DMC Тема 6-Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Многу Светло Кафеава Сива 117-3024 (12-Pack)

DMC Тема 6-Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Многу Светло Кафеава Сива 117-3024 (12-Pack)

DEN 372.96

Обновено

Достапно за нарачка

DMC 6-Вез Влакно Памук 8.7 yd-Многу Светло Кафеава Сива боја.DMC-Шест-Вез Влакно Памук.Брилијантен; шест-влакно конец направени од двојно mercerized; главен долг 100% памук влакна.Конецот се спакувани дванаесет 8.7 yd/8m skeins по кутија.Увезени.

Избор на клиент

24 Skeins Крстот Бод Теми, Kissbuty Бел Памук Везови Конец Пријателство Нараквици Конец со 20 Компјутери Конец Bobbins Обновено
24 Skeins Крстот Бод Теми, Kissbuty Бел Памук Везови Конец Пријателство Нараквици Конец со 20 Компјутери Конец Bobbins

1 Пакетот вклучува : 24 Парчиња бел вез забен конец, 20 парчиња пластични конец bobbins, 2 парчиња игла threaders 2 Ма

DEN 0.00
BOKA Продавница - 20 компјутери Сидро Слични DMC Везови Конец Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Обновено
Lecien Јапонија 2512-701 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Жолта Обновено
Lecien Јапонија 2512-701 Cosmo Памук Везови забен Конец, 8m, Skein Жолта

Бојата е Жолта.Материјал тип е на памук.Направен во Јапонија.Cosmo Памук Везови Конец 8m Skein ова е шест влакн

DEN 1432.80
150 Бои Везови Коса, Светли Бои 150 Бои String, Мека Памучна Везови Конец, Мазна се Чувствуваат Трајни производи за околу Обновено
SELCRAFT Машина Везови Теми 5500 Yds Секој 4 Месо на Ѕвонење Полиестер Тема 40wt за Повеќето Домашни Шиење Везови Машина Обновено
SELCRAFT Машина Везови Теми 5500 Yds Секој 4 Месо на Ѕвонење Полиестер Тема 40wt за Повеќето Домашни Шиење Везови Машина

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 1655.76
SELCRAFT 8 компјутери/Set Бел Крст Игла Памук Везови Тема Конец Skeins Шиење Занает Везови Конец Крстот Бод - Бела Модел Обновено
SELCRAFT 8 компјутери/Set Бел Крст Игла Памук Везови Тема Конец Skeins Шиење Занает Везови Конец Крстот Бод - Бела Модел

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 420.00
SELCRAFT 447pcs Случајни Бои Крстот Бод Теми за DIY Шиење Занает Везови Линија Конец Skein Комплет Модел 4811 Обновено
SELCRAFT 447pcs Случајни Бои Крстот Бод Теми за DIY Шиење Занает Везови Линија Конец Skein Комплет Модел 4811

447 видови на везови конци во различни Бои.Секоја боја има Skein, секој со 6 насоки и 8 Метри.Многу погодна за �

DEN 0.00
SELCRAFT Разновидниот Памук Конец 8.7 Дворови по Skein Боја Варијанта, Везови Конец Multicolor Крстот Бод 6 Насоки Бои Обновено
SELCRAFT Разновидниот Памук Конец 8.7 Дворови по Skein Боја Варијанта, Везови Конец Multicolor Крстот Бод 6 Насоки Бои

НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.Ве молиме кликнете на следниве линкови : 100% До�

DEN 0.00
Ш Л. FFLZ Везови Алатка 5/10pcs Multicolor Конец Крстот Бод Теми Памук Шиење Skeins Везови Тема за Полнење DIY Алатка Конец Обновено
Ш Л. FFLZ Везови Алатка 5/10pcs Multicolor Конец Крстот Бод Теми Памук Шиење Skeins Везови Тема за Полнење DIY Алатка Конец

Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна гол

DEN 547.20
DUNRU Везови Теми 2sets 8pcs/многу Multicolors Крстот Бод Теми Памук Шиење Skeins Везови Конец за чистење со Конец за Полнење Обновено
SELCRAFT Црвени Бои 12 Skeins 8.7 Јарди (8m) Двојно Mercerized Памук Конец Крстот Бод Везови Тема 6 strandsChart Колона Обновено
SELCRAFT Црвени Бои 12 Skeins 8.7 Јарди (8m) Двојно Mercerized Памук Конец Крстот Бод Везови Тема 6 strandsChart Колона

Бои : Како интернет страницата само ни овозможува да список 24 бои во повеќето едно време, постојат 20 стра

DEN 0.00
DMC 417F-4095 Боја Варијации Шест Вез Влакно Коса, 8.7-Двор, Cupcake Обновено
DMC 417F-4095 Боја Варијации Шест Вез Влакно Коса, 8.7-Двор, Cupcake

DMCБоја Варијации.Боја Варијации е мултиобоени шествлакно нишка со надобоена ефектот кој го создава суп�

DEN 507.60
SELCRAFT Злато/Сребрена 109 Метри Машина за Шиење Теми Полиестер Крстот Бод Силна Конци за Шиење Материјали AA8509 - Злато Обновено
SELCRAFT Злато/Сребрена 109 Метри Машина за Шиење Теми Полиестер Крстот Бод Силна Конци за Шиење Материјали AA8509 - Злато

Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна на�

DEN 2128.80
SELCRAFT 14 Разновидниот Бои Памук Везови Конец Mercerized Египетски Памук Боја Варијанта, Мулти Боја Крстот Бод Занает Обновено
SELCRAFT 14 Разновидниот Бои Памук Везови Конец Mercerized Египетски Памук Боја Варијанта, Мулти Боја Крстот Бод Занает

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .10% Памук, 100% Colourfast Each skein е 8 Метри, 6

DEN 503.76
SELCRAFT 3000Y/Гајтанот Машина Везови Теми Конец Најлон Плетење Предиво Машина Крстот Бод Конци за Шиење На Z1 - Модел Обновено