Traulsen 333-60038-00 Plug Мозок, Rotron Компресор

Traulsen 333-60038-00 Plug Мозок, Rotron Компресор

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traylen одамна е еден од стандардите за комерцијални ладилници.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Traylen 333-60038-00 Plug Мозок, Rotron Компресор.Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traylen одамна е еден од стандардите за комерцијални ладилници.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Избор на клиент

Сребро Кралот 34374-B1 Одбор за Контрола, SKBF, 9 Висината, 9 Ширина, 7 Должина Обновено
Сребро Кралот 34374-B1 Одбор за Контрола, SKBF, 9 Висината, 9 Ширина, 7 Должина

Вистински ОЕМ замена дел.Сребро Кралот специјализира во фрижидери, замрзнувачи, првично маси, витрини и

DEN 6822.48
Точно 980209 20Dt-U-4Fo-N6U-2.0 Термометар Обновено
Точно 980209 20Dt-U-4Fo-N6U-2.0 Термометар

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10 H x 6 L x 7 W (инчи).Пакет Тежина : 2.2 килограми.Земја на Потекло : Ит

DEN 0.00
Точно Заптивка, Sta/Stg/Str1/2 H/Pt Целосна Вратата Сива Santopr Обновено
Точно Заптивка, Sta/Stg/Str1/2 H/Pt Целосна Вратата Сива Santopr

Пакет Димензии : 7.01 L x 24.01 H x 18.01 W (инчи).Пакет Тежина : 1.11 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 980682...

DEN 2048.64
Kolpak 8444 6-732401 Фан Сечилото T1404-27 Обновено
Kolpak 8444 6-732401 Фан Сечилото T1404-27

Вистински оем замена дел.Користете вистинско оем делови за безбедност, сигурност и перформанси.Kolpak про�

DEN 1744.80
Пијалоци Воздух HBR19HC-1-G се Постигне во временски Хоризонт Серија Фрижидер Обновено
Пијалоци Воздух HBR19HC-1-G се Постигне во временски Хоризонт Серија Фрижидер

Категорија : Фрижидер, да стигнете доВо Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 84 x 27.25 x 27.5 / 380 Хоризонт Серија Фриж

DEN 816.00
Traulsen G-Серија G21002 Стаклена Врата 2-Дел Комерцијални Фрижидер Обновено
Traulsen G-Серија G21002 Стаклена Врата 2-Дел Комерцијални Фрижидер

2 Дел 6 Стандард Прилагодливи ЕпоксиднаОбложена Полиците 4 Половина Должина Стаклени Врати.Право / Право

DEN 0.00
Norlake 142766 Влажност Сензор Hygroclip 2 Обновено
Norlake 142766 Влажност Сензор Hygroclip 2

Пакет Димензии : 9.0 H x 5.0 L x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : Швајцарија.Единица грофот : 1.

DEN 22339.68
Delfield 000-327-0037-S Assy,27 Drw Frt 2-Здраво,430 Обновено
Delfield 000-327-0037-S Assy,27 Drw Frt 2-Здраво,430

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservic

DEN 9986.88
Delfield 2194289 Брашно 3/6000 Lampholder Обновено
Delfield 2194289 Брашно 3/6000 Lampholder

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservic

DEN 0.00
Norlake 028814 Серпентина Испарувачот со Серпентина Грб Обновено
Norlake 028814 Серпентина Испарувачот со Серпентина Грб

Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во висококвалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.

DEN 0.00
Kolpak 174011075 Стакло Свет Surlyn Грб Светлина Обновено
Kolpak 174011075 Стакло Свет Surlyn Грб Светлина

Вистински ОЕМ замена дел.Kolpak произведува замрзнувачи и ладење системи и додатоци за храна услуга индус�

DEN 0.00
Точно 934557 Испарувачот Серпентина Собранието, Tssu/Tuck/Twt36, 36 Висина, 8 Ширина, 8 Должина Обновено
Точно 934557 Испарувачот Серпентина Собранието, Tssu/Tuck/Twt36, 36 Висина, 8 Ширина, 8 Должина

Вистински ОЕМ замена дел.За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 11174.16
Една Врата Комерцијални Ладилници, ATOSA Врвот Монт Нерѓосувачки Челик Достигне во Исправена Фрижидер Со 1 Затворената Обновено
Сина Воздух BLMT36-HC 2 Врата 36 инчи Мега Врвот Ладилник Сендвич/Салата Првично Маса, 9.5 сертификати. фт, 15 Тавата. Обновено
Сина Воздух BLMT36-HC 2 Врата 36 инчи Мега Врвот Ладилник Сендвич/Салата Првично Маса, 9.5 сертификати. фт, 15 Тавата.

КАБИНЕТОТ ИЗГРАДБА : Нерѓосувачки челик кабинет изградба; Нерѓосувачки челик ентериер и екстериер (поц�

DEN 0.00
Norlake 142086S Dixell Контрола Програмиран Xr06 Обновено
Norlake 142086S Dixell Контрола Програмиран Xr06

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 30.9 H x 3.8 L x 21.9 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.217 килограми.Земја на

DEN 0.00
Точно 911652 Пан Мозоци Типтроник Та/Tg/Tr-1R/2F Обновено
Точно 911652 Пан Мозоци Типтроник Та/Tg/Tr-1R/2F

Вистински ОЕМ замена дел.За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 1765.20
Точно 942364 Испарувачот Серпентина Собранието, Та/Tag/Tr-2, 36 Висина, 8 Ширина, 8 Должина Обновено
Точно 942364 Испарувачот Серпентина Собранието, Та/Tag/Tr-2, 36 Висина, 8 Ширина, 8 Должина

Вистински ОЕМ замена дел.За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 0.00
Traulsen 341-60272-02 Фиока Лесно Чистење Заптивка, 1P-SBS 2 Обновено
Traulsen 341-60272-02 Фиока Лесно Чистење Заптивка, 1P-SBS 2

Тип На Производ : Замрзнувач.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 5.461 cms (L) x 36.83 cms (W) x 56.134 cms (H).Земја на Потекл�

DEN 246.48
Точно 933508 Инверторот за Купето, 2000 Rpb Обновено
Точно 933508 Инверторот за Купето, 2000 Rpb

Вистински ОЕМ замена дел.За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 0.00
Пијалоци Воздух HBR49HC-1-ХС се Постигне во временски Хоризонт Серија Фрижидер Обновено
Пијалоци Воздух HBR49HC-1-ХС се Постигне во временски Хоризонт Серија Фрижидер

Категорија : Фрижидер, да стигнете доВо Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 84.25 x 52 x 33.75 / 594 Хоризонт Серија Фри�

DEN 1972.80
Delfield 3526695 Компресор, 1/4 hp, 12 Висина, 12 Ширина, 12 Должина Обновено
Delfield 3526695 Компресор, 1/4 hp, 12 Висина, 12 Ширина, 12 Должина

Вистински ОЕМ замена дел.Пад има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice

DEN 11194.80
Точно 801891 Грејач Жица, ПВЦ, 120, 115V Обновено
Точно 801891 Грејач Жица, ПВЦ, 120, 115V

Пакет Димензии : 7 L x 9 H x 9 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : 801891 Точно 801891 Греј�

DEN 0.00
Пијалоци Воздух BB72HC-1-G-S Три-Дел Ладилник Назад Бар Складирање Кабинет Обновено
Пијалоци Воздух BB72HC-1-G-S Три-Дел Ладилник Назад Бар Складирање Кабинет

Категорија : Назад Бар Кабинет, Ладилник Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 34 x 72 x 24.5 / 388 Ладилник Назад Бар Ск

DEN 0.00
Турбо Воздух 30228Q0600 се Одмрзне Грејач Обновено
Турбо Воздух 30228Q0600 се Одмрзне Грејач

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 13.97 Cm L X16.51 Cm W X82.55 См Х Земја На Потекло : Јужна К

DEN 0.00
Пијалоци Воздух SPED27HC Еден Дел Сендвич Врвот Ладилник Counter Обновено
Пијалоци Воздух SPED27HC Еден Дел Сендвич Врвот Ладилник Counter

Категорија : Ладилник Контра, Сендвич / Салата Единица Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 45.38 x x x x 27 x x x x 32.13 /

DEN 0.00
Norlake 150239 Fg Светлина Тела 18-3/4 со 3 Пи Обновено
Norlake 150239 Fg Светлина Тела 18-3/4 со 3 Пи

Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во висококвалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.

DEN 4206.00
Еверест ESRF3 Стигнат до-во Фрижидерот и Замрзнувачот Комбо 3 Солидна Врати, 115v, NSF - 68 сертификати. ft. Обновено
Еверест ESRF3 Стигнат до-во Фрижидерот и Замрзнувачот Комбо 3 Солидна Врати, 115v, NSF - 68 сертификати. ft.

ОСВЕТЛУВАЊЕ : Енергетски ефикасни силиконски слој на пудра и да се загрозидоказ LED осветлување обезбеду

DEN 0.00
Еверест ECB72D4 72-Инчен Готвач База 4 Фиоки 1084 кг Тежина Капацитет, 115v, NSF Обновено
Еверест ECB72D4 72-Инчен Готвач База 4 Фиоки 1084 кг Тежина Капацитет, 115v, NSF

РАЗЛАДНИОТ СИСТЕМ : Страна монтирани, автономни и целосно монтажни Blizzard R290 единица за кондензирање кори

DEN 4799.76
Delfield 3233955 Стожерот Долниот Десен Зглоб Обновено
Delfield 3233955 Стожерот Долниот Десен Зглоб

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува Комерцијални foodservic

DEN 839.76
Norlake 101419 Моторни Испарувачот Фан 25303201 Обновено
Norlake 101419 Моторни Испарувачот Фан 25303201

Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во висококвалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.

DEN 0.00