Божиќ Ѕвона Jingle Bells Шарени Занает Ѕвона Musicaljingle Tinkle Бел за Фестивал Божиќ Партија Божиќ Дрво Декорација DIY Венец Празник Украси

Божиќ Ѕвона Jingle Bells Шарени Занает Ѕвона Musicaljingle Tinkle Бел за Фестивал Божиќ Партија Божиќ Дрво Декорација DIY

DEN 484.80

Обновено

Достапно за нарачка

ДОДАДЕТЕ ФЕСТИВАЛОТ АТМОСФЕРА На : jingle bells додадете убава и весела звуци да сезона, може да донесе распеана и јасно ринг тонови на Божиќ Ден, бидете посебни.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие ѕвона се погодни за домашна декорација, накит парчиња, ѕид hangings, подарок wrappings, салфетка прстени и други фестивал украси.ИЗДРЖЛИВИ Во УПОТРЕБА : На jingle bells произведени во electroplating процес, анти-оксидација, многу издржливи и практично, може да се чува долго време.УБАВИ ДОДАТОЦИ : Овие jingling ѕвона се совршени DIY додатоци за нараквица, ѓердан, и earring одлуки.МАТЕРИЈАЛ : Овие jingle bells се направени од високо квалитетна метал.Случаен пенливи бои ќе биде добра декорација за вашиот елка, вашата прекрасна мачка или накит одлуки.Идеален за Божиќ украси, секојдневни украсување, DIY рачно изработени производи, како белегзии, копче за синџири, бележник, свадба и други занает проект.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Пакет Including1x.

Избор на клиент

NX Градина 100PCS Jingle Bells 15mm Занает Ѕвона за DIY Венец Одмор Дома Божиќ и Декорација Свадба Партија 5/8 Инчи Златна Обновено
NX Градина 100PCS Jingle Bells 15mm Занает Ѕвона за DIY Венец Одмор Дома Божиќ и Декорација Свадба Партија 5/8 Инчи Златна

Направен од висок квалитет на цврст Метал.Издржливи и практични.Не е лесно да се оксидација, може да се ч

DEN 0.00
Amosfun 300pcs Божиќ Jingle Bell Мали Шарени Бел за Занает DIY Божиќ Одмор Партија Дрво Декорации Накит Одлуки (Мешана Обновено
Amosfun 300pcs Божиќ Jingle Bell Мали Шарени Бел за Занает DIY Божиќ Одмор Партија Дрво Декорации Накит Одлуки (Мешана

Шарени Божиќ Jingle Bells 6mm 8мм 10мм Избрани Големини Jingle Bells Еколошки Позлата Божиќ Партија Ѕвона.Погоден за д

DEN 371.28
F Fityle 100 Парчиња Обоени Jingle Bells Миленичиња Кукла Играчка DIY Накит Одлуки Занает Партија Проп - Како Фотографии Обновено
F Fityle 100 Парчиња Обоени Jingle Bells Миленичиња Кукла Играчка DIY Накит Одлуки Занает Партија Проп - Како Фотографии

* Материјал : Метал Симпатична дизајн и одлична изработка Постави на 100 Парчиња Прекрасна Шарени Jingle Bell DI

DEN 0.00
100Pcs Jingle Bells 10мм,се Меша Jingle Божиќ Ѕвона Лабава Монистра Шарм Накит Означување на Божиќ Украси Топки - Дрво Обновено
100Pcs Jingle Bells 10мм,се Меша Jingle Божиќ Ѕвона Лабава Монистра Шарм Накит Означување на Божиќ Украси Топки - Дрво

100% Сосема Нова Боја : Микс Количина : 300 / 200 / 100 / 70 / 50pcs Големина : За 6 / 8 / 10 / 12 / 14mm.Алуминиум Материјал Анти

DEN 143.76
HERCHR 100Pcs Божиќ Jingle Bells најголемиот Дел Шарени Занает Ѕвона 14mm Обновено
HERCHR 100Pcs Божиќ Jingle Bells најголемиот Дел Шарени Занает Ѕвона 14mm

Боја DIY Ѕвона : Jingle bells се одлични за правење на копчето pendant, anklets, нараквици и за подарок завиткување embellis

DEN 681.60
Homeford Крупните ' Рѓосано Метал Занает Ѕвона, 2-1/2-Инчен, 9-Count Обновено
Homeford Крупните ' Рѓосано Метал Занает Ѕвона, 2-1/2-Инчен, 9-Count

Рустикален Стил Занает Ѕвона.Вклучува 9 парчиња по пакет.Дијаметар : 2.5".Се користи за Уметности и Занает�

DEN 529.20
HOUTBY 30 Пакет Занает Ѕвона со Ѕвезда Cutouts Божиќ Декорација Handmde Шарм Накит Милениче Ѓердан Jingle Bell DIY Проект Обновено
HOUTBY 30 Пакет Занает Ѕвона со Ѕвезда Cutouts Божиќ Декорација Handmde Шарм Накит Милениче Ѓердан Jingle Bell DIY Проект

Pakcage : Секој пакет има 30 парчиња.Материјал : железо Обложено, анти ' рѓа и не е лесно да се оксидација.Ѕвез�

DEN 264.00
300Pcs 15Mm Селски Jingle Bells Антички Занаети Вештерка Бел,Селски,15mm Обновено
300Pcs 15Mm Селски Jingle Bells Антички Занаети Вештерка Бел,Селски,15mm

Материјал : jingle bells се направени од издржлив метал материјал, и на површината се насликани со разни бои, с

DEN 1224.00
UUYYEO 20 Компјутери 36mm Сребро Ѕвона Приврзоци Мали Занаетчиски Декоративни Ѕвона Божиќ Дрво Виси Ѕвона Jingle Bells Обновено
UUYYEO 20 Компјутери 36mm Сребро Ѕвона Приврзоци Мали Занаетчиски Декоративни Ѕвона Божиќ Дрво Виси Ѕвона Jingle Bells

Материјал : железо.Количина : 20 компјутери.Големина : 36 mm во дијаметар.Компактен и лесен,лесен за носење и

DEN 0.00
Ѕвона, Jingle Божиќ, DIY Занаети, Празник Украси. Бел. Домашни Миленици Опрема, Врата Правец На Chimes Вклучувајќи Lanyard. Обновено
Ѕвона, Jingle Божиќ, DIY Занаети, Празник Украси. Бел. Домашни Миленици Опрема, Врата Правец На Chimes Вклучувајќи Lanyard.

【Lanyard]】Тоа е опремен со lanyard, кој е многу удобен за вас да ги користите 【Шарени】се состои од пет бои, а б�

DEN 0.00
Пакување од 200, 1/2 инчен Божиќ Jingle Bells, Занает Ѕвона за Венец, Одмор Дома Декор, Накит Одлуки и Божиќ Декорација Обновено
Пакување од 200, 1/2 инчен Божиќ Jingle Bells, Занает Ѕвона за Венец, Одмор Дома Декор, Накит Одлуки и Божиќ Декорација

Пакување од 200 Jingle bells.Антиоксидација, нашите ѕвона се галвански железо, сребро / gold / црвена, Многу издржл

DEN 2083.20
Hilitchi 8Pcs Jingle Bells Божиќ Декорација Метални Ѕвона со 27Yard Црвено Канапи за Божиќ Свадба Партија и Фестивал Украси Обновено
Hilitchi 8Pcs Jingle Bells Божиќ Декорација Метални Ѕвона со 27Yard Црвено Канапи за Божиќ Свадба Партија и Фестивал Украси

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Направени од цврст железо, со вакуум позлата, нашите jingle bells имаат светла живопи

DEN 239.52
VOSAREA 100Pcs Jingle Bells 12mm Мали Мини Ѕвона Шарени Божиќ Jingle Bells Виси Украси Божиќ Декорација Милениче Приврзоци Обновено
VOSAREA 100Pcs Jingle Bells 12mm Мали Мини Ѕвона Шарени Божиќ Jingle Bells Виси Украси Божиќ Декорација Милениче Приврзоци

Овие jingle bells додадете радосен звуци да сезона, може да донесе јасна и распеана ринг тонови на Божиќ, ви д�

DEN 225.12
PEPRMROE 100 Парчиња Злато Jingle Bells Мини Слобода Ѕвона Корист за Украсување и Правец Chimes Занает Одлуки (5/8 инчи, Обновено
PEPRMROE 100 Парчиња Злато Jingle Bells Мини Слобода Ѕвона Корист за Украсување и Правец Chimes Занает Одлуки (5/8 инчи,

Материјал : занает ѕвона се изработени од железо.Големина : 5 / 8inch во Дијаметар.Пакување вклучува : 100pcs бе�

DEN 210.48
WBF Декоративни Pendant Минијатурни Обоени Jingle Bells - Занаети 60pcs/35pcs/25pcs 10мм/15mm/20mm Микс Jingle Bell Приврзоци Обновено
WBF Декоративни Pendant Минијатурни Обоени Jingle Bells - Занаети 60pcs/35pcs/25pcs 10мм/15mm/20mm Микс Jingle Bell Приврзоци

Тоа може да се користи за повеќе цели да се направи Божиќ венци, ветер chimes, свадба декорации, и е совршен �

DEN 909.60
Maydahui 60PCS Бронза Jingle Bells 1.34 Инчи Ѕвезда со Снегулки Дизајн Мали Елипсовиден Антички Месинг Бел за Деца Занаети Обновено
Maydahui 60PCS Бронза Jingle Bells 1.34 Инчи Ѕвезда со Снегулки Дизајн Мали Елипсовиден Антички Месинг Бел за Деца Занаети

Packge вклучуваат : 60 X Бронза украс ѕвона.Материјал : железо Позлата бронзена боја.Издржлив Материјал : Гро�

DEN 407.76
ELTNEGSA Jingle Bells,30PCS 3cm Занает Ѕвона најголемиот Дел DIY Боја Ѕвона за Божиќ, Партија & Фестивал Украси и домашно Обновено
ELTNEGSA Jingle Bells,30PCS 3cm Занает Ѕвона најголемиот Дел DIY Боја Ѕвона за Божиќ, Партија & Фестивал Украси и домашно

Светла и Сјајна : Оваа група содржи 30 Pcs 3cm jingle bells и Една ролна од 10 m златна гумени бендот.Злато, сребрена,

DEN 239.76
10Pcs/Многу Божиќ Ѕвона Метал Лабава Монистра Jingle Декорација Приврзоци DIY Занаети рачно производство Додатоци,RR1 Обновено
10Pcs/Многу Божиќ Ѕвона Метал Лабава Монистра Jingle Декорација Приврзоци DIY Занаети рачно производство Додатоци,RR1

Материјал : jingle bells се направени од издржлив метал материјал, и на површината се насликани со разни бои, с

DEN 2032.80
Yookat 300Pcs Занает Jingle Bells Божиќ Ѕвона Мини Jingle Bell Шарени DIY Ѕвона со 164ft Шарени Глас за Партијата Фестивал Обновено
Yookat 300Pcs Занает Jingle Bells Божиќ Ѕвона Мини Jingle Bell Шарени DIY Ѕвона со 164ft Шарени Глас за Партијата Фестивал

Боите на jingle bells се светли и шарени, убави и модата.3 инчен / 8мм.47 / 12mm, 100pcs во мешавина боја.ПРАЗНИК ДЕКОРАЦ

DEN 239.76
CLLOOTVE Големи Jingle Bells Од 1,5 Инчи/ 38mm Метал Занает Ѕвона за Одмор Дома, Божиќен Фестивал, Подароци, Партија, Свадба Обновено
AXB Божиќ Ѕвона, Божиќ Дрво Виси Шарени Украси Занает Ѕвона DIY Ѕвона за Божиќ Одмор Jingle Bell Ѓердани Играчки(21 КОМПЈУТЕРИ) Обновено
18PCS Гроздобер Бронза Jingle Bells за Занаети Елка Украси DIY Виси Бел со Јаже Ѕвона за Кучиња Крава Вратата за Домашни Обновено
18PCS Гроздобер Бронза Jingle Bells за Занаети Елка Украси DIY Виси Бел со Јаже Ѕвона за Кучиња Крава Вратата за Домашни

ЌЕ ДОБИЕТЕ : 18 PCS БРОНЗА БЕЛ Издржлив материјал : гроздобер бронза ѕвона се направени од метал кои се обло

DEN 215.52
JONJUMP 50mm 10 Pc Сребро Jingle Bell Елка Pendant Украси Украси DIY рачно изработени Занаетчиски Додатоци Обновено
JONJUMP 50mm 10 Pc Сребро Jingle Bell Елка Pendant Украси Украси DIY рачно изработени Занаетчиски Додатоци

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Алуминиум.Материјал : Железо Вакуум Позлатен.Потекло : CN(Потекло) Материј

DEN 0.00
WINOMO Злато Gingle Ѕвона Рефус за Накит Одлуки и елката Свадба Декорација 12mm 100PCS Обновено
WINOMO Злато Gingle Ѕвона Рефус за Накит Одлуки и елката Свадба Декорација 12mm 100PCS

Погоден за домашна декорација, занает проекти, салфетка прстени, накит парчиња, ѕид hangings, подарок завитк

DEN 0.00
ABOOFAN 10Pcs Божиќ Jingle Bells DIY Ѕвона за Божиќ Венец Метални Ѕвона Занает Ѕвона Шарм за Накит Одлуки Одмор Дома Божиќ Обновено
ABOOFAN 10Pcs Божиќ Jingle Bells DIY Ѕвона за Божиќ Венец Метални Ѕвона Занает Ѕвона Шарм за Накит Одлуки Одмор Дома Божиќ

Jingle bells се совршен прилог на сите на вашите сезонски украси : ѕид hangings; украси; венци и многу повеќе.Накит

DEN 306.96
60 Парчиња Мини Тиква Ѕвона за Занаети ноќта на Вештерките Jingle Bells Џек-О-Светилки Ѕвона Тиква Jingle Монистра DIY Обновено
60 Парчиња Мини Тиква Ѕвона за Занаети ноќта на Вештерките Jingle Bells Џек-О-Светилки Ѕвона Тиква Jingle Монистра DIY

Убав подарок : можете да ги користите овие тиква DIY декоративни ѕвона како подарок за пријатели, роднини,

DEN 0.00
Забава Изразуваат Голема Злато Jingle Bells - Наливно Сет на 24 - Божиќ Занаети и Материјали Обновено
Забава Изразуваат Голема Злато Jingle Bells - Наливно Сет на 24 - Божиќ Занаети и Материјали

Овие џамбоголемина метал jingle bells дојде во светла gleaming златна боја и имаат добра тон квалитет.Забава за д�

DEN 516.00
ДОЛГО ТАО 50 Компјутери Декоративни Ѕвона Занает Ѕвона Jingle Bells Свадба Ѕвона Оркестарот Ѕвона Украси Декорација Елка Обновено
uxcell DIY Мали Ѕвона, 17mm/0.67-Инчен 40pcs, Занает Ѕвона најголемиот Дел DIY Ѕвона за Божиќ Фестивал Декорација на Партијата Обновено