Хексадецимален сечилото хромvanadium молибден челик, прекалени, тешко chromed.Magic Ring топката тешко chromed големин

DEN 0.00
Преносни Лента Со Алатки Лента Со Алатки Се Справи Со Чашката Шрафцигер Малку Сет Домаќинство Хардвер Поправка, Одржување Обновено
ASG P15 1/4 Хексадецимален Претходно вртежен момент од 1,5-15 кг Прирачник за Производство на Собранието Шрафцигер Обновено
ASG P15 1/4 Хексадецимален Претходно вртежен момент од 1,5-15 кг Прирачник за Производство на Собранието Шрафцигер

Произведен да ги исполнуваат или надминуваат точност и повторливост барањата на ISO 6789 : 2003 и ASMEB107.142004...

DEN 2109.60