Camidy Компактен Мини USB Фрижидер Лименки Пијат Пиво Кулер Потоплите Лични Замрзнувач Патнички Автомобил Користење

Camidy Компактен Мини USB Фрижидер Лименки Пијат Пиво Кулер Потоплите Лични Замрзнувач Патнички Автомобил Користење

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.Целосно пренослив ако купи како подарок.Напојува преку USB кабел, погоден за сите КОМПЈУТЕР, автомобил или други USB интерфејс, без батерии се потребни.Преносен и компактен, лесен за носење, оваа мини фрижидер ви овозможува да го користите во канцеларија, автомобил.Тоа е стилски и кул изглед, соодветен за да се стави конзервирана пиење, пакувана вода(350~600m L), milks, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : ABSColor : како слики show External Големина : прибл.Опис : Оваа мини фрижидер има стилски и кул изглед, соодветен за да се стави конзервирана пијалоци, пиво, milks, пијалоци, итн.Напојува преку USB кабел, погоден за сите КОМПЈУТЕР, автомобил или други USB интерфејс, без батерии се потребни.Тоа исто така може да послужи како потоплите, држење топли пијалаци топло подолго време.Па можете да уживате кул пијалаци во канцеларија или во автомобил, во кое било време, многу удобен и практичен. Корисни се и мулти-функционална, може да се задржи кул пијалаци ладни подолго и да направи топло пијалоци се задржи топло подолго ако е потребно.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена. Лесно да инсталирате и да работат, со прекинувач за промена на греење функција или ладење функција.ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.

Избор на клиент

Aibesy Боја Термичка Хартија се Тркалаат 5730mm (2.171.18 во) Бил Приемот Фото Хартија Јасно Печатење за A6 Џеб Термички Обновено
Aibesy Боја Термичка Хартија се Тркалаат 5730mm (2.171.18 во) Бил Приемот Фото Хартија Јасно Печатење за A6 Џеб Термички

Paper Size : 57*30мм(за 2.17*1.18 во) за 1 хартија во ролна.Совршен за A6 џеб термички печатач и P1 / P2 мини фото печатач.Н

DEN 1022.40
Carlisle 10622C09 StorPlus Колор-Кодирани Храна Кутија за Складирање Сад Само, 12.5 Литри, 26 x 18 x 9, Зелена (Пакување Обновено
Carlisle 10622C09 StorPlus Колор-Кодирани Храна Кутија за Складирање Сад Само, 12.5 Литри, 26 x 18 x 9, Зелена (Пакување

Компанијата, основана во 1954 година, е со седиште во Оклахома Сити, OK (ок).) Таа има капацитет од 12.00 инчи (L x

DEN 221.52
Navitech Црна Повлече Табот/Кабелот Торбичка Покрие Случај Компатибилен со Motorola Razr HD/Motorola Мото X Обновено
Navitech Црна Повлече Табот/Кабелот Торбичка Покрие Случај Компатибилен со Motorola Razr HD/Motorola Мото X

Едноставно се повлече на кабелот за напојување за да го ослободите вашиот уред со леснотија.Елегантен Д

DEN 0.00
Ficmax Ергономски Игри Висок Стол Назад Тркачки Игри Стол со подложка за нозе Масажа Компјутерски Игри Полулегнал Стол Обновено
89070-170 - 3 мили - Поли Кеси, Рамна Случај на 100 Обновено
89070-170 - 3 мили - Поли Кеси, Рамна Случај на 100

3 мили.Станот чанти се направени со екстрасилна дното печат или трајни страна заварување Екстрасилна дн

DEN 1958.40
Оригиналниот бедрото цвет лек рака крем 70g Квази-лек Лек рака крем содржи витамин Ц дериватни x 48-парче сет (4901180010123) Обновено
Maxxima M42320R Црвена 4 Круг Stop/Опашка/Претвори Светлина Обновено
Maxxima M42320R Црвена 4 Круг Stop/Опашка/Претвори Светлина

32 црвени Led диоди.Широк спектар осветлување 5 millimeter Led диоди за подобра видливост.Поликарбонат леќа и дом

DEN 1128.00
Бамбус Алишта 6 Pack и Розова Minky Ќебе Пакет со Удобен Младенчиња Обновено
Бамбус Алишта 6 Pack и Розова Minky Ќебе Пакет со Удобен Младенчиња

Дебели, Кадифен, и Повеќе Абсорбента – Ние се користи двојнообложени ткаат дека е погуста и помек од ста

DEN 239.76
Пионер MVH-S310BT Еден Din Вграден Bluetooth, MIXTRAX, USB, Помошни, Пандора, Spotify, iPhone, Android и Паметни Sync Компатибилност Обновено
Пионер MVH-S310BT Еден Din Вграден Bluetooth, MIXTRAX, USB, Помошни, Пандора, Spotify, iPhone, Android и Паметни Sync Компатибилност

Вклучени Компоненти : Приемникот.Со поддршка за Spotify, само поврзете го вашиот компатибилен smartphone да Пион

DEN 4188.00