Умот на Читателот TRACLIP-ASST Клипбордот, Пластични Писмо, Долниот Отвор за Складирање, Ниска Профил Клип, Училиште, Канцеларија, Пакет од 6, Проѕирни Бои, 6 Pack

Умот на Читателот TRACLIP-ASST Клипбордот, Пластични Писмо, Долниот Отвор за Складирање, Ниска Профил Клип, Училиште, Канцеларија,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ПРОЅИРЕН МУЛТИ-БОЈА и МУЛТИ-ПАКЕТ : Една цел доаѓа со пакет од 6.Продавницата за повеќе документи одеднаш како folio или папка. 25 (W) x 13 (L) x 1 (H) инчи.Боја : Проѕирна 6 Pack Добиете совршено здрав површината за да напишам, а во исто време да биде во можност да се продавница важни документи, моливи и paperclips.Запишувам во движење и да ги пратите важни книга одржување.SECURITY TAB : безбедност табот чува оваа чување складиште затворени до која сакате да пристапите на вашите документи.Оваа clipboard вклучува вграден во апликацијата ви дава можност да ги пратите на рекорди.ДИМЕНЗИИ : 9.СКЛАДИРАЊЕ : за Разлика од традиционалните клипбордот, оваа точка доаѓа со складирање функција.ЛЕСЕН и ИЗДРЖЛИВИ : Оваа пластична табла со исечоци е издржлив, но доволно светлина за да ја понесете со вас било каде.Користете сапун и вода и избришете за да се исуши.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : средства за Чистење е едноставно.Тоа исто така може да се одржи индекс картички, разгледници и многу повеќе.Ова е исто така одлична за студентот во вашиот живот.Користете го како изведувачот клипбордот и да ја одржувате документацијата на градилиштето ослободени од прашина.Како clipboard папка, студентите можат да го транспорт своите задачи или теза безбедно и сигурно.

Избор на клиент

Среќен Мајки Ден Женска Смешно Симпатична Кратко Sleeve Писмо Печати Графички Tee Блузи Лабава Мајка Кошула Подарок Мама Обновено
Посредникот Дрво Боја со Здрав Нерѓосувачки Челик Пролет Клип, Стандардна Големина Hardboard Клип Одбор за Училницата, Обновено
WhiteCoat Clipboard - Нане - Говор-Јазик Патологија Издание Обновено
WhiteCoat Clipboard - Нане - Говор-Јазик Патологија Издание

СВИТЛИВА ГОВОР ПАТОЛОГИЈА CLIPBOARD СОВРШЕН ЗА ПАТОЛОГ НА ГОВОРОТ И ГОВОРНАТА ПАТОЛОГИЈА СТУДЕНТИ!.ЛЕСЕН АЛ

DEN 910.80
Lemical A4 Транспарентен Датотека Кутии за Складирање Clipboard Виси Списание Датотека Организатор A4 Clipboard Датотека Обновено
Lemical A4 Транспарентен Датотека Кутии за Складирање Clipboard Виси Списание Датотека Организатор A4 Clipboard Датотека

Ажурирани Функција Оваа пластична табла со исечоци има задната виси дупка, која може да се закачи на ѕи�

DEN 311.76
Пинк Hardcover Свитлива Clipboard-Folio Folder - w/Писмо, Големина Notepad Џеб, Пенкало Јамка & Бизнис Картичка, Кожа Портфолио Обновено
Пинк Hardcover Свитлива Clipboard-Folio Folder - w/Писмо, Големина Notepad Џеб, Пенкало Јамка & Бизнис Картичка, Кожа Портфолио

СВИТЛИВА CLIPBOARD FOLIO ова чување складиште има сите одличен дизајн, тоа може да 360 степени пати назад, има hard

DEN 0.00
Трговија Потрагата Писмо, Големина Clipboards Низок Профил Клип, Hardboard (Пакување од 12) Обновено
Трговија Потрагата Писмо, Големина Clipboards Низок Профил Клип, Hardboard (Пакување од 12)

Мазните површини на двете страни и агли со заоблени агли.Стигнале виси јамка stows настрана кога не е потр�

DEN 406.80
Среќен Мајки Ден Женска Смешно Симпатична Кратко Sleeve Писмо Печати Графички Tee Блузи Лабава Мајка Кошула Подарок Мама Обновено