Gdrasuya10 Електрични Топла и Ладна Вода Кулер Фармацевт Врвот Вчитување Вода Диспензерот за Домашна Употреба (Office use 110V

Gdrasuya10 Електрични Топла и Ладна Вода Кулер Фармацевт Врвот Вчитување Вода Диспензерот за Домашна Употреба (Office use

DEN 7317.36

Обновено

Достапно за нарачка

Спецификација на производот : Точка име : Електрични Вода Диспензерот Напон : 110 V,60 HZ Оценет И Топлинска Моќ : за 550 W Оценет И ладење Моќ : 75 W Големина : 360*240*270mm Ладење : 1 L/H ≤ 8℃, треба 50 минути Греење : 5 L/H ≥ 95℃, треба 6 минути Пакување Листа : 1 x Електрични Вода Диспензерот 1 x кабелот за напојување.Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)!Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)!Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)!Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и нашата служба за корисници тим ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да ви обезбеди со најдобро решение, ви благодарам многу.

Избор на клиент

hOmeLabs Дното Вчитување Вода Диспензерот за 3 или 5 Литри Шише со Топла, Ладна и Собна Температура Поставувања Нерѓосувачки Обновено
Пакувана Вода Диспензерот Пумпа,Храна Одделение,Само Priming,110V,1.2 GPM, Погоден за Кафе Бруер Мраз-Творецот Фрижидер Обновено
Пакувана Вода Диспензерот Пумпа,Храна Одделение,Само Priming,110V,1.2 GPM, Погоден за Кафе Бруер Мраз-Творецот Фрижидер

Пумпата има притисок прекинувач автоматски престанува да работи кога водата доводното е затворен,Ова�

DEN 2135.76
Euhomy Само Чистење Bottleless Поладна Вода Диспензерот, со Двоен Систем за Филтрација и УВ Светла Нерѓосувачки Челик Вода Обновено
Aquverse A6000-К Топ-Оптоварување Вода Диспензерот Филтрација Систем, Црна Обновено
Aquverse A6000-К Топ-Оптоварување Вода Диспензерот Филтрација Систем, Црна

Тешкидолжност хардвер и спакувани метал надворешна градба ја прави единици солиден и издржливи.Номина�

DEN 1202.40