Буквално 94839 DVD+Rw Дискови, 4.7 Gb, 4X, W/Тенок скапоцен камен Случаи, Бисер, 10/Пакет

Буквално 94839 DVD+Rw Дискови, 4.7 Gb, 4X, W/Тенок скапоцен камен Случаи, Бисер, 10/Пакет

DEN 276.96

Обновено

Достапно за нарачка

Се продаваат како 10/Пакет.Напредни Супер-Eutectic Снимање (Напредно SERL) технологија.Разноврсна, висок капацитет за складирање.Трајни производи со супериорен архивски живот.Компатибилен со повеќето DVD-ROM дискови и ДВД носачи и друго.DVD+RW карактеристики 4.7 GB капацитет и 1 X-4 X снимање на брзина и доаѓа во скапоцен камен случаи.Доживотна гаранција.DVD+RW нуди rewritable капацитет за складирање, супериорен снимање квалитет и компатибилност со 1x да 4x DVD+RW писатели.Тоа е идеален за архивирање или правење резервни копии на 4.7 ГИГАБАЈТИ на податоци или 120 минути на DVD квалитет на видео.DVD+RW cd користи Супер Eutectic Снимање Слој (SERL) снимање боја, која ја минимизира бучавата за време на пишување/преработи циклуси и обезбедува супериорни архивски стабилност.Компатибилен со повеќето DVD-ROM дискови, како и писатели од главните DVD+R/+RW драјв.

Избор на клиент

Буквално DVD-RW 4.7 GB 4X со Брендирани Површина - 30pk Вретено, СИНО/СИВА - 95179 Обновено
Буквално DVD-RW 4.7 GB 4X со Брендирани Површина - 30pk Вретено, СИНО/СИВА - 95179

Супер Eutectic Снимање Слој (SERL) оптимизира читај / пишувај перформанси и издржливост.Може да се преработи п�

DEN 792.00
Maxell 567655 DVD-RW видео камера Rewriteable - 3 Pack скапоцен камен Случај Обновено
Maxell 567655 DVD-RW видео камера Rewriteable - 3 Pack скапоцен камен Случај

Дизајниран за употреба во DVDRW компатибилен camcorders, компјутерски дискови и видео рекордери.Може да се реп�

DEN 0.00
Sony 3DPW30R2HC 3-Pack 8cm DVD+RW со Hangtab Обновено
Sony 3DPW30R2HC 3-Pack 8cm DVD+RW со Hangtab

Удобен 3пакет.Accu CORE нула guard технологија е 100 пати повеќе отпорен на гребење од стандардните дискови се и�

DEN 0.00