Желка Шема Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Желка Шема Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

DEN 335.76

Обновено

Достапно за нарачка

МАЛА, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 3 во W x 4.Тековната:≤25 MA; 4.5 во D x 2 H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Добро дизајниран мини outlook е простор-за заштеда на енергија и не го блокира дното штекер за други уреди.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на до во текот на ноќта и не морале да го вклучите светлата да се разбуди другите нагоре, го осветлуваат сите пречки во собата.Велат здраво на лесен, безбеден и удобен живот во текот на ноќта.Net Тежина:60g; 6.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Димензија:3 во W x 4.5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се грижите за сијалицата заменете.Издржливи и Сигурен : Со високо квалитетни пластични, ова pack 2 led ноќ светлина има долго .МУЛТИ-ЦЕЛ : Ова ДОВЕДЕ ноќ светлина е совршен за бања, спална соба, ходникот, скали, кујна, дневна соба, и детска соба, се создаде безбедноста на околината, исто така, преносни за патување.Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Стандард се Користи Затворен Вентил, Остава 2 Штекер Слободни За Други Уреди.Велат good-bye да bumping во пречки во темница.Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со батерии кои можат да станат dimmer, бидејќи на ниска моќност, светлината на овој приклучок во светилка е супер стабилна.Не Вклучувајте Дизајн Со својата чувствителна photocell сензор, оваа ноќ светлината автоматски се претвора во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на почетокот, вие не треба да го потсетам за да го исклучите светилка во Спецификација : 1.

1. Input Voltage:AC110-127V; 2.Output Voltage:DC2.8V; 3.Current:≤25MA; 4.Dimension:3 in W x 4.5 in D x 2 in H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Weight:60g; 6.Power:0.5W; :

Избор на клиент

Сензор Led Ноќ Светлина, Боја се Менува Plug-in LED Печурки Сон Кревет Светилка Обновено
Сензор Led Ноќ Светлина, Боја се Менува Plug-in LED Печурки Сон Кревет Светилка

Не вклучувајте, Без дополнителни батерии е потребно, Автоматски се Претвори во темнина, исклучете во св�

DEN 0.00
KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка Дома Обновено
2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Волкот Завива На Месечината со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе соба, Обновено
FlyonSea Деца Хокеј на Мраз Подароци,Хокеј на Мраз Играчки 16 Боја се Менува Деца Ноќ Светлина со Допир и Далечинска Контрола, Обновено
Слон Буда 7 Боја се Менува Ноќ Светилка 3D Атмосфера Светлина Срцето Визуелна Илузија ПРЕДВОДЕНА за Детска Играчка Роденден Обновено
Светлината на Екранот База with3D Sonic Аниме Ноќ Светлина -LED Илузија Ламба 3 Обрасци и 16 Промена на Бојата Оркестарот Обновено
Слон Ноќ Светлина Подарок за Момчиња Деца Kilgone 2 Pattern16 Боја со Далечински Управувач, Соба Декорација Слон Илузија Обновено
2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Виножито Печатење со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе соба, Кујната, Обновено
2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Виножито Печатење со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе соба, Кујната,

АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога амбиентниот светлосни станува недоволен.Се КОРИС

DEN 311.76
HooYan LED Ноќ Светлата Приклучок Во Ѕид,ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина 3000K со Smart Мрак-да-Зората Сензор,Погодна за Спалната Обновено
Печурки Светилка, Батерија Печурки Ноќ Светлина, Мулти-Боја LED Печурки Nightlight, Dimmable Печурки Nightlamp за Доење, Обновено
Печурки Светилка, Батерија Печурки Ноќ Светлина, Мулти-Боја LED Печурки Nightlight, Dimmable Печурки Nightlamp за Доење,

????[Нови ажурирани модел] 1 Вие не само што може да се контролира со рака допрете го, но, исто така, со мулти

DEN 0.00
Tommee Tippee Пингвин 2 во 1 Преносни Расадник Ноќ Светлина, Бела Обновено
Tommee Tippee Пингвин 2 во 1 Преносни Расадник Ноќ Светлина, Бела

Расадник ноќ светлина : Овој пријателски Пингвин изгледа совршено во вашиот малку сопствениот расадник

DEN 0.00
2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Вселената Соларни Systern Сонцето Земјата Приклучок во Ноќта Обновено