TOSSPER Цртан филм Ѕид Поставена Четка Организатор Носителот Метла Четка Полица Бања, Кујна Складирање Алатка Вшмукување Виси Цевка Куки за Четка

TOSSPER Цртан филм Ѕид Поставена Четка Организатор Носителот Метла Четка Полица Бања, Кујна Складирање Алатка Вшмукување

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Применливи предмети : може да се користи за да се откажам метли, џогерите, чистење со четки, чадори и други предмети со рачки.Против пролизгување дизајн : Постои анти-лизга појас во средината на метла складирање кутија да се обезбеди дополнителна потпора за алатка.Контрола на носат-отпорни, гума држи на метла добро, флексибилни и брзо ослободување.Лесен за инсталација : не треба да се вежба, откине филм на самолепливи подлога и се држи на ѕидот, а потоа притиснете за неколку секунди.Материјал : Направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, издржлив, еднократно, водоотпорен и масло отпорни, висока и ниска температура отпор, ако назад е валкано, ве молиме чисти и користи повторно.Не треба да се вежба.Издржливи : водоотпорен и издржливи, лепење-нашите самолепливи ѕид-поставена четка и метла држачот.спецификација : Тип на Производ : Hook Material : ABS PVCSize : 13.5*7.5*5 CMWeight : 35gpacking листата : 2*кука.

Product Type: Hook
Material: ABS PVC
Size: 13.5*7.5*5CM
Weight: 35g
packing list:
2*hook :

Избор на клиент

PDGJG Пластични Обвивки за Складирање Кутија, Автоматски Возен Јајце Кутија Послужавник, Свежо Јајце-водење Кутија Кутија Обновено
Долго Работно Време Home Машина за 1 Литар до 5 Литри Ниско ниво на Бучава Обновено
Долго Работно Време Home Машина за 1 Литар до 5 Литри Ниско ниво на Бучава

Континуирано 48 часа на работа, компактен дизајн, само 7,5 килограми, добро за дома и патување употреба.Пом

DEN 254.40
Керамички Житни Контејнер за Складирање Жито Фармацевт Тегла Херметички Капак 10kg Капацитет Погоден за Брашно, Шеќер, Обновено
Grunwerg PC-8130LNBL Gastronorm Храна Складирање Садот со Капак, Трети Големина, Црна Обновено
Grunwerg PC-8130LNBL Gastronorm Храна Складирање Садот со Капак, Трети Големина, Црна

Производителот гаранција може да не се применува.Издржливи Поликарбонат Изградба 100% BPA Free.Контејнерите

DEN 0.00
Бесконечност Тегли 20 ml (.67 fl мл) Црна Ултравиолетови Стакло Лесно се Прелива Завртка Врвот Шише Обновено
Бесконечност Тегли 20 ml (.67 fl мл) Црна Ултравиолетови Стакло Лесно се Прелива Завртка Врвот Шише

ХЕРМЕТИЧКИ МИРИС ДОКАЗ УЛТРАВИОЛЕТОВИ СТАКЛЕНО ШИШЕ со BPAFREE ПЛАСТИЧЕН КАПАК.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Под

DEN 264.00
LocknLock Чисто Подобро Стакло Храна Складирање Садот со Капак, 21 Унца, Јасно Обновено
LocknLock Чисто Подобро Стакло Храна Складирање Садот со Капак, 21 Унца, Јасно

ТОПЛИНА ОТПОРНИ СТАКЛО : Направен од borosilicate стакло кои можат да го издржат топлина до 750 С и е термички шо

DEN 2344.80
VMI Housewares Лесно Заклучување на Храна за Складирање, Плоштад, 85-Унца, Црвена Обновено
VMI Housewares Лесно Заклучување на Храна за Складирање, Плоштад, 85-Унца, Црвена

Машина за миење садови безбедно.Б.Стр.Слободен.Замрзнувачот, фрижидер и микровална печка безбедно.Лесн�

DEN 202.32
BlingGlow 20Ml Мини Пластични Refillable Притиснете Пумпа Спреј Шише Празно Течни Сад Парфем Atomizer Патување,Вакуум Запечатени Обновено
ZWILLING Свежи и Зачувување на Вакуум Sealer Машина Стартер Сет, Пластични 6-парче BPA Free, Оброк Првично, Sous врски, Обновено
ZWILLING Свежи и Зачувување на Вакуум Sealer Машина Стартер Сет, Пластични 6-парче BPA Free, Оброк Првично, Sous врски,

Ладење, замрзнување, soврски, за да обезбедат готвење, marinating, или оброк prepping, ова е систем кој може да се на

DEN 1866.00
PRESSITIN Туна Метални Конзерви 100ML се ВКЛОПУВА 3.5/4 ГРАМ - ЦРНА КАПАЦИ ВКЛУЧЕНИ - Авто Рака Запечатени НЕМА МАШИНА Обновено
PRESSITIN Туна Метални Конзерви 100ML се ВКЛОПУВА 3.5/4 ГРАМ - ЦРНА КАПАЦИ ВКЛУЧЕНИ - Авто Рака Запечатени НЕМА МАШИНА

10 X "НОВИНА" НАЛЕПНИЦИ ВКЛУЧЕНИ, ПОРАКА ЗА CHOCIE ПО КУПУВАЊЕТО.Уникатен Дизајн За СамоИсполнет Калај Може, �

DEN 0.00
Свеж зеленчук и овошје сад, се користи за чување на овошје, зеленчук, месо, свежа риба Обновено
Свеж зеленчук и овошје сад, се користи за чување на овошје, зеленчук, месо, свежа риба

1 Зеленчук и овошје складирање со капак, флексибилни капак, запечатени и свежа, вкусна без мирис...

DEN 0.00
DII Бивол Проверете Farmhouse, Ткаени Сад Покрие Сет, Сад Маска, Црно-Бел, 3 Дел Обновено
DII Бивол Проверете Farmhouse, Ткаени Сад Покрие Сет, Сад Маска, Црно-Бел, 3 Дел

Ова лесно се грижи за јадење опфаќа координираат со нашите многу кујнски прибор и да се координираат со

DEN 359.76
Зелена салата Торба | Произведуваат Saver Торба од Дома-X Обновено
Зелена салата Торба | Произведуваат Saver Торба од Дома-X

ПРОДОЛЖУВАЊЕ на СВЕЖИНАТА Генијален дизајн на зелена салата во Чантата го успорува процесот на зреење,

DEN 0.00
OrgSmart Овошје & Veggie Поделено Садовите за Складирање со Свежо-Lock System & Вентилирани Капак, Произведе, Фрижидер Обновено
OrgSmart Овошје & Veggie Поделено Садовите за Складирање со Свежо-Lock System & Вентилирани Капак, Произведе, Фрижидер

Намалување на храна отпад и да се заштедат пари со Org Smart.Еден контејнер на понудениот или 3 QT (12 чаши) или 6

DEN 0.00
X-DREE HFSL-ТМ-1 Црно Отвори Пред Компоненти Занает Делови Редење Кантите Контејнер(HFSL-ТМ-1 Гора Abierto Componentes Обновено
X-DREE HFSL-ТМ-1 Црно Отвори Пред Компоненти Занает Делови Редење Кантите Контејнер(HFSL-ТМ-1 Гора Abierto Componentes

Име на производ : Редење Бин; Пакет Содржина : 1 x Редење Корпа.Боја : Црна.Материјал : Пластика.Вкупната Го�

DEN 0.00