Houseuse 20 Компјутери HDB-28A PCB Обратна Spacer Заклучување Најлон ќор-сокак Висина 1.1

Houseuse 20 Компјутери HDB-28A PCB Обратна Spacer Заклучување Најлон ќор-сокак Висина 1.1

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Nylon.Net Тежина : 16g; Пакет Содржина : 20pcsx PCB Обратна Поддршка Spacer.Модел : HDB-28 A; Главна Боја : Off-Бело.Батеријата се Вклучени : Не, Пламен Класа : 94 V-2. Поддршка Висина(A) : 28mm(1.1").За да се поправи на PCB без алатки, лесно да се инсталира и истовар анти-еродираат, добра изолација со долг живот.Идеално одговара за PCB пакување и редење апликации, овие нови изолација/поддржува дојде во седум популарни стилови.Се користи за форум-на-табла и шасија-на-табла барања, тие доаѓаат во двете push-во планината и завртка планината верзии.Изолација/поддржува се достапни во широк спектар на проред височините и ќе ја задоволат речиси секоја PCB пакување треба.

Избор на клиент

(500 компјутери) 4-40 X 3/4, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8) Обновено
(500 компјутери) 4-40 X 3/4, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)

Standoffs се навој одделувачите што се користат за да се подигне една компонента над друг.Често се користат �

DEN 0.00
5/16 OD Хексадецимален Standoffs (Женско-Женско) / 8-32 x 1 1/4 / Алуминиум/Надворешниот Дијаметар: 5/16 / Нишка Големина: Обновено
5/16 OD Хексадецимален Standoffs (Женско-Женско) / 8-32 x 1 1/4 / Алуминиум/Надворешниот Дијаметар: 5/16 / Нишка Големина:

5 / 16 Хексадецимален.Standoffs.Алуминиум Легура #2011 (или еквивалент).Хексадецимален Standoffs (Женско / Женско), 5 /

DEN 10967.76
6-32 x 1 Груб Навој (1/4 AF) Хексадецимален Машки Женски ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик 303 Pk 500 Обновено
6-32 x 1 Груб Навој (1/4 AF) Хексадецимален Машки Женски ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик 303 Pk 500

Standoffs се навој сепаратор на дефинираната должина користи за да се подигне еден собранието врз друг.Спец�

DEN 0.00
Нерѓосувачки Челик ќор-сокак 1-1/4 Инчен Дијаметар x 1-1/2 Инчен Барел Должина Бранеа Заврши за PVC, Стакло и Акрил Знак Обновено
Нерѓосувачки Челик ќор-сокак 1-1/4 Инчен Дијаметар x 1-1/2 Инчен Барел Должина Бранеа Заврши за PVC, Стакло и Акрил Знак

Издржливи Нерѓосувачки Челик Standoffs се идеална монтажа решение за знаци и прикажува.Направени од 202 Одде�

DEN 9767.76
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 4-40 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 31/64 Тело Обновено
Хексадецимален ќор-сокак, Женско-Женско, Алуминиум, Обична Заврши, 4-40 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 31/64 Тело

Standoffs обично се избрани преку изолација кога повеќе големини се потребни.Хексадецимален standoffs може да б�

DEN 0.00
(500 компјутери) 6-32 X 5/8, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг, Никел Позлатен Обновено
(500 компјутери) 6-32 X 5/8, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг, Никел Позлатен

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 5 / 8"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Ca

DEN 1958.40
Страна Менгеме Standoffs, 3/4 x 1, Сребрен Алуминиум, Акрилик ќор-сокак Хардвер Монтажа, Работ Зафат, за Стакло Панел, Обновено
Страна Менгеме Standoffs, 3/4 x 1, Сребрен Алуминиум, Акрилик ќор-сокак Хардвер Монтажа, Работ Зафат, за Стакло Панел,

Со нашата нова страна менгеме standoffs, вие никогаш не треба да страдаат од проблемот на вежба дупки на пане

DEN 335.76
(500 компјутери) 6-32 X 1, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8) Обновено
(500 компјутери) 6-32 X 1, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, AISI 303 Нерѓосувачки Челик (18-8)

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Catego

DEN 756.00
Круг ќор-сокак, Машки-Женски, од Нерѓосувачки Челик (18-8), Обична Заврши, 8-32 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи OD, 1-1/8 Обновено
(500 компјутери) М4-0.7 X 12mm, Хексадецимален Женски Standoffs, Метрички, 6mm Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
(500 компјутери) М4-0.7 X 12mm, Хексадецимален Женски Standoffs, Метрички, 6mm Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик

Дијаметар (Номинална) : M4 Thread Теренот : 0.7 Должина (Номинална) : 12mm Across Станови : 6mm Product Класа : Изолација и Sta

DEN 9306.24
Unicorp ЕСО-М3.5-3ZI 6.4 МИЛИМЕТРИ Хексадецимален ИДЕАЛЕН Дупка ќор-сокак, М3.5 THD x 3ММ lg, Челик Цинк КОЛИЧИНА-10 Обновено
Unicorp ЕСО-М3.5-3ZI 6.4 МИЛИМЕТРИ Хексадецимален ИДЕАЛЕН Дупка ќор-сокак, М3.5 THD x 3ММ lg, Челик Цинк КОЛИЧИНА-10

Хексадецимален Навој ЌорСокак.Телото Должина (MM) : 3.00 Телото Облик : Хексадецимален.Цинк Позлатен.Unicorp е �

DEN 0.00
4-40 x 5/8 Груб Навој (3/16 AF) Хексадецимален Машки Женски ќор-сокак Алуминиум Pk 1000 Обновено
4-40 x 5/8 Груб Навој (3/16 AF) Хексадецимален Машки Женски ќор-сокак Алуминиум Pk 1000

, може да се разликуваат од тие на сликата.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, �

DEN 10195.68
Unicorp ЕСО-3.5M3-12ZI 6.4 МИЛИМЕТРИ Хексадецимален ИДЕАЛЕН Дупка ќор-сокак, М3 THD x 12MM lg, Челик Цинк КОЛИЧИНА-10 Обновено
Unicorp ЕСО-3.5M3-12ZI 6.4 МИЛИМЕТРИ Хексадецимален ИДЕАЛЕН Дупка ќор-сокак, М3 THD x 12MM lg, Челик Цинк КОЛИЧИНА-10

Хексадецимален Навој ЌорСокак.Телото Должина (MM) : 12.00 Телото Облик : Хексадецимален.Цинк Позлатен.Unicorp е

DEN 145.68
Мали Делови 310608HF303 18-8 Нерѓосувачки Челик Женски Навој Хексадецимален ќор-сокак, 5/16 Хексадецимален Големина, 3/8 Обновено
X-DREE 12mm x 80mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање Frameless Стакло ќор-сокак Иглички 18pcs(P-ERNOS де vidrio гревот марко Обновено
X-DREE 12mm x 80mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање Frameless Стакло ќор-сокак Иглички 18pcs(P-ERNOS де vidrio гревот марко

Пакет Содржина : 18 x Стакло ќорсокак; Тежина : 335g.Име На Производ : Стакло ЌорСокак; Материјал : Не ' Рѓосува

DEN 0.00
Хексадецимален ќор-сокак, Машки-Женски, од Нерѓосувачки Челик (18-8), Обична Заврши, 8-32 инчен Завртка Големина, 1/4 инчи Обновено
(1000 компјутери) 8-32 X 1-1/4, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
(1000 компјутери) 8-32 X 1-1/4, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик

Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 11 / 4"Низ Станови : 1 / 4"Производ Класа : Изолација и

DEN 0.00