Viribright LED Маса Светилка, Око-се Грижат Табела Светилки, Dimmable Канцеларија Светилка со Полнење преку USB Порт, 5 Осветлување Режими на 7 Нивоа на Осветленост, Допир Контро

Viribright LED Маса Светилка, Око-се Грижат Табела Светилки, Dimmable Канцеларија Светилка со Полнење преку USB Порт, 5

DEN 813.36

Обновено

Достапно за нарачка

Прекрасно Пријател на Очи : Сјае треперење бесплатно светлина која brightens вашата простор без да му наштети на очите; идеален за читање, работат или студираат.Бескрајни Осветлување Можности : да се Создаде совршен амбиент со нашите LED маса светилка е уникатна комбинација на 5 боја режими на база tilts надолу до 150 степени & swivels 45 степени.Енергетски Ефикасни LED : Со извонредни еколошки перформанси, исклучете го вашиот традиционална работна маса светилка за да се нашиов за да помогне да се намали електрична енергија сметка и до 75%.

Избор на клиент

Fovendi LED Маса Светилка со Безжичен Полнач Биро Светлина Полнење преку USB Порт Виткање Око за Заштита Маса Светилка Обновено
skko, Светлата за Читање Канцеларија Биро Светилка Дома Безжична Спалната соба Читање Светилка Маса Светилка со USB Порт Обновено
HSLMDSD Биро Светилки,Личност Едноставна Американски Пастирски Керамичка Маса Светилки,Креативни Спалната соба Ноќни Ламби, Обновено
LANGCA Ноќни Ламби, Кинески Табела Светилка, Ноќни Табела Светилка, Погодна за Спалната соба, Кревет, Канцеларија и Други Обновено
LZQDM LED Маса Светилка 3 во 1 Мултифункционален Табела Светилка 3 Dimable Ниво Брзо Чи Безжичен Полнач Затворен Виткање Обновено
profectlen Уникатен LED Биро Светла USB Батерија Сензор на Допир се Префрлите Индукција Светилка за Читање Светилка Естетски Обновено
3D LED База, 3D LED Светилка Ноќ Светлина База на Носителот Екран на Допир со Далечински Управувач USB Кабел за 3D Табела Обновено
3D LED База, 3D LED Светилка Ноќ Светлина База на Носителот Екран на Допир со Далечински Управувач USB Кабел за 3D Табела

Оваа светлина носителот работи со акрил светлина плоча за прикажување шарени светлина.Светлината свет�

DEN 234.96
LED Маса Светилка со Стегач и Круг База, Замав Рака Око се Грижат Табела Светилка, 3 Боја Режими 10 Светлината Нивоа, Мемориска Обновено Одлична цена
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот Обновено
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот

Режим На Спиење.Убаво спакуван и подарокподготвен за било која пригода, како што се родендени на посебн�

DEN 0.00