DMC Тема 6-Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Многу Светло Кафеава Сива 117-3024 (12-Pack)

DMC Тема 6-Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Многу Светло Кафеава Сива 117-3024 (12-Pack)

DEN 372.96

Обновено

Достапно за нарачка

DMC 6-Вез Влакно Памук 8.7 yd-Многу Светло Кафеава Сива боја.DMC-Шест-Вез Влакно Памук.Брилијантен; шест-влакно конец направени од двојно mercerized; главен долг 100% памук влакна.Конецот се спакувани дванаесет 8.7 yd/8m skeins по кутија.Увезени.

Избор на клиент

24 Skeins Метален Везови Теми Сјајот Везови Конец Везови Конец-Крос Бод Тема Полиестер Тема Пријателство Нараквици Тема Обновено
SELCRAFT 447pcs Случајни Бои Крстот Бод Теми за DIY Шиење Занает Везови Линија Конец Skein Комплет Модел 4811 Обновено
SELCRAFT 447pcs Случајни Бои Крстот Бод Теми за DIY Шиење Занает Везови Линија Конец Skein Комплет Модел 4811

447 видови на везови конци во различни Бои.Секоја боја има Skein, секој со 6 насоки и 8 Метри.Многу погодна за �

DEN 0.00
SELCRAFT Машина Везови Теми 5500 Yds Секој 4 Месо на Ѕвонење Полиестер Тема 40wt за Повеќето Домашни Шиење Везови Машина Обновено
SELCRAFT Машина Везови Теми 5500 Yds Секој 4 Месо на Ѕвонење Полиестер Тема 40wt за Повеќето Домашни Шиење Везови Машина Обновено
SELCRAFT 50-450 Компјутери Везови Памук Конец за Шиење Skeins Крстот Бод Конец Multicolor Шиење Додатоци Дома, DIY Везови Обновено
SELCRAFT 50-450 Компјутери Везови Памук Конец за Шиење Skeins Крстот Бод Конец Multicolor Шиење Додатоци Дома, DIY Везови

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 1727.76
Вез Конец,44Pcs Везови Тема Крстови‑Бод Конец Тебе Боја, Памук, Полиестер Skeins 8 Метри Обновено
Вез Конец,44Pcs Везови Тема Крстови‑Бод Конец Тебе Боја, Памук, Полиестер Skeins 8 Метри

【Creatived Комунални】Може да се користи за крстови‑бод љубители на шие цвеќиња, овошје, животни, природни �

DEN 309.36
Lecien Јапонија 2512-212 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Сина Обновено
Lecien Јапонија 2512-212 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Сина

Бојата е Сина.Материјал тип е на памук.Направен во Јапонија.Cosmo Памук Везови Конец 8m Skein ова е шест влакно

DEN 0.00
Вез Конец, 100Pcs Везови забен Конец, Корисни Конец за Шиење, за Пребројување на Везови Теми за Бод на Децата Занает Слободен Обновено
BOKA Продавница - AAAK -Вез Конец во Собата, 150 Бои Крстот Бод Пријателство Нараквици Врзете со Конец Кантите и 37 Компјутери Обновено
DMC 417F-4095 Боја Варијации Шест Вез Влакно Коса, 8.7-Двор, Cupcake Обновено
DMC 417F-4095 Боја Варијации Шест Вез Влакно Коса, 8.7-Двор, Cupcake

DMCБоја Варијации.Боја Варијации е мултиобоени шествлакно нишка со надобоена ефектот кој го создава суп�

DEN 507.60
SELCRAFT Везови Конец во Собата, 150 Бои Крстот Бод Пријателство Нараквици Врзете со Конец Кантите и 37 Компјутери Крстот Обновено
SELCRAFT Машина Везови Теми 5500 Yds Секој 4 Месо на Ѕвонење Полиестер Тема 40wt за Повеќето Домашни Шиење Везови Машина Обновено
SELCRAFT Машина Везови Теми 5500 Yds Секој 4 Месо на Ѕвонење Полиестер Тема 40wt за Повеќето Домашни Шиење Везови Машина

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 1655.76
BOKA Продавница - Вез Конец во Собата, 150 Бои Крстот Бод Пријателство Нараквици Врзете со Конец Кантите и 37 Компјутери Обновено
SELCRAFT 14 Разновидниот Бои Памук Везови Конец Mercerized Египетски Памук Боја Варијанта, Мулти Боја Крстот Бод Занает Обновено
SELCRAFT 14 Разновидниот Бои Памук Везови Конец Mercerized Египетски Памук Боја Варијанта, Мулти Боја Крстот Бод Занает

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .10% Памук, 100% Colourfast Each skein е 8 Метри, 6

DEN 503.76
BOKA Продавница - 20 компјутери Сидро Слични DMC Везови Конец Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Обновено
DMC 6-Вез Влакно Памук Конец, Светлина Тиква Обновено
DMC 6-Вез Влакно Памук Конец, Светлина Тиква

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна...

DEN 507.60
SELCRAFT Разновидниот Памук Конец 8.7 Дворови по Skein Боја Варијанта, Везови Конец Multicolor Крстот Бод 6 Насоки Бои Обновено
SELCRAFT Разновидниот Памук Конец 8.7 Дворови по Skein Боја Варијанта, Везови Конец Multicolor Крстот Бод 6 Насоки Бои

НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.Ве молиме кликнете на следниве линкови : 100% До�

DEN 0.00
DUNRU Везови Теми Мулти Бои 100Pcs Теми Крстот Бод Памук Везови Теми за DIY Шиење Алатки Додатоци Вез (Боја : 100 Бои) Обновено
DUNRU Везови Теми Мулти Бои 100Pcs Теми Крстот Бод Памук Везови Теми за DIY Шиење Алатки Додатоци Вез (Боја : 100 Бои)

Тоа може да се користи за пријателство белегзии, рачни вез, кроскрои, уметности и занаети проекти, конец

DEN 0.00
Lecien Јапонија 2512-284 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Виолетова Обновено
Lecien Јапонија 2512-284 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Виолетова

Боја е Виолетова.Материјал тип е на памук.Направен во Јапонија.Cosmo Памук Везови Конец 8m Skein ова е шест вла

DEN 0.00
DMC Картон Конец Bobbins, 56/Pkg Обновено
DMC Картон Конец Bobbins, 56/Pkg

Направен во сад.Пакет должина : 4.25".Пакет ширина : 0.27".Пакет висина : 5.8".Се одликува со 56 картон bobbins по пак,

DEN 0.00
DMC 6-Вез Влакно Памук Конец, Светло Кафеава Обновено
DMC 6-Вез Влакно Памук Конец, Светло Кафеава

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна...

DEN 244.80
50Pcs Multicolor Слични DMC Тема Крстот Бод Памук Шиење Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY Шиење Алатки Обновено
50Pcs Multicolor Слични DMC Тема Крстот Бод Памук Шиење Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење DIY Шиење Алатки

1 Овој DIY везови тема донесува 6тема дизајн, кој е траен и не е лесно да се носат 2 Памук конец е добро дизај

DEN 1864.80
DMC 117-3713 Mouline Заробени Памук Шест Вез Влакно Конец Конец, Светлина Лосос, 8.7-Двор Обновено
DMC 117-3713 Mouline Заробени Памук Шест Вез Влакно Конец Конец, Светлина Лосос, 8.7-Двор

Шествлакно конец е направен од двојно mercerized долго главен 100процентно памучни влакна.Се состои од 6 лесно

DEN 124.32
DMC Заробени Памук Везови Конец - по Пакување од 2 Обновено
DMC Заробени Памук Везови Конец - по Пакување од 2

Бренд : DMC.Количина : по пакување од 2 Боја : 3021 Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.З�

DEN 0.00
shamjina 100pcs Везови Конец Занает Складирање Тема Пластични Крстот Бод Bobbins W/Кутија Обновено
shamjina 100pcs Везови Конец Занает Складирање Тема Пластични Крстот Бод Bobbins W/Кутија

Пластични Конец Bobbins Совршено Да ја Користите За Чување на Темата организиран И untangled.Еден Организатор К

DEN 287.76
Lecien Јапонија 2512-701 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Жолта Обновено
Lecien Јапонија 2512-701 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Жолта

Бојата е Жолта.Материјал тип е на памук.Направен во Јапонија.Cosmo Памук Везови Конец 8m Skein ова е шест влакн

DEN 1432.80
Sullivans Шест Вез Влакно Памук 8.7 Дворови-Бебе Сини 12 парче Кутија Обновено
Sullivans Шест Вез Влакно Памук 8.7 Дворови-Бебе Сини 12 парче Кутија

Земја на Потекло : Кина.Пакетот Должина на Производот е 15.75 cm.Пакетот Ширина на Производот е 5.59 cm.Пакетот

DEN 0.00