Челик Само-Дупчење Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Модифицирани Решетка Главата, Филипс Диск, #2 Ударна Точка, #8-18 Тема Големина, 1/2 Должина (Пакување од 100)

Челик Само-Дупчење Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Модифицирани Решетка Главата, Филипс Диск, 2 Ударна Точка, 8-18 Тема

DEN 245.76

Обновено

Достапно за нарачка

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлективна изглед.Модифицирани Решетка главата е екстра широк со низок профил купола и интегрален круг за миење.Филипс диск има x-облик слот дека прифаќа Филипс возачот и е дизајниран за да се спречи преку-затегнување.Челик само-дупчење завртка со цинк позлата има модифицирани решетка глава и Филипс диск.Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.На цинк позлата нуди отпорност на корозија и има рефлективна изглед.Изменетите решетка главата е екстра широк со низок профил купола и интегрален круг за миење.На Филипс диск има x-облик слот дека прифаќа Филипс возачот и е дизајниран да им овозможи на возачот да се лизга надвор од главата, да помогне да се спречи над-затегнување и оштетување на конец или fastener.Авто-дупчење завртки, еден вид на само-прислушување завртки, се навој сврзувачки елементи што вежба сопствената дупка и конец за тоа како тие се инсталирани.Обично само се препорачува за употреба со метална, авто-дупчење завртки се достапни со крила кои овозможуваат употреба кога за прицврстување на дрво за да метал.На вежба точка должина треба да биде доволно долго за да навлезат и материјали се поставуваат пред провира дел достигне материјал.

Избор на клиент

ULTECHNOVO Лизгачки Вратата Макара Штала Вратата Виси Тркала Хардвер Пруга Ролери Макара Фитинзи 12x12x2cm Обновено
ULTECHNOVO Лизгачки Вратата Макара Штала Вратата Виси Тркала Хардвер Пруга Ролери Макара Фитинзи 12x12x2cm

Карактеристики модерен стил, може да се вклопи и со домаќинството стилови, не е лесно да се носат и ' рѓа.�

DEN 0.00
Aexit 50 компјутери Додатоци М2 x 10мм Нерѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава Надзор Камера Кабли Самостојно Снимање Завртки Обновено
Галакси J2 Core Случај,Галакси J2 (2019)/J2 Цртичка/Галакси J2 Чиста Случај со HD Екран Заштитник (2Pack) KaiMai 360 степени Обновено
Галакси J2 Core Случај,Галакси J2 (2019)/J2 Цртичка/Галакси J2 Чиста Случај со HD Екран Заштитник (2Pack) KaiMai 360 степени

【исклучителен дизајн】Специјализирани во производство, независно ситевоедно копче, пристаништето и н�

DEN 0.00
ANJUNIE Жените Зима Кадифен Pullover Дуксери со Долги Ракави Маскирани Патент Двојно-Соочуваат Руно Sweatshirt Врвот(Беж,Големи) Обновено
На sixx Дент Поправка Пенкало, Лесни Погодно Авто Тело DIY Дент Поправи Алатки, за Учениците Поправка Обновено
На sixx Дент Поправка Пенкало, Лесни Погодно Авто Тело DIY Дент Поправи Алатки, за Учениците Поправка

Овие алатки се лесни, лесен за употреба и да го замени.Дент поправка потчукнете надолу пенкало со различ

DEN 246.96
Галакси J2 Core Случај,Галакси J2 (2019)/J2 Цртичка/Галакси J2 Чиста Случај со HD Екран Заштитник (2Pack) KaiMai 360 степени Обновено
Галакси J2 Core Случај,Галакси J2 (2019)/J2 Цртичка/Галакси J2 Чиста Случај со HD Екран Заштитник (2Pack) KaiMai 360 степени

Kai Mai 360 степени метал ротирачки прстен заградата двојно shockproof TPU и здрав PC случај.Лесно се вклопуваат и л�

DEN 0.00
YXPOLYER Отцепување Поддршка Материјали,Професионални Инженерски 1.75 mm 3D Печатење Поддршка Филамент, Температура Отпор Обновено
Almencla 50 Парчиња 6 Pin SOT23 да се НАТОПИ Адаптер за PCB Штекер Експеримент Конвертор Одбори Обновено
Almencla 50 Парчиња 6 Pin SOT23 да се НАТОПИ Адаптер за PCB Штекер Експеримент Конвертор Одбори

Серија : ПротоПредност.Дел Статус : Активен Прото.Број на работни Места : 6 6 pin SOT23 да се НАТОПИ адаптер.Соз

DEN 0.00
Aexit 10Pcs Еден Индустриски Префрла Преку Дупка Десен Агол Pushbutton Прекинувачи Тактилни Префрлате Обновено
Aexit 10Pcs Еден Индустриски Префрла Преку Дупка Десен Агол Pushbutton Прекинувачи Тактилни Префрлате

Име на производ : Такт се Префрлат;Тип : SKHH Серија;Контакт Тип : Еден Контакт.Димензии : 6 x 6 x 9.5 mm / 0.24" x 0.24" x

DEN 0.00
Pelican iPhone 11 Про Max Случај, Војаџер Серија – Воена Одделение Капка Тестирани – TPU, Поликарбонат Заштитни Случај Обновено
Pelican iPhone 11 Про Max Случај, Војаџер Серија – Воена Одделение Капка Тестирани – TPU, Поликарбонат Заштитни Случај

Компатибилен со i Phone 11 Про Max.Не се компатибилни со i Phone 11 или i Phone 11 Про.Тестирани за да преживее воена од�

DEN 191.52