Aexit 10pcs 2 DIP Прекинувачи Ред 6 Pin 3P 3 Позиции Начини 2.54 mm Теренот Слајд Тип НАТОПИ SPST DIP Прекинувачи Switch Сина

Aexit 10pcs 2 DIP Прекинувачи Ред 6 Pin 3P 3 Позиции Начини 2.54 mm Теренот Слајд Тип НАТОПИ SPST DIP Прекинувачи Switch

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Име на производ : Слајд DIP Прекинувач;Тип : 3 Ставови( 2 Ред 6 Pin);Презентација : 2.54 mm / 0.1".Не-Префрлување Оценка : 100m A DC 50 V;Префрлување Оценка : 25m A 24 V DC;Контакт отпор : 50mΩ 24 VDC/100m A (при почетното). 100mΩ типичен, 24 VDC/100m A (по живот тест) : 100mΩ типичен, 24 VDC/100m A (по живот тест);Вкупната Големина : 9 x 10 x 11mm / 0.35" x 0.39" x 0.43"(L * W * H).Материјал : Пластика, Електрични Делови;Боја : Сина, Бела Пакет Содржина : 10 x DIP Прекинувач.Се користи на печатено коло, заедно со други електронски компоненти и е најчесто се користат за да го прилагодите однесувањето на електронски уред за специфични ситуации.Широко се користат во обработка на податоци, комуникација, далечински управувач и анти-кражба аларм систем треба рачно да автоматско програмирање производи.

Избор на клиент

10 Нови Компјутери 6 Pin 0.5 A 50V DC врвот Quality2 Позиција DPDT 2P2T Панел Планината Вертикална Излизгајте го Прекинувачот Обновено
uxcell 40 Компјутери 2.54 mm Теренот 4 Позиција Лизгачот Стил DIP Прекинувачи Црна Обновено
uxcell 40 Компјутери 2.54 mm Теренот 4 Позиција Лизгачот Стил DIP Прекинувачи Црна

Име на производ : DIP Прекинувач;Тип : 4 Позиција Слајд Тип;Полови : 2 x 4 Игли(2 реда).Теренот : 2.54 mm;НеПрефрлув�

DEN 191.52
CC0603BRNPO9BN2R7 - Фиксна 2-Игли SMD 0603BRNPO9BN2 (100 Парче Многу) Обновено
CC0603BRNPO9BN2R7 - Фиксна 2-Игли SMD 0603BRNPO9BN2 (100 Парче Многу)

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

DEN 0.00
Моќ Интеграции IC ПРИСУТЕН SWITCH FLYBACK 8DIP (Пакување од 1000) (LNK520PN) Обновено
Моќ Интеграции IC ПРИСУТЕН SWITCH FLYBACK 8DIP (Пакување од 1000) (LNK520PN)

Mfr : Моќ Интеграции.Серија : Link Switch.Пакет : Цевка.Дел Статус : Не За Нови Дизајни.Излез Изолација : Изолир

DEN 0.00
CC0201JRNPO8BN101 - Фиксна 2-Игли SMD 0201JRNPO8BN101 (100 Парче Многу) Обновено
CC0201JRNPO8BN101 - Фиксна 2-Игли SMD 0201JRNPO8BN101 (100 Парче Многу)

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

DEN 0.00
3pcs 2.54 mm 2x20 Pin Женски Pin Заглавија Конектор за PCB Одбор Двоен Ред Десен Агол Насловот Приклучок за Прототип Штит Обновено
3pcs 2.54 mm 2x20 Pin Женски Pin Заглавија Конектор за PCB Одбор Двоен Ред Десен Агол Насловот Приклучок за Прототип Штит

Pin Теренот : 2.54 мм, Број на пиновите : 40pin.Pin Теренот : 2.54 мм, Број на пиновите : 40pin.Ред : 2; Монтажа Агол : Прав �

DEN 198.96
X-DREE 14 Компјутери 2.54 mm Теренот 12 Позиции Слајд Тип DIP Прекинувачи Црвено(14 Компјутери 2.54 mm Теренот 12 Posiciones Обновено
X-DREE 14 Компјутери 2.54 mm Теренот 12 Позиции Слајд Тип DIP Прекинувачи Црвено(14 Компјутери 2.54 mm Теренот 12 Posiciones

Име на производ : DIP Прекинувач;Тип : 12 Позиција Слајд Тип;Полови : 2 x 12 Игли(2 реда).Теренот : 2.54 mm;НеПрефрлу�

DEN 0.00
Aexit 110V-220V Три Plug-in Прекинувачи Позиции DPDT Излизгајте го Прекинувачот Штекер Прекинувачи 3А/250V 6A/125V Обновено
Aexit 110V-220V Три Plug-in Прекинувачи Позиции DPDT Излизгајте го Прекинувачот Штекер Прекинувачи 3А/250V 6A/125V

Име На Производ : Излизгајте Го Прекинувачот;Position : 3;Игли Дизајн : 6 Игли ( Двоен Ред ).Контакт Тип : DPDT;Pin Ши�

DEN 0.00
Нови Lon0167 3 Еез PCB Монтажа 4-Позиција 2.54 mm Теренот SMD Тип Клуч DIP Прекинувачи(3-tlg. Leiterplattenmontage 4-Позиција, Обновено
Нови Lon0167 3 Еез PCB Монтажа 4-Позиција 2.54 mm Теренот SMD Тип Клуч DIP Прекинувачи(3-tlg. Leiterplattenmontage 4-Позиција,

Име на производ : DIP Прекинувач;Тип : SMD Тип;Карактеристики : 4 Позиции, ( 2 Ред 8 Pin).Теренот : 2.54 mm / 0.1";НеПреф�

DEN 0.00
Нови Lon0167 40 Компјутери 2.54 mm Теренот 4 Позиција Лизгачот Стил DIP Прекинувачи Црвено(40 Stk. НАТОПИ-Schalter мит Обновено
Нови Lon0167 40 Компјутери 2.54 mm Теренот 4 Позиција Лизгачот Стил DIP Прекинувачи Црвено(40 Stk. НАТОПИ-Schalter мит

Име на производ : DIP Прекинувач;Тип : 4 Позиција Слајд Тип;Полови : 2 x 4 Игли(2 реда).Теренот : 2.54 mm;НеПрефрлув�

DEN 322.32
CC0603JRNPO9BN331 - Фиксна 2-Игли SMD 0603JRNPO9BN331 Обновено
CC0603JRNPO9BN331 - Фиксна 2-Игли SMD 0603JRNPO9BN331

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

DEN 1315.20
Нови Lon0167 10 Компјутери 2.54 mm Теренот 8 Позиции 16 Pin Сина DIP Прекинувач 8P(10 Stück 2,54 mm Abstand 8 Positionen Обновено
Нови Lon0167 10 Компјутери 2.54 mm Теренот 8 Позиции 16 Pin Сина DIP Прекинувач 8P(10 Stück 2,54 mm Abstand 8 Positionen

Име на производ : DIP Прекинувач;Тип : НАТОПИ;Карактеристики : 8 Ставови( 2 Ред 16 Pin).Теренот : 2.54 mm / 0.1";НеПрефр

DEN 0.00
Kailh Кутија Кристал Кралската Морнарица Сина Jade Розова 5 pin 70 компјутери Прекинувачи IP56 Вода-Доказ Компатибилен Обновено
uxcell 20 Компјутери Црна DIP Прекинувач 1-8 Позиции 2.54 mm Теренот за Коло Breadboards PCB Обновено
uxcell 20 Компјутери Црна DIP Прекинувач 1-8 Позиции 2.54 mm Теренот за Коло Breadboards PCB

8 Ставови ( 2 Ред 16 Иглички),Пакет Содржина : 20 x DIP Прекинувач 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 Начин 2 Ред Натопи Кодирај Пр�

DEN 383.76
Fielect 10pcs Сина DIP Прекинувач Хоризонтална Toggle 1-2 Позиции 2.54 mm Теренот за Коло Breadboards PCB Обновено
Fielect 10pcs Сина DIP Прекинувач Хоризонтална Toggle 1-2 Позиции 2.54 mm Теренот за Коло Breadboards PCB

【Параметар】 Теренот : 2.54 mm / 0.1"; Позиции : 2 позиции( 2 ред 4 игли); Префрлање на Владата : Хоризонтално Поме�

DEN 0.00
Aexit 25 Компјутери Прекинувачи 6Pin PCB Монтажа 2 Позиција DPDT Минијатурни Мини Нога Прекинувачи Слајд Префрлате Обновено
Aexit 25 Компјутери Прекинувачи 6Pin PCB Монтажа 2 Позиција DPDT Минијатурни Мини Нога Прекинувачи Слајд Префрлате

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Контакт Тип Тип : DPDT, ON / OFF.Положба : 2;Терминал Количина : 6...

DEN 0.00
Нови Lon0167 21 Компјутери 2.54 mm Теренот 8 Позицијата на Лизгачот Стил DIP Прекинувачи Црвено(21 Stück 2,54 mm-на Теренот Обновено
Нови Lon0167 21 Компјутери 2.54 mm Теренот 8 Позицијата на Лизгачот Стил DIP Прекинувачи Црвено(21 Stück 2,54 mm-на Теренот

Име на производ : DIP Прекинувач;Тип : 8 Позиција Слајд Тип;Полови : 2 x 8 Игли(2 реда).Теренот : 2.54 mm;НеПрефрлув�

DEN 230.88