Houseuse Најлон M3 x 6mm Хексадецимален Колона Цевка Хексагонална Навој Spacer ќор-сокак Поддршка 1 Инчи Долго 36pcs

Houseuse Најлон M3 x 6mm Хексадецимален Колона Цевка Хексагонална Навој Spacer ќор-сокак Поддршка 1 Инчи Долго 36pcs

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Вкупна Големина : 26 x 5mm/ 1" x 0.2" (H*Макс.Г); Име На Производ : Хексагонална Навој Spacer; Конец Големина : M3. Земја на Производство : КИНА; Материјал : Nylon.Net Тежина : 21g; Пакет Содржина : 36 x Хексагонална Навој Spacer.Тема Должина : 6mm / 0.24"; Модел : M3. Главната Боја : Off Бела; Цевка Должина : 20mm / 0.8".Поправи помеѓу PC одбор и машина одбор, хексагонални не пропадна лесно.Исто така може да се користи на рк модел за фиксни резервни делови заедно.

Избор на клиент

(500 компјутери) М4-0.7 X 12mm, Хексадецимален Женски Standoffs, Метрички, 6mm Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
(500 компјутери) М4-0.7 X 12mm, Хексадецимален Женски Standoffs, Метрички, 6mm Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик

Дијаметар (Номинална) : M4 Thread Теренот : 0.7 Должина (Номинална) : 12mm Across Станови : 6mm Product Класа : Изолација и Sta

DEN 9306.24
1/4 OD x 1-1/4 L x 8-32 Нишка од не ' Рѓосувачки Челик Женско/Женско Круг ќор-сокак (500 /Рефус Pkg.) Обновено
1/4 OD x 1-1/4 L x 8-32 Нишка од не ' Рѓосувачки Челик Женско/Женско Круг ќор-сокак (500 /Рефус Pkg.)

1 / 4" OD x 11 / 4" L x 832 Нишка од не ' Рѓосувачки Челик Женско / Женско Круг ќорсокак (500 / Рефус Pkg.).Мерење Тип : Ста

DEN 760.80
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 4-40 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 2-1/4 Тело Обновено
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 4-40 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 2-1/4 Тело

Спореди : 2130440AL.На хексагонална, механички уред кој има делумна или целосна внатрешната нишка.Се користи

DEN 13175.76
UNICORP MMF1311-M03-F21-М3 4.5 ММ Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак, М3 THD x 10ММ lg, Месинг Цинк КОЛИЧИНА-10 Обновено
UNICORP MMF1311-M03-F21-М3 4.5 ММ Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак, М3 THD x 10ММ lg, Месинг Цинк КОЛИЧИНА-10

МашкоЖенски Навој ЌорСокак.Телото Должина (MM) : 10.00 Вкупна Должина (MM) : 14.76 Облик : Хексадецимален.Цинк Поз

DEN 0.00
(500 компјутери) 6-32 X 1, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8) Обновено
(500 компјутери) 6-32 X 1, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Catego

DEN 756.00
4500-440-СКОПЈЕ,ќор-сокак Хексадецимален M/F 4-40-THD од Нерѓосувачки Челик, Обичен (100 Предмети) Обновено
4500-440-СКОПЈЕ,ќор-сокак Хексадецимален M/F 4-40-THD од Нерѓосувачки Челик, Обичен (100 Предмети)

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 7616.10.90.90 Тип : Хексадецимален Пол : М / Ж Материјал

DEN 1192.80
Ќор-сокак Хексадецимален - Машки 4-40 x 3/16 (OD) x 5/16 (Тело Должина), од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) (КОЛИЧИНА: 1000) Обновено
Ќор-сокак Хексадецимален - Машки 4-40 x 3/16 (OD) x 5/16 (Тело Должина), од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) (КОЛИЧИНА: 1000)

Спореди : РАФ : 4502440СКОПЈЕ.Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост

DEN 0.00
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 8-32 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 3/16 Тело Обновено
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 8-32 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 3/16 Тело

Спореди : РАФ : 2099832А0 и AMATOM : 8210A0832 На хексагонална, механички уред кој има делумна или целосна внатрешнат�

DEN 0.00
2061-440-СКОПЈЕ,ќор-сокак Хексадецимален F/F 4-40-THD од Нерѓосувачки Челик, Обичен (25 Предмети) Обновено
2061-440-СКОПЈЕ,ќор-сокак Хексадецимален F/F 4-40-THD од Нерѓосувачки Челик, Обичен (25 Предмети)

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 7318.19.00.00 Тип : Хексадецимален Пол : F / F Материјал :

DEN 0.00
(500 компјутери) 6-32 X 5/8, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг, Никел Позлатен Обновено
(500 компјутери) 6-32 X 5/8, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг, Никел Позлатен

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 5 / 8"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Ca

DEN 1958.40
UNICORP MMF1315-M03-F21-М2.5 4.5 ММ Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак, М2.5 THD x 12MM lg, Месинг Цинк КОЛИЧИНА-10 Обновено
UNICORP MMF1315-M03-F21-М2.5 4.5 ММ Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак, М2.5 THD x 12MM lg, Месинг Цинк КОЛИЧИНА-10

МашкоЖенски Навој ЌорСокак.Телото Должина (MM) : 12.00 Вкупна Должина (MM) : 15.97 Облик : Хексадецимален.Цинк Поз

DEN 0.00
Хексадецимален ќор-сокак, Машки-Женски, од Нерѓосувачки Челик (18-8), Обична Заврши, 8-32 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи Обновено
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 4-40 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 3/4 Тело Должина, Обновено
(300 компјутери) 8-32 X 1-1/4, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг Обновено
(300 компјутери) 8-32 X 1-1/4, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг

Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 11 / 4"Низ Станови : 1 / 4"Производ Класа : Изолација и

DEN 11414.88
X-DREE M4 x 8мм Целосна Тема Шестоаголна Глава Слепи Само Непобитниот Standoffs 500 Компјутери(M4 x 8 mm Rosca хексагонална Обновено
X-DREE M4 x 8мм Целосна Тема Шестоаголна Глава Слепи Само Непобитниот Standoffs 500 Компјутери(M4 x 8 mm Rosca хексагонална

Тема Големина : M4 / 0.16" (D); Име На Производ : Само Непобитниот ЌорСокак; Материјал : Јаглероден Челик.Тежина

DEN 978.96