#5 X 5/8 Рамни Црни Рамни Countersunk Head Филипс се Вози на Машина Дрвени Завртки (Пакување од 25) | Пред-Дупчење Завртки за Дрво Антички или Модерен Мебел | SCR-C1060-558BK

5 X 5/8 Рамни Црни Рамни Countersunk Head Филипс се Вози на Машина Дрвени Завртки (Пакување од 25) | Пред-Дупчење Завртки

DEN 190.80

Обновено

Достапно за нарачка

ЗАВРШИ /МАТЕРИЈАЛ : Овие рамен црна завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛЕМИНИ : Вкупно : #5 X 5/8" инч.УПОТРЕБЛИВОСТ : Овие само-прислушување завртки се совршено да се користи со било кое дрво поврзани проекти.ПАКЕТОТ содржи (25) дрво завртки.Овие рамна глава тип countersunk flat црна завртки се совршени за употреба во машини услови.Непречено раководител на круг, овал, philips, рамни или решетка видови на нашиот завртки ќе се обезбеди тесна прилог со било антички или модерен мебел.Тоа не е проблем за овие навртки да се вежба секој кабинети, bookcases, скалило гази, маси, клупи и други вашата мебел.Ние обезбедуваме завртки на различни главата видови, димензии и бои, како што се месинг, никел, антички месинг, антички бакар и многу други.

Избор на клиент

(800 компјутери) M4.5 X 35mm, DIN 97, Метрички, Дрвени Завртки, Рамни Слот Диск, А2 Нерѓосувачки Челик Обновено
(800 компјутери) M4.5 X 35mm, DIN 97, Метрички, Дрвени Завртки, Рамни Слот Диск, А2 Нерѓосувачки Челик

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт�

DEN 6673.92
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Обновено
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 0.00
(5000pcs) 10 X 1-1/2, Дрвени Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни Обновено
(5000pcs) 10 X 1-1/2, Дрвени Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни

#10 X 11 / 2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Дрвени Завртки, НИ Еди�

DEN 0.00
YYL Композитни Платформа Надворешноста Обложени Дрво Завртка,10x2-3/4,Ѕвезда Вози Torx 20,Тип 17 Слот Точка,75 Пакување,Дрвени Обновено
Навој Машина Завртки Дел, Fastener, Рамни Завртка Дел, Sheetrock за Дрво(М5) Обновено
Навој Машина Завртки Дел, Fastener, Рамни Завртка Дел, Sheetrock за Дрво(М5)

Направена од 304 од не ' рѓосувачки челик обезбедување на сила, има здрав тело без rusting својства Со отворен

DEN 2176.80
Дрво Завртка 1-5 Парчиња На GB5782 / DIN931 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Половина-тема Завртки M6 М8 M10 Обновено
Дрво Завртка 1-5 Парчиња На GB5782 / DIN931 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Половина-тема Завртки M6 М8 M10

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

DEN 0.00
На Hillman Група 9268 Дрво Завртка, 8 X 3/4 Инчи Обновено
На Hillman Група 9268 Дрво Завртка, 8 X 3/4 Инчи

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 4.1".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 5.5".Опис на производот Дрвени за�

DEN 161.04
(10000pcs) 12 X 1-1/2, Дрвени Завртки, Овална Глава, Филипс Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни Обновено
(10000pcs) 12 X 1-1/2, Дрвени Завртки, Овална Глава, Филипс Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни

#12 X 11 / 2".Дрвени Завртки, Овална Countersunk Head, Cruciform Одморите Диск.stainless_steel_188 #12 X 11 / 2", Надворешно Навој сврзув�

DEN 0.00
Премиер-Линија 9199117 Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8 X 5/8 во, Цинк Позлатен Челик, 50-Пакет Обновено
Премиер-Линија 9199117 Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8 X 5/8 во, Цинк Позлатен Челик, 50-Пакет

Големина : #8 X 5 / 8 инчи.Рамна Глава, Дупчиња Диск.Дизајниран за да прикачите дрво на дрво или висат предме�

DEN 0.00
(100 компјутери) М8 X 90mm, DIN 95, Метрички, Дрвени Завртки, Овална Слот Диск, A4 Нерѓосувачки Челик Обновено
(100 компјутери) М8 X 90mm, DIN 95, Метрички, Дрвени Завртки, Овална Слот Диск, A4 Нерѓосувачки Челик

Дијаметар (Номинална) : M8 Length (Номинална) : 90mm Category : Дрво Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елемент

DEN 0.00
YYL Композитни Платформа Надворешноста Обложени Дрво Завртка,10x2-3/4,Ѕвезда Вози Torx 20,Тип 17 Слот Точка,75 Пакување,Дрвени Обновено
1/2 x 2, 25-Парче Црна Заостануваат Завртки, Rustproof 4-Керамички Слој BLAKOTE, 2X Заштита на Поцинкуван Заостануваат Обновено
1/2 x 2, 25-Парче Црна Заостануваат Завртки, Rustproof 4-Керамички Слој BLAKOTE, 2X Заштита на Поцинкуван Заостануваат

Безбедна Надворешноста Структурни Дрво Идеален за дек дрво, надворешните иверица, и други морски оддел

DEN 876.72
На Hillman Група 70961 4 X 1/2-Инчен Рамен Главата Плоштадот Вози Дрво Завртка, Цинк, 100-Пакет Обновено
На Hillman Група 70961 4 X 1/2-Инчен Рамен Главата Плоштадот Вози Дрво Завртка, Цинк, 100-Пакет

Дрвени Завртки Да Се Користи Кога Се Приклучи На Две Парчиња На Дрво.Дрвени Завртки, Исто Така, Коси По Н�

DEN 0.00
5 X 5/8 Античкиот Месинг Позлатен Круг Главата Филипс се Вози на Машина Дрвени Завртки (25 Pack) | Завртки за Датотека Обновено
5 X 5/8 Античкиот Месинг Позлатен Круг Главата Филипс се Вози на Машина Дрвени Завртки (25 Pack) | Завртки за Датотека

ЗАВРШИ / МАТЕРИЈАЛ : Овие антички месинг завртки се издржливи & стилски сврзувачки елементи за оков за м�

DEN 214.80
Тешко да се Најде Fastener 014973121891 Дупчиња Овална Дрвени Завртки, 6 x 3/4, Парче-30 Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973121891 Дупчиња Овална Дрвени Завртки, 6 x 3/4, Парче-30

Дијаметар : #6 Должина : 3 / 4 инчи.Материјал : Алуминиум.Глава Стил : Овална (Дупчиња).Точка Тип : Остар.Ние ак

DEN 173.04
6 парчиња Дрво Пост Врата се Справи со Подлога, Дрво Пост Завртка-во Изолатор, Црна Обновено
6 парчиња Дрво Пост Врата се Справи со Подлога, Дрво Пост Завртка-во Изолатор, Црна

Лесно се Составуваат, Заврткадизајн во вид на дрво портата мислења со портата рачки.Употреба во врска с�

DEN 287.76