ПЕДЕРОТ NJ318E-TVP2-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Flanged, Висок Капацитет, Polyamide/Најлон Кафез, C3 Царинење, Метрички,

ПЕДЕРОТ NJ318E-TVP2-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Flanged, Висок

DEN 948.00

Обновено

Достапно за нарачка

Штитот го штити работните делови на поаѓајќи од животната средина остатоци кои може да се претстави и да ги намали топката имајќи брзина и животниот век.Тоа има C3 радијална внатрешни царинење ознака за да се укаже дека радијална гасена помеѓу внатрешниот и надворешниот прстени е поголема од CN (нормално) и притиснете одговара на внатрешниот и надворешниот прстени можат да издржат големи температурни диференцијал.

Избор на клиент

ПЕДЕРОТ N412 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, Стандарден Капацитет, Обновено
RNA2202-2RS Цилиндрични ролери ролери имајќи без прстен прирабница и без внатрешниот прстен, 20 mm x 35 mm x 13.8 мм, имајќи Обновено
RNA2202-2RS Цилиндрични ролери ролери имајќи без прстен прирабница и без внатрешниот прстен, 20 mm x 35 mm x 13.8 мм, имајќи

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Цилиндрични ролери ролери имајќи без прстен пр

DEN 835.68
ПЕДЕРОТ NJ219E-TVP2-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Flanged, Висок Обновено
NU236M цилиндрични валчести лежишта, 180 мм х 320 mm x 52 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен Обновено
NU236M цилиндрични валчести лежишта, 180 мм х 320 mm x 52 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатреш

DEN 18004.80
ИНА (Schaeffler) SL06016-E - Ролери Цилиндрични Имајќи - Директно Понесе, 80 мм ID, 120 mm OD, 55 mm Ширина, C0 Внатрешни Обновено
ИНА (Schaeffler) SL06016-E - Ролери Цилиндрични Имајќи - Директно Понесе, 80 мм ID, 120 mm OD, 55 mm Ширина, C0 Внатрешни

создаден дијаметар : 80 мм.статичен капацитет : 67000 lbf.надворешен дијаметар : 120 mm.прецизност оценка : Не се �

DEN 504.00
X-DREE NKI42/20 42mmx57mmx20mm Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи Сребрен Тон(NKI42 / 20 42mmx57mmx20mm Tono plateado del Обновено
X-DREE NKI42/20 42mmx57mmx20mm Внатрешниот Прстен Ролери Имајќи Сребрен Тон(NKI42 / 20 42mmx57mmx20mm Tono plateado del

Име На Производ : Ролери Имајќи; Материјал : Имајќи Челик.Боја : Сребро Тон; Внатре Дијаметар : 42mm / 1.65".Теж

DEN 0.00
DALUO NU2210ECM 50x90x23 P6 ABEC-3 Еден Ред Цилиндрични Валчести Лежишта Обновено
DALUO NU2210ECM 50x90x23 P6 ABEC-3 Еден Ред Цилиндрични Валчести Лежишта

NU2210 ECM.ID=50mm.OD=90mm.Б=23mm.Цилиндрични валчести лежишта имаат еден или повеќе возен ред елемент поставен врз о�

DEN 1205.52
NU2264M цилиндрични валчести лежишта, 320 mm x 580 мм x 150 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен Обновено
NU2264M цилиндрични валчести лежишта, 320 mm x 580 мм x 150 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатреш

DEN 0.00
ПЕДЕРОТ NJ224E-М1-C5-S1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Flanged, Обновено
ПЕДЕРОТ NJ224E-М1-C5-S1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Flanged,

ПЕДЕРОТ произведува голем број на лежишта кои ги исполнуваат Меѓународната Организација за Стандардиз

DEN 0.00
JUSTDANMING 2 парчиња/многу Топката Имајќи 17x28x7mm Велосипеди Тркала Дното Заградата Поправка Имајќи Го Замени Имајќи Обновено
JUSTDANMING 2 парчиња/многу Топката Имајќи 17x28x7mm Велосипеди Тркала Дното Заградата Поправка Имајќи Го Замени Имајќи

Антикорозија : Подмачкување на маснотии е изграден во жлебот за спречување корозија на топки и направи �

DEN 0.00
NU406M цилиндрични валчести лежишта, 30 mm x 90 mm x 23 мм, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Обновено
ПЕДЕРОТ NU226E-М1-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Висок Капацитет, Обновено
NF303M цилиндрични валчести лежишта, 17 mm × 47 mm × 14 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворешниот прстен Обновено
NF303M цилиндрични валчести лежишта, 17 mm × 47 mm × 14 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворешниот прстен

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворе

DEN 600.24
Rexnord Линк-Појас M1313EAHX 140mm Надворешниот Прстен & Ролери Собранија Ролери Цилиндрични Имајќи Обновено
Rexnord Линк-Појас M1313EAHX 140mm Надворешниот Прстен & Ролери Собранија Ролери Цилиндрични Имајќи

Со високи перформанси во различни апликации, нашите цилиндрични валчести лежишта се достапни со повеќе

DEN 0.00
X-DREE NJ2210EM 90mmx50mmx23mm Еден Ред Ролери Цилиндрични Лого(NJ2210EM 90mmx50mmx23mm Rodamiento де rodillos cilíndricos Обновено
X-DREE NJ2210EM 90mmx50mmx23mm Еден Ред Ролери Цилиндрични Лого(NJ2210EM 90mmx50mmx23mm Rodamiento де rodillos cilíndricos

Име На Производ : Ролери Цилиндрични Имајќи; Материјал : Имајќи Челик.Боја : Сребро Сива; надворешен Дија�

DEN 0.00
NF2207M цилиндрични валчести лежишта, 35 mm × 72 mm × 23 мм, еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворешниот прстен Обновено