Sullivans , Бела Преносни Шиење Маса, Двор

Sullivans , Бела Преносни Шиење Маса, Двор

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Ова е голема маса за работа на различни занаетчиски проекти и складирање на материјали.Боја име вредност е бела.Собрание на оваа табела е потребно додатоци не се вклучени.Пакет тежина 75.0 фунти.SULLIVANS-Преносни Шиење Табела.Ова е голема маса за работа на различни занаетчиски проекти и чување на материјали!На маса е направена од светло дрво (орев) и има бела завршница.Табела огради надолу за лесно складирање има пет фиоки за чување на материјали и има casters дека заклучување надолу за лесно мобилност.Димензии : кога се отвори табела е 44x16x29 Инчен, а кога е затворен во табелата е 18-1/8x16x29 Инч.Овој пакет содржи еден пренослив дрво за шиење табела.Боја : Бела.Собрание на оваа табела е потребно додатоци не се вклучени.Увезени.

Избор на клиент

Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голем 18 x 24 Обновено
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голем 18 x 24

Табела за Бебето Заклучување Katherine.Голема маса работи со Тилт'ables.Димензии : 18" x 24".Направени од висококва

DEN 0.00
Малку Tikes Лесно Продавница Табела Обновено
Малку Tikes Лесно Продавница Табела

Места до 6 деца.Разноврсна пикник маса, исто така може да послужи како активност или се игра на маса.Вклу�

DEN 2540.64
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голема 24 x 24 Обновено
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голема 24 x 24

Заоблени предни работ за удобност, го користите како светлина кутија и лесно под складирање.Постојана и

DEN 0.00