Мини Шрафцигер Сетови, 24-во-1 Прецизност Шрафцигер Малку Сет, Рачен Шрафцигер со 24 компјутери Тешки S2 Легиран Челик Битови, Прирачник Пенкало Форма Мал Шрафцигер, До

Мини Шрафцигер Сетови, 24-во-1 Прецизност Шрафцигер Малку Сет, Рачен Шрафцигер со 24 компјутери Тешки S2 Легиран Челик

DEN 1886.40

Обновено

Достапно за нарачка

【24-во-1 Шрафцигер Поставува】Пакет се вклучени Рамен нож(SL1.5/SL2.0), Torx малку сет-без дупка(T2/T3/T4/T5/T6/T8/T9/T10), Хексадецимален(H1.5/H2.0/H2.5), Филипс(PH000/PH00/PH0/PH1), Y-форма(Y0.6), W-форма(W1.5), U-облик(U2.6), Три-Крило(TW1), Триаголник(▲2.3), Пентагон(P2/P5).Совршено одговараат за задоволување на вашите потреби за прецизна работа. 【Анти- ' Рѓа Тешки S2 Челик Битови】На Шрафцигер вежба малку е направен од тешки S2 легиран челик, цврстина на вежба малку може да се постигне 60 HRC.Тоа помага да се зголеми поголема еластичност и цврстина, со цел за подобрување на издржливост и направи не е лесно да попуштат. 【Лизга-Доказ Алуминиум Легура Тело】Имајќи опашка се покријат и да не се лизга Алуминиум справи со телото, едно тело работа е повеќе погодно.На шрафцигер капак има noiseless имајќи да се овозможи непречено вртење и лесно да се нарезници. 【Магнетно Складирање Метод】магнетното слот ќе се стави во место со "клик" кога приложување на делови и едноставно повлечете ја надвор кога се менува ти битови.Лесен за употреба, складирање и нема да изгуби на битови повторно. 【Да се исполнат Повеќе Поправка Барања】24 видови на серија главата модели може да се задоволат потребите на секојдневно одржување, како мали како очила, часовници, како голем како играчки, камери, па дури и повеќе комплексни преносни компјутери и мобилни телефони може да биде лесно да се поправи.

Избор на клиент

Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 50mm Torx T35 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален Обновено
Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 50mm Torx T35 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален

Погоден за домашни, авто поправка, отворен и за други работни места, screwdrivers да ги реши сите ваши грижи.Им�

DEN 0.00
ZS ZHISHANG 10-150 КОМПЈУТЕРИ Рака Алатка Авто Автомобил Поправка Алатка за Поставување со Случајот,Мулти-Цел Прецизност Обновено
NLKDD Шрафцигер Поставите 45 во 1 Прецизност Parafusadeira Изолирани Завртка Возачот Магнетни се Справи со Мулти Хексадецимален Обновено
Стенли 60-004 Стандард Fluted Стандард Дупчиња Совет Шрафцигер, 1/4 Инчи X 4 Инчен Обновено
Стенли 60-004 Стандард Fluted Стандард Дупчиња Совет Шрафцигер, 1/4 Инчи X 4 Инчен

Ергономски дизајнирана рачка за удобен зафат.Легиран челик никел заштитени ножеви за долг живот.Појача

DEN 0.00
Алат Полу-автоматска Воздух Серија, Претходно вртежен момент Пневматски Шрафцигер Индустриски Одделение Рака Алатка Обновено
Wiha 36791 13-Парче MagicRing Screwdrivers Држи Топката Инчен Хексадецимален Возачи Обновено
Wiha 36791 13-Парче MagicRing Screwdrivers Држи Топката Инчен Хексадецимален Возачи

Хексадецимален сечилото хромvanadium молибден челик, прекалени, тешко chromed.Magic Ring топката тешко chromed големин

DEN 0.00
DJASM wxgj Мулти-Функција Шрафцигер Сет збир на Рака Алатки за Screwdrivers Поправка Очила Мобилен Телефон, Лаптоп Обновено
DJASM wxgj Мулти-Функција Шрафцигер Сет збир на Рака Алатки за Screwdrivers Поправка Очила Мобилен Телефон, Лаптоп

24 прецизност шрафцигер глави, удобна рачка, алуминиум легура школка, магнетни малку складирање.Има 10 ви�

DEN 3028.08
Blackhawk Со Прото ST-TT27-4 TT27 Подесувате Torx Шрафцигер, 4-Инчен Обновено
Blackhawk Со Прото ST-TT27-4 TT27 Подесувате Torx Шрафцигер, 4-Инчен

Blackhawk со Прото Подесувате Torx Шрафцигер TT27 x 4".Triматеријал ергономски обликувани рачки околу бар.Висока ј�

DEN 0.00
Брод 930 Megadora +2x100 (JIS) +2 Шрафцигер 930-2-100 Обновено
Брод 930 Megadora +2x100 (JIS) +2 Шрафцигер 930-2-100

Во текот на повеќе од 100 години историја, овој рокцврста заложба за квалитет има зацврстува нашето работ

DEN 359.04
Мини Дупчиња и Филипс Шрафцигер Сет, PH00 Крстот Главата и 2.0 mm Рамна Глава Шрафцигер за Електроника Поправка Обновено
Мини Дупчиња и Филипс Шрафцигер Сет, PH00 Крстот Главата и 2.0 mm Рамна Глава Шрафцигер за Електроника Поправка

Комплет вклучува 1x PH00 Филипс шрафцигер и 1x 2.0 mm Рамна глава шрафцигер.Шрафцигер материјал : #45 челик + пла�

DEN 95.76
Klein Алатки 32235 Мулти-Малку Моќ Возачот Битови, се Вклопува Klein Префрлете се Вози Рачка или Било која Власт Алатка, Обновено
Katzco Црвено Прецизност Magnetizer и Demagnetizer - 3 Pack - за Screwdrivers, Навртки, Вежба Битови, Приклучоци, Навртки, Обновено
Katzco Црвено Прецизност Magnetizer и Demagnetizer - 3 Pack - за Screwdrivers, Навртки, Вежба Битови, Приклучоци, Навртки,

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Без батерии или електрични потребно.Да magnetize алатка, едноставно излизгајте низ цента�

DEN 0.00
Шрафцигер 60 во 1 Шрафцигер Occus одговараат 20 во 1 дел грабител алатка поставете Крпа торба - (Боја: Жолта) Обновено
Шрафцигер 60 во 1 Шрафцигер Occus одговараат 20 во 1 дел грабител алатка поставете Крпа торба - (Боја: Жолта)

Боја : Жолта.Мини,Мултифункционални.Магнетни : Yes.Навој на Главата Големина : mm.Број на модел : 80 во 1...

DEN 0.00
ДДП СЕТ НА 7 ЗАВРТКА ВОЗАЧИ SURGI ГЛАВАТА 4.5 ММ ОРТОПЕДСКИ ИНСТРУМЕНТИ Обновено
ДДП СЕТ НА 7 ЗАВРТКА ВОЗАЧИ SURGI ГЛАВАТА 4.5 ММ ОРТОПЕДСКИ ИНСТРУМЕНТИ

СЕТ НА 7 ЗАВРТКА ВОЗАЧИ SURGI ГЛАВАТА 4.5 ММ ОРТОПЕДСКИ ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧ�

DEN 0.00
Picquic 47106 ЦРТИЧКА 7 мулти-малку шрафцигер со седум делови, буџет-friendly возачот, Светла Портокалова Нетранспарентно Обновено