Odizli Мебел Силикон Заштита Маска, Силикони Стол Нога Капи Подлога Маса Нозе Маска, Носат-Отпорни, & Не Се Лизга Кат Заштитник 16 Компјутери

Odizli Мебел Силикон Заштита Маска, Силикони Стол Нога Капи Подлога Маса Нозе Маска, Носат-Отпорни, & Не Се Лизга Кат Заштитник

DEN 143.76

Обновено

Достапно за нарачка

Таму ќе биде без гребнатини и намалување на бучава кога се движат вашиот мебел.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА ODIZLI! ❤ Ќе одржи високи стандарди за квалитет за сите наши производи и да се обрне внимание на секој детал, ние ви нудиме ризик купување.❤ Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било прашања или прашања, Odizli услуга тим ќе реагира и да ви помогне да ги реши сите проблеми во рок од 12 часа.ШИРОКО се КОРИСТИ : се Вклопува многу видови на мебел нозе : трпезарија стол, бар столица, патио стол, кујнската маса и стол, метал бистри столици, биро, стол, итн.❤ Вашето задоволство е наша најголема фокус, ние ќе преземе целосна одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ефикасно.Сите наредби што ја прифати на 45 дена бесплатно враќа.) : Круг 4x3.МАТЕРИЈАЛ : Трајни меки силиконски, 100% Nontoxic, Безбеден за Децата & Милениче.Тој содржи анти-лизга честички, на дното е дебела и носат-отпорни, за да се спречи нога и подот триење.2x3cm Package вклучуваат : 4/8/16 x Стол Табела Нога Маска Заштитник.Материјал : Silicone Quantity : 4/8/16 pieces Size(прибл.ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН : Овој круг мебел нозе поклопецот се прави на транспарентен силиконски гел, може да се вклопуваат во сите видови на дом дизајн, ќе тешко ја забележуваме со транспарентни дизајн.Давање на стол нога на сит зафат како ракавица.

Избор на клиент

uxcell Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Ноктите Плоштадот Стол Табела Нога Заштитник Влошки 19mm x 10мм Бела 60pcs Обновено
Aexit 30мм Кол оков за Мебел Гума Само Лепило Анти-Пропадна Мебел Заштита Влошки Мебел Влошки Бела 16pcs Обновено
Aexit 30мм Кол оков за Мебел Гума Само Лепило Анти-Пропадна Мебел Заштита Влошки Мебел Влошки Бела 16pcs

Нето Тежина : 5g; Пакет Содржина : 16pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер�

DEN 599.76
Adsamm | 90 x авто-стап чувствува влошки | 0.98 x 1.97 (25x50 mm) | бела | правоаголна | самолепливи мебел глајд модели Обновено
Adsamm | 90 x авто-стап чувствува влошки | 0.98 x 1.97 (25x50 mm) | бела | правоаголна | самолепливи мебел глајд модели

Повеќенаменски користат за мала до средна тежина мебел, како мебел глајд модели, чаир глајд модели, чаи�

DEN 594.24
Aexit Мебел Стол оков за Мебел Нога Нога Правоаголник База Заштитник Планирам Ноктите Мебел Влошки 17x12x19mm 30pcs Обновено
Aexit Мебел Стол оков за Мебел Нога Нога Правоаголник База Заштитник Планирам Ноктите Мебел Влошки 17x12x19mm 30pcs

Име на производ : Мебел Нога Нокти; Пакет Содржина : 30pcs x Мебел Нога Нокти.Главната Боја : Сребро На Ѕвонењ

DEN 1346.40
Adsamm / 128 x авто-Стап Чувствува Влошки/Ø 0.47 (Ø 12 mm) / Зелена/Рунда/самолепливи Мебел глајд модели со Чувствува Дебелина Обновено
Suiwotin 12PCS ПВЦ Правоаголник Гума Стол Нога Совети Капи, 30мм x 15mm Табела Нога Капи Црна Мебел Нога Табела Стол Нога Обновено
Hu Шен Продавница 16 Парчиња/Серија Браун Плоштадот Мебел Столче Кат Заштитник На Силиконски Стол Нога Маска Нога Мебел Обновено
Мебел Footies Мало Топче за Голф Големина PreCut Тенис Топката глајд модели за Столици Столици Нога Кат Заштитник Тешки Обновено
Најголемиот дел Хардвер BH01175 3/4 x 1/8 Само Лепило Круг Чувствува Влошки, Пакет на 24, Беж Обновено
Најголемиот дел Хардвер BH01175 3/4 x 1/8 Само Лепило Круг Чувствува Влошки, Пакет на 24, Беж

Дел од голем број на тешки само лепило чувствува подлоги со различни намени.Обезбедува заштита за тешко

DEN 0.00
32 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Црна Силикони Чувствува Мебел Нога Маска Подлога за Заштита на Обновено
Силиконски Стол Нога Кат Заштитници 16 Компјутери,Чаир Нога Маски, Чаир Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Филц Дното Обновено
ZlZYBL 5-100pcs Мебел Перница Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Нокти, Стол, Маса Нога Заштитник Влошки 14/16/17/21mm Обновено
ZlZYBL 5-100pcs Мебел Перница Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Нокти, Стол, Маса Нога Заштитник Влошки 14/16/17/21mm

Материјал : пластика, метал.Овие слајд шини се многу погодни за дрвен мебел нозе.Има влага доказ и против

DEN 0.00
Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Нога Метри Квадратни сигурен ефикасноста Форма Заштитник Покрие Влошки 16mmx16mmx15mm Обновено
Нови Lon0167 Мебел Табела Избрана Нога Метри Квадратни сигурен ефикасноста Форма Заштитник Покрие Влошки 16mmx16mmx15mm

Нето Тежина : (издржливи во употреба) 266g; Пакет Содржина : 200(+ / 2%)компјутери x (најновата технологија) Мебе�

DEN 512.40
24pcs Силикони Стол Нога Кат Заштитници, се Чувствува Дното на Силиконски Мебел Нога Заштитник Влошки за да се Спречи Кат Обновено
Hhhong 16pcs Силикони Стол Нога Покрие Нозете на Подот Заштитници Влошки Мебел Табела ги Опфаќа Чорапи Круг Дното Чаши Обновено